Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Modernios rėminimo dirbtuvės įsikūrė Kauno Senamiestyje

   2006-12-27

Kauno Senamiestyje neseniai įsikūrė naujos erdvios rėminimo dirbtuvės. Jose teikiama labai daug su rėminimu susijusių paslaugų. Tai paveikslų, reprodukcijų, nuotraukų, veidrodžių rėminimas naudojant itin kokybiškas medžiagas, čia parduodami įvairūs rėmeliai, teikiamos kai kurios specifinės paslaugos, be kurių neretai neapsieina rėminimas. Tai ir laminavimas, vadinamasis paspartavimas bei kiti darbai, kurie gali iš esmės pakeisti jūsų turimą paveikslą, nuotrauką ar veidrodį.

Rėmų profilių, kuriuos galėsite išsirinkti rėminimo dirbtuvėse, čia siūloma net iki 500 rūšių. Tarp jų – ir gaminiai tokių garsių šios srities kompanijų kaip Ispanijos „Moldaras Garcia“ ar Italijos „FC Cornici“, gaminami iš įvairaus Afrikoje išaugusio medžio. Rėmai pagaminami pagal užsakovo paveikslo ar kito rėminamo meno kūrinio arba dokumento matmenis.

Pasirūpinta ir tuo, kaip pagreitinti klientų aptarnavimą – rėminimo dirbtuvėse bus parduodami iki dešimties rūšių standartinių matmenų rėmeliai.

Kadangi darbai vykdomi vietoje, yra galimybė skubiais atvejais rėminimo paslaugas atlikti per 1 valandą.
Rėminimo dirbtuvės teikia ir kitas paslaugas – čia rėminami gobelenai, paveikslai traukiami ant porėmio ir kt. Turima technika leidžia laminuoti iki 1,7 metro ilgio kūrinius. Laminuotos paveikslų reprodukcijos būna apsaugotos nuo drėgmės, dulkių, ultravioletinių spindulių. Be to, galima pasirinkti, tarkim, matinį ar blizgų laminato sluoksnį – jūsų reprodukcija ar nuotrauka gali būti pateikta visiškai kitaip, galima sakyti, „suskambėti“ iš naujo.

Rėminimo kokybė priklauso ir nuo vadinamojo paspartavimo. Tai operacija, kai nuotrauka ar paveikslas dar savotiškai įrėminamas specialiu dekoratyviniu kartonu, užpildančiu erdvę palei rėmą – šio kartono rėminimo dirbtuvėse siūloma daug rūšių. Įgudęs profesionalas paspartavimo dėka irgi gali nelauktai išryškinti meno kūrinį, suteikti jam visiškai kitų, netikėtų akcentų.   

Rėminimas gali visiškai pakeisti paveikslą ar nuotrauką. Patyrusio meistro rankose meno kūrinys įgauna visai kitokią išvaizdą, o prastesnio specialisto rėmeliai gali padaryti jį neišvaizdų. Rėminimo dirbtuvėse Šv. Gertrūdos gatvėje dirba didelę patirtį sukaupę profesionalai, kurie gali ne tik puikiai atlikti savo darbą, bet ir suteikti klientui išsamią konsultaciją apie tai, kuo vienoks ar kitoks rėminimo ar kitokio papuošimo variantas pranašesnis, kuris labiau tinka kiekvienu konkrečiu atveju, kaip ir kur geriausia pakabinti meno kūrinį. Mat naujosios rėminimo dirbtuvės priklauso įmonei, kuri turi penkerių metų rėminimo darbų patirtį. Kitas rėminimo dirbtuvių punktas jau seniai dirba kitoje Kauno centrinės dalies vietoje - Gedimino g. 31.       

Veidrodžių rėminimas – dar vienas rėminimo dirbtuvių Šv. Gertrūdos gatvėje „koziris“. Čia galite įsigyti įmonės meistrų skoningai įrėmintų didelio formato veidrodžių.

Rėminimo dirbtuvių meistrų rėminti paveikslai ir veidrodžiai puošia ne vieną kavinę ir viešbutį.

Rėminimo dirbtuvės laukia savo klientų ir juos brangina.Rėminimo dirbtuvės 
Šv. Gertrūdos g. 68, Kaunas 

Mob. tel. (8 698) 25 039 
Tel. (8 37) 204 977 
El. paštas:
uzuove@takas.lt 

Darbo laikas:
I-V 9-18 val.
VI 10-16 val.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite