Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Modernieji diagnostikos ir grožio medicinos metodai

   2013-12-09

Kauno Senamiestyje, netoli miesto katedros įsikūrusi, per 10 metų veikianti biologinės medicinos ir diagnostikos klinika NATURA MUNDA, yra viena iš didžiausią patirtį natūralioje moderniojoje medicinoje turinčių privačių klinikų Baltijos šalyse. Čia atliekamos modernios diagnostikos, teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos, gydomos įvairios ligos, taip pat nustatomos ankstyvos jų stadijos. Centre taikomos gydymo metodikos yra natūralios, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.

Vienintelė Lietuvoje trimatės diagnostikos aparatūra

Klinikoje taikoma XXI amažiaus naujovė medicinoje – medicininiais ir psichofizikos tyrimais paremta trimatė diagnostika. Iš 2012 m. rudenį vykusios biologinės medicinos savaitės Baden Badene (Vokietija) parvežėme naujausio modelio, patobulintą trimatės diagnostikos programą - trimatę detalią pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką 3D "Metatron 4025 Clinical“ aparatūrą su MetapahiaGRClinical programa. Medicininėje aparatūroje yra 2643 grafiniai organų ir audinių modeliai, tame tarpe ir visus žmogaus organus atitinkantys 3D trimačiai anatominių struktūrų modeliai. Tyrimų patikimumas su naująja aparatūra yra 85-95%. Dėl to ši trimatė diagnostika pasitelkiama, kai reikia ieškoti tikslaus ligos židinio bei sudėtingesniais atvejais, diagnozėms tikslinti. Parinktą organą gydytojas gali sukioti trimatėje erdvėje iš visų pusių ir ištirti atskirais giluminiais sluoksniais – vertikaliai ir horizontaliai. Ši aparatūra gydytojui leidžia parinkti tinkamus homeopatinius,fitoterapinius ir kitus medikamentus, sudaryti individualią gydymo programą, nustatyti sunkiųjų metalų kiekį organizme, alergenus, mikroelementų ir mineralų trūkumą, įvertinti psichoemocinę būklę (iš galimų 76 psichoemocinių būsenų), sudaryti itin tikslų maisto netoleravimo testą. Šioje aparatūroje suvesti kasos, žarnyno, skrandžio, plaučių, prostatos, krūtų, kiaušidžių ir kiti onkomarkeriai, leidžiantys įtarti labai ankstyvas onkologinės ligos stadijas ir taip užkirsti kelią ligos išsivystymui.Šios modernios diagnostikos dėka galime parinkti tinkamą gydomąją kosmetiką,bičių produktus,vaistažoles.

Modernūs grožio medicinos metodai neturi šalutinio poveikio sveikatai

„Natura Munda“ gydymo centre odos atjauninimas atliekamas pažangesnės mezoterapijos arba biomezoterapijos metodu, kai naudojami tik homeopatiniai, natūralūs preparatai neturintys jokio šalutinio poveikio organizmui. Tai sveika ir puiki alternatyva plastinei chirurgijai,lazerio procedūrom, bet, skirtingai nuo plastinės operacijos, po šios procedūros galima iškart eiti į darbą.
Procedūroms naudojami medikamentai, reguliuojantys fiziologines reakcijas: skatinantys detoksikaciją, drenažą, skatinantys kolageno sintezę odoje, odos struktūrinių komponentų atsistatymą. Po šios mezoterapijos procedūrų kurso pasikeičia odos struktūra, pakinta odos spalva, tonusas, oda pastebimai pajaunėja. Veido, kaklo ir krūtinės biomezoterapija pagerina odos būklę tiek estetiniu, tiek fiziologiniu požiūriu: atkuriamas jos stangrumas ir elastingumas, sumažėja raukšlių gylis, o smulkios visiškai išnyksta. Biomezoterapijos metodu sėkmingai gydomas plaukų slinkimas, keloidiniai randai, po gimdymo atsiradę strijos, celiulitas ir kt. Atsižvelgiant į odos problemas, gali būti taikomos raudonojo spektro šviesos ir pulsuojančio magnetinio lauko seansai bei limfodrenažinis masažas LPG aparatūra.

1. Klinikoje NATURA MUNDA gydymo metodikos yra natūralios, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.
2. Klinikoje NATURA MUNDA taikoma XXI amžiaus naujovė medicinoje – medicininiais ir psichofizikos tyrimais paremta trimatė diagnostika, kurią naudojant tyrimų patikimumas yra 85-95%, gydomos viso ligos, nustatomos ankstyvos jų stadijos.

Daiva Aušra EARLE
"Natura Munda" biologinės medicinos ir diagnostikos centro vadovė
J. Naugardo g. 13, Kaunas, Senamiestis
Tel. 37 200 620, 8 678 39202
SKYPE: naturamunda1
www.naturamunda.lt
info@naturamunda.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite