Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mitybos papildų ateitis – bioaktyvūs peptidai

   2016-01-25

Visa gyvybė Žemėje egzistuoja dėka peptidų ir baltymų. Peptidas tik matrica ir vienas pats nėra aktyvus. Tai tarsi raktas spynai, peptidas jungiasi prie specifinio DNR fragmento ir inicijuoja specifinio, būdingo tik tam audiniui ar organui baltymo gamybą.
Pasaulyje peptidai tapo žinomi dėka dviejų Izraelio biochemikų A. Gershko ir A. Chichanovera, bei mokslininko iš JAV I. Rouzos. Jų atlikti eksperimentiniai ir teoriniai tyrimai įrodė, kad peptidai yra svarbūs komponentai išsaugant biologinį homeostazės reguliavimą ląstelėse, audinius ir organus organizmui senstant, lėtinių patologinių procesų vystymuisi, esant stresiniam poveikiui, užtikrinant profilaktiką ir regeneracinį procesą sutrikus metabolizmui ląstelėse. Kompanija „Real Way“ didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su mokslinių tyrimų institutais, organizacijomis ir centrais. Bendradarbiaudama su Vokietijos, Hanoverio Europos gamtos mokslo akademijos mokslininkais ir Europos regeneracinės medicinos nutriciologijos filialu, Europos mokslo sąjunga sukūrė naujos kartos produktų seriją „My Real Way“. Šis analogų neturintis, ekologiškai švarus, dietofoninės korekcijos – biologiškai aktyvus preparatas skirtas priešlaikinio senėjimo profilaktikai ir organizmo apsaugos stiprinimui. Biologiškai aktyvūs trumpieji peptidai - tai trumpi molekulinės masės baltymai, kurie yra natūralūs sudedamieji organizmo elementai. Jų funkcija – užtikrinti ląstelių ir audinių regeneracijos reguliavimą. „My Real Way“ papildo bazę sudaro bioaktyvūs peptidai, tad skirtingai nei kiti maisto papildai, šie veikia ląstelėse ir tarpląstelinėje aplinkoje. „My Real Way“ tikslas suderinti organizmo vidaus homeostazę ir organizmo atsparumo didinimą nepalankiems fizinio, cheminio ir biologinio pobūdžio aplinkos veiksniams. Svarbu tai, kad sudėtinga mitybos papildų sudėtis yra kruopščiai pagrįsta mokslinių duomenų apie papildų ingredientus, jų savybes, tarpusavio suderinamumą ir vartojimo efektyvumą. Trumpi bioaktyvūs peptidai yra saugūs vartoti, nes jie yra natūralūs organizmo metabolitai. Visa daugiakomponenčių peptidinių reguliatorių serija atitinka tarptautinius standartus ir ISO sertifikatų reikalavimus. „Real Way“ kompanijos produktas išsiskiria subalansuota kiekvienos kapsulės sudėtimi, kurioje yra paros norma būtinų organizmui biologiškai aktyvių gyvulinės kilmės peptidų su tikslingu poveikiu konkrečiam organui ar sistemai, taip pat juos papildo vitaminų ir mineralų kompleksas dalyvaujantis organų ir sistemų atkūrime. Remiantis laboratorinių tyrimų rezultatais buvo atrinkti geriausi pavyzdžiai, kapsulėje esančios medžiagos sustiprina viena kitos poveikį, taip pat pagreitina atsistatymo ir sveikatinimo procesus.
1. Kompanija „Real Way“ didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su mokslinių tyrimų institutais, organizacijomis ir centrais. Rinkai siūlo tik kruopščiai atrinktus ir laboratoriniais eksperimentais pagrįstos receptūros preparatus.
2. Europos mokslo sąjunga bendradarbiaudama su Vokietijos gamtos mokslo akademijos mokslininkais sukūrė analogų neturintį, ekologiškai švarų, dietofoninės korekcijos – biologiškai aktyvų preparatą skirtą priešlaikinio senėjimo profilaktikai ir  organizmo apsaugos stiprinimui.

Audrius Bendikas
Tel: 8 656 93801
lietuva@myrealway.com
www.myrealway.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite