Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mokėjimas vairuoti traktorius, savaeiges mašinas ir krautuvus gali padėti įsitvirtinti darbo rinkoje.

   2016-09-28

Mokymo centras „Rigveda“ nuolat organizuoja traktorininkų bei krautuvų mokymo kursus. Šie kursai skirti parengti TR1, TR2, SZ, SM  traktorių ir KRAUTUVŲ kategorijų vairuotojus.
TR1 kategorijos kursai, trunkantys 4 savaites, skirti ratinių ir vikšrinių traktorių iki 60kW galios vairuotojų mokymui. Šią kategoriją gali įgyti asmenys ne jaunesni kaip 15 metų. Ūkininkams, jų šeimos nariams ir kitiems žemės ūkio veikla užsiimantiems asmenims vykdomas mokymas savišvietos (eksternu) būdu įgyti TR1, TR2 ir SZ kategorijų traktorių vairuotojo pažymėjimus.  
TR 2  kategorijos traktorių vairuotojai gali vairuoti traktorius 60kW arba didesnės variklio galios. Šią kategoriją gali įgyti asmenys nuo 17 metų. Kursai trunka 5 savaites, o turintiems TR1 kategoriją sutrumpėja iki 1-os savaitės.
SZ kategorija suteikiama savaeigių žemės ūkio mašinų vairuotojams, ne jaunesniems kaip 17 metų asmenims. Kursai taip pat trunka 5 savaites, o turintiems TR1 kategoriją arba TR2 kategoriją – 1 savaitė.
SM kategorijos kursai skirti savaeigių mašinų vairuotojų mokymams. Kuri skirta parengti traktorininkus, gebančius savarankiškai ir kvalifikuotai dirbti su savaeigėmis kelių tiesimo, statybos darbų bei žemės statinių priežiūros mašinomis. Ši kategorija suteikiama ne jaunesniems kaip 17 metų asmenims. Kursų trukmė – 5,5 savaitės, turintiems TR1, TR2, SZ kategorijas tik 2,5 savaitės. Mokymosi programą sudaro TR1 kategorijos traktorių vairuotojų mokymo programa ir trys pasirenkamieji mokymo moduliai.
TR1, TR2 ir SZ kategorijas galima įgyti mokantis tiek eksternu, tiek kursuose, o SM kategoriją tik kursuose.
Mokymo centras „Rigveda“ ,kaip jau minėta, rengia ir krautuvų vairuotojų kursus. Šie mokymo kursai skirti paruošti krautuvų vairuotojus, galinčius dirbti įvairaus tipo krautuvais, kas labai aktualu įmonėms ir patiems darbuotojams, užsitikrinant įvairių darbų pasirinkimą. Baigus mokymo programą ir sėkmingai išlaikius kvalifikacijos egzaminą, išduodamas krautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimas, leidžiantis su jais dirbti. Šis pažymėjimas galioja visose Europos šalyse, o tai gali padėti įsitvirtinti nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje. 

1.Įmonė, kuri pageidauja gauti licenciją kroviniams ar keleiviams pervežti, privalo turėti darbuotoją, kuris turi turėti galiojantį ir profesinę kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą.
2.Transporto vadybininkų mokymus, skirtus licencijuojamai kelių transporto veiklai, rengia UAB „Rigveda‘.
3.„Rigveda“ organizuoja įvairių kategorijų traktorininkų mokymo kursus bei krautuvo vairuotojo kursus.

UAB „Rigveda“
Laisvės al. 45, Kaunas
direktorius Rimvydas Krocas
8 656 17119
rimvydas@rigveda.lt
www.rigveda.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 16 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite