Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mobilioji pirtelė – patogi turint nedidelį būstą

   2012-11-14

Jau kelerius metus Lietuvoje prekiaujama mobiliomis pirtelėmis, kurios yra labai patogios mažą gyvenamą plotą turintiems žmonėms. Tokia pirtelė nereikalauja didelių investicijų, yra mobili, sulankstoma. Ji gali suteikti didelį  patogumą ir tapti atsipalaidavimo šaltiniu.

Mūsų savijauta priklauso nuo daugelio veiksnių. Ypač jautrios yra moterys, kurios kaip kempinės iš aplinkos sugeria viską: ir gėrį, ir bjaurastį. O juk ne kas kita, o moterys yra emocinio lauko šeimoje  kūrėjos. Laiminga moteris – laimingi visi namiškiai. Todėl atmosfera namuose tiesiogiai susijusi su moters savijauta, sveikatos būkle.
Kai moteris nėra patenkinta savimi, nepailsėjusi, irzli, tai veikia ir santykius šeimoje, ir darbe. Nuolatinis stresas ir įtampa ne tik neleidžia sustoti ir pažvelgti į save iš šalies, bet ir sekina organizmą. Didžiausia problema, su kuria susiduria vidutinio ir vyresnio amžiaus moterys – antsvoris. Priežasčių tam yra daugybė – sumažėjęs fizinis aktyvumas, laiko stoka kokybiško maisto gamybai ir daugelis kitų faktorių. Daugelis moterų griebiasi įvairiausių dietų, bet rezultatas dažniausiai būna laikinas.
Išspręsti šias problemas puikiausiai gali pirtis. Jos nauda ir poveikiu niekas neabejoja. Tai ne tik sveikata mūsų kūnui, bet ir atgaiva dvasiai. Po pirties jautiesi kaip antrą kartą gimęs – lengvesnis, pakilesnės nuotaikos, atsikratęs slogių minčių.  Bet tradicinę pirtį toli gražu ne visi galime įsirengti savo ankštuose būstuose. O ir finansai šiam malonumui reikalingi tikrai nemenki.
Tad išeitis gali būti mobilioji pirtis? Bene svarbiausias privalumas – ji visada šalia, po ranka. Infraraudonųjų spindulių pirtelė ypatinga ne tik dėl savo praktiškumo ir patogumo. Tai vis labiau populiarėjanti sveikos gyvensenos priemonė, teikianti visapusišką naudą jūsų organizmui, nekenksmingas, ekologiškas šiluminio gydymo ir sveikatos palaikymo būdas.
Prietaiso skleidžiamos ilgosios infraraudonųjų spindulių bangos, suaktyvindamos ląstelių veiklą, giliai įsiskverbia į patį organizmą, sušildydamos audinius iki 4 – 7 cm gylio.
Kad pajaustumėte naudą, tereikia 2–3 kartus per savaitę sau skirti po 20 minučių ir pasimėgauti tokios pirtelės teikiamais malonumais. Medicinoje juk naudojami infraraudonųjų spindulių terapijos prietaisai – nuo jų gerėja kraujotaka, paspartėja deguonies įsisavinimas, sustiprėja imunitetas, atsipalaiduoja nervų sistema. Reguliariai šildantis, pagreitėja ir medžiagų apykaita. Gausiai prakaituojant, pašalinami organizme susikaupę toksinai bei kitos kenksmingos medžiagos. Svarbu ir tai, jog detoksikacijos metu vyksta organizmo skysčių kaita – tai pagerina bendrą organizmo būklę. Infraraudonųjų spindulių išskiriama šiluma stimuliuoja periferinių kraujagyslių išsiplėtimą, todėl sumažėja sąnarių, raumenų, nugaros ir kitų kūno sričių skausmai.
Dauguma apklaustų moterų, kurios nors kartą per savaitę naudojasi infraraudonųjų spindulių pirtele, pastebi akivaizdų pagerėjimą. Būnant pirtyje, suaktyvėjus kraujo apytakai, išsiplečia ne tik kraujagyslės, bet ir odos poros. O, suaktyvėjus prakaitavimui, iš organizmo sparčiai šalinami toksinai. Būtent tai ir yra pagrindinė kūno atjaunėjimo priežastis.
Pirtelė „SAUNAR“, žmonių dar vadinama saunariumu, nereikalauja didelių investicijų, yra mobili, sulankstoma ir labai efektyvi gerinant gyvenimo kokybę. Dėl šių savo savybių ir aukštos kokybės ši pirtis sulaukė ypatingai daug gerų atsiliepimų ne tik iš paprastų Lietuvos gyventojų, tačiau ir iš specialistų.
Saunariumas - puiki pagalbinė priemonė gydant įvairius odos uždegimus, spuogus, bėrimus, pleiskanas, celiulitą, reguliuojant hormoninę pusiausvyrą. Dažnai oda tampa pastebimai lygesnė, elastingesnė, pagražėja jos spalva, sumažėja jau susidariusios raukšlės.
“SAUNAR” pirtelės kūrėjai pasistengė, kad kiekvienas iš mūsų, nesvarbu kokio erdvumo būste gyventume, galėtume turėti savo asmeninę kompaktiškai sulankstomą nešiojamąją sauną. Šiuose prietaisuose yra speciali anga, todėl galva lieka išorėje. Tai ypač aktualu tiems, kurie sunkiai toleruoja karštį, turi kraujospūdžio problemų, serga alergija, astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis. Patogu ir tai, kad dėl dviejų papildomų angų Jūs turėsite galimybę, vienu metu ne tik naudotis šiuo įrenginiu, bet kartu ir skaityti, žiūrėti televizorių ar užsiimti kita mėgstama veikla. Svarbu paminėti, jog Saunariume yra įtaisytas oro jonizatorius, tad papildomai gaminama daug deguonies. Kvėpavimas tampa žymiai lengvesnis, sumažėja ūmių kvėpavimo takų susirgimų ir virusinių infekcijų rizika.
Dauguma! Juo gali naudotis net ir tie, kurių organizmas netoleruoja didelio karščio. Labai patogu, kad galima nusistatyti norimą temperatūrą ir ją reguliuoti. Tačiau, net ir nustačius minimalų režimą, infraraudonųjų spindulių pirties poveikis bus efektyvus. Jei turite rimtų sveikatos sutrikimų, būtinai pasitarkite su savo gydytoju, kad sužinotumėte apie „SAUNAR“, mobiliosios infraraudonųjų spindulių pirtelės galimą poveikį konkrečiai Jūsų organizmui. Juolab, kad jos kaina nėra labai didelė – ji siekia 2 150 litų.
Visą lapkričio mėnesį mobiliąją pirtelę galite įsigyti tik už 1490 Lt ir jei pageidaujate lizingu. Be to, atsiskaitant iš karto, dovanų gausite „Yantramat“ taškinio masažo kilimėlį, kurio kaina 139 Lt.

1. Mobiliosios pirtelės kūrėjai pasistengė, kad kiekvienas iš mūsų, nesvarbu kokio erdvumo būste gyventume, galėtume turėti savo asmeninę kompaktiškai sulankstomą nešiojamąją sauną.
2. Šiuose prietaisuose yra speciali anga, todėl galva lieka išorėje. Tai ypač aktualu tiems, kurie sunkiai toleruoja karštį, turi kraujospūdžio problemų, serga alergija, astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis.Deividas Juška
El. paštas:
sauna@saunariumas.lt
Mob. tel. (8 655) 43322
Tel. Kaune (8-37) 263 488 | Tel. Vilniuje 8(5) 2796191
www.saunariumas.lt | www.yantramat.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite