Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Modernūs ir kokybiški lietuviški vežimėliai

   2008-10-16

1994 metais Lietuvoje įkūrėme įmonę, kuri turėjo tikslą aprūpinti Lietuvos mamytes ir tėvelius prekėmis, skirtomis kūdikiams ir vaikams .Ilgainiui buvo pereita prie dabartinio mūsų veiklos pobūdžio – prekybos vežimėliais.

Atsiradus darbo patirčiai, plačiau susipažinus ir glaudžiai bendradarbiaujant su įvairiais Europos gamintojais, įsisavinus pažangiausias technologijas, patiems tobulinant ir diegiant naujausias tendencijas 1998 metais, įmonės vadovams kilo idėja, kurti savus vežimėlius, kurie būtų gaminami Lietuvoje ir atitiktų pačius moderniausius ir aukščiausios kokybės reikalavimus, bei galėtų konkuruoti su Europos Sąjungos gamintojais. Tais pačiais metais ir pradėjo veikti vienintelė Lietuvoje gamybinė įmonė, kurianti ir gaminanti vaikiškus vežimėlius.

Per šiuos keturiolika metų sukaupta patirtis, įkurta gamybinė bazė, suburtas draugiškas, profesionaliai dirbantis kolektyvas, kuris deda visas pastangas įtvirtinti Lietuvos produkciją mūsų, bei kaimyninių šalių rinkoje. Profesine prasme domimės, tobulėjame, ieškome naujovių ir nedelsiant priimame reikalingus sprendimus, tęsiame savo ilgametes tradicijas.

Mylime savo darbą, todėl kiekvienas naujas gaminys mums tarsi vaiko atėjimas į mūsų įmonės šeimą, mylime juos ir tikimės, kad pamilsite ir Jūs, gerbiami tėveliai ir mamytės.

 

UAB TUTUTIS
Raudondvario pl.101, Kaunas
Tel./faksas (8 37) 26 72 59
Mob. tel. (8 652) 27 756
El.p.tututis@tututis.lt
www.tututis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite