Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mokome vairuoti: nuo motociklo, automobilio iki.. krautuvo, traktoriaus, kombaino

   2020-11-20

Profesionalios vairuotojų mokyklos ARV-Auto ilgametėmis sėkmingos vairuotojų mokymo veiklos tradicijomis kasmet pasitiki vis daugiau asmenų, ketinančių tapti lengvųjų ar krovininių automobilių, autobusų ar troleibusų, motociklų, mopedų ar net krautuvo ar traktoriaus vairuotojais.

 

 

Dabar vairavimo kursai prieinami kiekvienam – vairavimo teorija nuotoliniu būdu

Turime įgavę gerąją patirtį: teorijos mokymą vykdome ne tik įprastu kontaktiniu būdu, bet ir ypač populiarėjančiu, tiesioginės transliacijos mokymu nuotoliniu būdu. Užtikrinant aukštą mokymų kokybę, dalyviams sukuriamas didelis patogumas ir, ypač vertinant aplinkybes dėl COVID19, visų mūsų saugumas. Jeigu Jūs gyvenate viename ar kitame Kauno rajone, ar pvz. Kėdainiuose ar Raseiniuose, Šakiuose ar bet kurioje kitoje šalies vietovėje ir jei tik turite internetinę prieigą, galite dalyvauti teorijos mokymuose. Juos pabaigę ir sėkmingai išlaikę teorijos egzaminą, galėsite suderinti praktinio vairavimo mokymą ARV-Auto mokyklos padalinyje, kurį tikriausiai rinksitės pagal tai, kur pageidaujate laikyti praktinio vairavimo egzaminą. Be to, teorijos paskaitų metu, įgytos žinios įtvirtinamos sprendžiant testus pačioje ARV-Auto administruojamoje ARV testų programėlėje, kurioje žinias pakartoti ir pasitikrinti galite ne tik apie eismo teorijos taisykles, bet ir kitas siekiamas įgyti vairuotojo kvalifikacijas: traktoriaus, krautuvo ar kitų savaeigių mašinų. Bendro vairavimo mokyklos mokytojų darbo pastangomis sukurta ARV-KET klausimų bazė, labai artima egzaminų klausimams, kuriuos mokyklos mokiniai gali spręsti būdami bet kur, kur yra internetinė prieiga. Tai ypač aktualu būsimiems įvairių kategorijų vairuotojams, siekiantiems sklandžiai įveikti pirmąjį egzamino žingsnį – kelių eismo teorijos egzaminą. Teisingai atnaujindama ARV-KET testų klausimų bazę, ARV-Auto sulaukia daug teigiamų mokinių atsiliepimų ir vertinimų, bet apgailestauja, kad ja naudotis gali tik šioje mokykloje besimokantys.

 

 

„Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visada mielai teikiame konsultacijas vairavimo teisės įgijimo, eismo teorijos, praktinio vairavimo mokymo ar kitais eismo ir jo saugos klausimais.“ Pasirinkus mokytis ARV-Auto, praktinio vairavimo įgūdžius ugdysite tokiais pat automobiliais, kokiais laikysite ir egzaminą, o praktinio vairavimo jus mokys vairavimo instruktoriai, kurie ne tik kad puikiai išmano savo darbą, bet ir stengsis nesukelti Jums papildomo streso ir sudarys kuo jaukesnę mokymosi aplinką. Tai pasiekti jiems leidžia ne tik asmeninės jų savybės, bet ir įmonės turimos, puikiai įrengtos praktinio vairavimo mokymo aikštelės. Labai svarbias ir tinkamas personalo, instruktorių ir dėstytojų kompetencijas užtikrina jų dalyvavimas kvalifikacijos tobulinimo seminaruose. Nuolat investuojama į darbuotojų mokymus, jų kvalifikaciją ir tobulėjimą, siekdama, kad mokymų metu įgytos žinios ir tendencijos būtų sėkmingai perduotos būsimam vairuotojui.

 

Specializuojamės vairuotojų profesionalų ruošime – krovinių ir keleivių pervežimo, ADR, krautuvų, krovimo kranų, savaeigių mašinų, traktorių vairuotojų kursai.

„Siekiame visokeriopai gerinti vairavimo mokymo procesą, taip pat plečiame vairavimo mokymo paslaugų tinklą – siūlome ne tik motociklų ir automobilių kategorijų įgijimo mokymus, bet ir tobulinimo kursus. Taip pat specializuojamės ir kitų profesijų vairuotojų rengime, kaip traktorininkų, krautuvų, krovimo kranų ir kitų savaeigių mašinų, kas suteikia dar platesnį požiūrį į vairuotojo profesiją“

 

Specialiai profesionalių vairuotojų mokymui skirti vairuotojo kvalifikacijos kursai: kroviniams bei keleiviams vežti pradiniai ir periodiniai mokymai (95 KODAS), vairuotojų įgūdžių tikrinimas (vairavimo įgūdžių testavimas su elektronine ataskaita darbdaviui), ekovairavimo mokymas, krovinių krova, išdėstymas bei tvirtinimas, kurių mokoma prie tikros logistikos terminalo rampos ARV-Auto praktinio vairavimo mokymo bazėje. Jeigu nuspręsite tapti krovinių pervežimo vairuotoju ARV-Auto vairavimo mokykloje, turėsite galimybę vairavimo mokytis  ne tik krovininiu automobiliu su priekaba, bet ir balniniu vilkiku su puspriekabe, kas yra ypač paklausu dirbant krovinių pervežimo įmonėse, nes daugiau kaip 80 proc. logistikos įmonių krovinių pervežimui renkasi būtent tokio tipo transporto priemonių junginius.

 

Taip pat aktualūs yra pavojingų krovinių vairuotojų (ADR) bei saugos specialistų mokymai, kuriuos baigę sėkmingai įveiksite egzaminus Lietuvos transporto saugos administracijoje.

Kaip jau minėjome, mokyklai papildžius paslaugų ratą krautuvų, traktorių, kombainų ir kitų savaeigių mašinų vairuotojų mokymo paslaugomis, galime save įvardinti perspektyviu mokymo centru, juolab, kad taip įvertina mūsų klientai apsilankę praktinio mokymo bazėje.

 

Vairavimo mokyklos išskirtinumas – autodromas su slidžių dangų trasomis

Visai neseniai, vairavimo mokykla ėmėsi nenaudojamo autodromo rekonstravimo darbų. Erdviame 5 ha plote išdėstytuose elementuose mokiniai jau turi galimybę formuoti pirmuosius vairavimo įgūdžius bei juos tobulinti. Vairuotojai profesionalai čia praktikuojasi atlikdami privažiavimus prie realios krovinių pakrovimo rampos, įsisavina krovinių tvirtinimo, šaldymo agregato naudojimo, techninės priežiūros, ratų grandinių uždėjimo ir kitus būsimame darbe reikalingus įgūdžius.

 

Rekonstravus autodromą, čia įdiegtos specialios saugumo reikalavimus atitinkančios sąlygos, įrengtos slidžių dangų elementai kuriose kelio dangos sukibimas prilygsta apledėjusiai kelio dangai. Mokyklos mokiniams, besirengiantiems tapti profesionaliais vairuotojais, tai išskirtinė galimybė įgyti reikiamą patirtį ir atlikti visą „95 kodo“ mokymo kursą, nevykstant į kitų miestų praktinio mokymo centrus.

 

Slidžios dangos trasose įgūdžius ugdo ir lengvųjų automobilių vairuotojai. Pasirinkus mokytis B kategorijos vairavimo kursuose ARV-Auto, mokymai slidžiose trasose įtraukti į įprastą mokymo programą.

 

 

ARV-Auto slidžių dangų trasa atvira ir norintiems tobulinti savo vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje ar sudalyvauti saugiose slydimo pratybose ir įgyti patirtį. Slidžių dangų trasą kviečiame išbandyti savaitgaliais arba rezervuoti uždariems įmonės, kolektyvo ar šeimos renginiams.

 

 

 

UAB „ARV-AUTO“

A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas

Tel. +370 67424000

El. p. info@arv-auto.lt

www.arv-auto.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 10 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite