Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Modulinės aliuminio profilių sistemos – sprendimas daugeliui pramonės sričių

   2020-07-21

Aliuminis – labiausiai paplitęs Žemės plutoje metalas – pasižymi lengvumu, puikiu laidumu elektrai ir šilumai, atsparumu korozijai, nesudėtingu apdorojimu. Daugelyje panaudojimo sričių jis pakeičia plieną, varį ar plastiką, dažniausiai dėl savo geresnių fizikinių savybių ir mažesnės savikainos, o taip pat dėl to, kad gali būti šimtu procentų perdirbamas. Tad nieko keista, kad daugybėje pramonės ir verslo sričių savo pritaikymą rado aliuminio profiliai.

 

 

Daugybė sprendimų visoms sritims

Anoduotą, iki tam tikros ribos atsparų rūgščių ir šarmų poveikiui, tinkantį net maisto pramonės įrenginiams aliuminio profilį gaminančios Vokietijos bendrovės „MiniTec GmbH“ atstovė Lietuvoje, bendrovė UAB „Technobalta“, tiekia įvairius sprendimus tikriausiai visoms aplinkoms, išskyrus agresyviausias, kur tenka rinktis atsparesnį nerūdijantį plieną. Dažniausiai aliuminio profilis pramonėje naudojamas konstruoti konvejerių linijoms: čia ir duonos pramonė, ir muilo gamyba, ir pakavimo linijos. Labai populiarus šis profilis baldų pramonėje – „MiniTec“ aliuminio profilis panaudotas surenkant konvejerius baldų pramonės įmonėse Lietuvoje.

 

 

Tą patį aliuminio profilį galima naudoti ne tik projektuojant bei surenkant įvairios paskirties konvejerius. Jis taip pat puikiausiai tinka ir kitoms sritims – tarkim, kuriant specializuotų matmenų darbo stalus, stelažus, įžeminimo spintas ar net lauko paviljonus. O viena mokslinių tyrimų bendrovė iš Vilniaus su „Minitec“ profiliu pasigamino kone visą laboratorijų įrangą – darbo stalus, tyrimų darbo vietas, laikančiuosius rėmus, įrankių laikiklius ir net apšvietimo konstrukcijas. Pasitelkus projektavimo programėlę, su šiuo profiliu galima suprojektuoti ir sudėtingesnius įrenginius – tokius kaip linijinės sistemos, CNC frezavimo staklės, pjovimo įrenginiai ar trimačiai spausdintuvai.

 

 

Tikslumo ir kokybės tradicija

Įkurta 1986 m., bendrovė „MiniTec GmbH“ laiko neatsiejama savo filosofijos dalimi išlaikyti vidinių komponentų gamybą Vokietijoje ir išsaugoti aukščiausią kokybės kontrolės lygį. Tai taikytina ir modulinėms aliuminio konstrukcijų sistemoms: tikslių matmenų moduliniai aliuminio profiliai sujungiami tarpusavyje universaliomis jungtimis. Kiekviename aliuminio profilyje numatytas jungiamasis griovelis užtikrina galimybę tarpusavyje jungti bet kokių matmenų detales. Bekompromisis modulinio projektavimo principo laikymasis, vengiant nereikalingų gaminių įvairovės, ir paprasta modulių sujungimo nevirinant technologija yra lemiamos „MiniTec“ profilių sistemos savybės.

 

Aliuminio profiliai ir jų sistemos tapo nepakeičiamais pramonės, mechanikos inžinerijos ir automatikos srityse. „MiniTec“ profilių sistema įrodė savo patikimumą daugelyje pramonės sektorių: nuo ergonomiškų darbastalių iki prestižinių vitrinų, nuo tvirtų saugos tvorų iki sudėtingų konvejerių sistemų ar automatizuotų surinkimo linijų. Viso to pagrindą sudaro lanksti ir tvirta aliuminio profilių struktūra, kurios taikymo galimybių ribas gali nustatyti nebent tik dizainerio vaizduotė.

 

Populiarumą klientų tarpe lemia galimybė derinti tarpusavyje skirtingų dydžių profilius: pavyzdžiui, 45 serijos, turinčios daugiau nei 50 skirtingų profilių skerspjūvių, tinklelio matmenys visada yra vienodi – 45 mm, todėl gaminiai gali būti tobulai derinami vienas su kitu. Vartotojas gali pasirinkti tarp mažasvorės versijos ypač ekonomiškiems sprendimams, uždaros versijos, atitinkančios ypatingai aukšto lygio higienos reikalavimus, arba sunkiasvorės versijos dideles apkrovas gaunantiems įrenginiams.

 

 

Nuo projekto – iki paleidimo

„MiniTec“ modulinio aliuminio profilio gamintojai padarė viską, kad darbas su juo būtų kuo lengvesnis. Pasitelkus specializuotą programėlę, projektavimas tapo be galo paprastu. Detalės tarpusavy susijungia greitosiomis jungtimis „Powerlock“, gaminių nebereikia nei papildomai dažyti, nei virinti. Tie, kas projektuoja įrenginius, kuriems gali tekti didelės apkrovos, turi galimybę pamatyti ir elementų deformacijų skaičiavimus: įvedus numatomas apkrovas, projekte nurodomi išlinkių ir deformacijų dydžiai. Programėlė kartu gali paruošti ir sąmatą – joje galima pamatyti visą reikiamų jungčių ir detalių sąrašą bei jų kainas. Didžiausias programėlės privalumas, žinoma, tame, kad ji visiškai nemokama – tereikia tik prisiregistruoti.

 

O jei viso to nesinori daryti – pakanka susisiekti su UAB „Technobalta“ specialistais, kad šie paruoštų projektą, detalių sąrašą, apskaičiuotų galutinę kainą, sukomplektuotų užsakymą iš Vilniaus sandėlyje esančių dažniausiai naudojamų komponentų, o trūkstamus užsakytų. Užsakovams, mėgstantiems konstruoti, paruoštos surinkimui gaminio detalės pristatomos pagal adresą, o nemėgstantiems – gaminys objekte surenkamas, telieka tik jį paleisti. Maža to – bendrovė taip pat siūlo ir galimybę įrengti automatikos komponentus bei užprogramuoti linijines sistemas.

 

 

 

 

UAB „TECHNOBALTA“

Lentvario 16, Vilnius

Tel. +370 5260 2503

       +370 671 91538

El. p. info@technobalt.lt

www.technobalt.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite