Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mokome vairuoti: nuo motociklo, automobilio iki.. krautuvo, traktoriaus, kombaino

   2021-11-25

Profesionalios vairuotojų mokyklos ARV-Auto ilgametėmis sėkmingos vairuotojų mokymo veiklos tradicijomis kasmet pasitiki vis daugiau asmenų, ketinančių tapti lengvųjų ar krovininių automobilių, autobusų ar troleibusų, motociklų, mopedų ar net krautuvo ar traktoriaus vairuotojais.

 

 

Dabar vairavimo kursai prieinami kiekvienam – vairavimo teorija nuotoliniu būdu

Turime įgavę gerąją patirtį: teorijos mokymą vykdome ne tik įprastu kontaktiniu būdu, bet ir ypač pastaruoju metu išpopuliarėjusios - nuotoliniu būdu vykdomos teorinės dalies tiesioginės mokymų transliacijos. Užtikrinant aukštą mokymų kokybę, dalyviams sukuriamas didelis patogumas ir, ypač vertinant aplinkybes dėl COVID19, visų mūsų saugumas. Net jeigu Jūs gyvenate viename ar kitame Kauno rajone ar net ne Kaune, pvz. Kėdainiuose ar Raseiniuose, Šakiuose ar bet kurioje kitoje šalies vietovėje ir jei tik turite internetinę prieigą, galite dalyvauti teorijos mokymuose. Juos pabaigę ir sėkmingai išlaikę teorijos egzaminą, galėsite derinti praktinio vairavimo mokymą ARV-Auto mokyklos padalinyje, kurį tikriausiai rinksitės pagal tai, kur pageidaujate laikyti praktinio vairavimo egzaminą. Be to, teorijos paskaitų metu, įgytos žinios įtvirtinamos sprendžiant testus pačios ARV-Auto administruojamoje ARV testų programėlėje, kurioje žinias pakartoti, pagilinti ar pasitikrinti galite ne tik apie eismo teorijos taisykles, bet ir kitas siekiamas įgyti vairuotojo kvalifikacijas: „95 kodo“, traktorininko, krautuvo ar kitų savaeigių mašinų vairuotojo. Vairavimo mokyklos mokytojų darbo pastangomis sukurta ARV-KET klausimų bazė, labai artima egzaminų klausimams. Tai ypač aktualu būsimiems įvairių kategorijų vairuotojams, siekiantiems sklandžiai įveikti pirmąjį egzamino žingsnį – kelių eismo teorijos egzaminą. Teisingai atnaujindama ARV-KET testų klausimų bazę, ARV-Auto sulaukia daug teigiamų atsiliepimų ir vertinimų, bet ja naudotis galimybė suteikiama tik šioje mokykloje besimokantiems asmenims.

 

„Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl visada mielai teikiame konsultacijas vairavimo teisės įgijimo, eismo teorijos, praktinio vairavimo mokymo ar kitais eismo ir jo saugos klausimais.“ Pasirinkus mokytis ARV-Auto, praktinio vairavimo įgūdžius ugdysite tokiais pat automobiliais, kokiais laikysite ir egzaminą, o praktinio vairavimo jus mokys vairavimo instruktoriai, kurie ne tik kad puikiai išmano savo darbą, bet ir stengsis nesukelti Jums papildomo streso ir sudarys kuo jaukesnę mokymosi aplinką. Tai pasiekti jiems leidžia ne tik asmeninės jų savybės, bet ir įmonės turimos, puikiai įrengtos praktinio vairavimo mokymo bazės. Labai svarbias ir tinkamas personalo, instruktorių ir dėstytojų kompetencijas užtikrina jų dalyvavimas kvalifikacijos tobulinimo seminaruose, kuriuose  perteikiamos naujosios žinios ir gerosios vairuotojų mokymo patirtys ir tendencijos.

 

Specializuojamės vairuotojų profesionalų ruošime – krovinių ir keleivių pervežimo („95 kodo“), ADR, krautuvų, krovimo kranų, savaeigių mašinų, traktorių vairuotojų, BDF kėbulų keitimo mokymai.

„Siekiame visokeriopai gerinti vairavimo mokymo procesą, pavyzdžiui, neseniai parką papildėme krovininiais automobiliais, autobusais su automatinėmis pavarų dėžėmis, nes tokias galimybes numatė egzaminų pokyčiai Regitroje. Taip pat plėtojame mokymo paslaugų tinklą – siūlome ne tik motociklų ir automobilių kategorijų įgijimo mokymus, bet specializuojamės ir kitų vairuotojo profesijų rengime: „95 kodo“, BDF kėbulų keitimo, traktorininkų, krautuvų ir kitų savaeigių mašinų, kas ir mums teikia papildomos patirties į vairuotojo, kaip profesiją, požiūrį.“

 

Profesionalių vairuotojų mokymui yra skirti vairuotojo kvalifikacijos mokymai: kroviniams (keleiviams) vežti pradiniai ir periodiniai mokymai („95 kodas“), vairuotojų įgūdžių testavimai su EURO 6 vilkikais (pateikiant išsamią elektroninę ataskaitą), ekovairavimo mokymai, krovinių krovos, jų išdėstymo bei tvirtinimo mokymai, kurie atliekami ARV-Auto praktinio vairavimo mokymo bazėje. Jeigu nuspręsite tapti krovinių pervežimo vairuotoju ARV-Auto vairavimo mokykloje, rasime galimybę vairavimo mokytis krovininiu balniniu vilkiku su puspriekabe, kas yra ypač aktualu dirbant krovinių pervežimo įmonėse, nes daugiau kaip 80 proc. logistikos įmonių krovinių pervežimui naudoja būtent tokio tipo transporto priemonių junginius.

 

Kaip jau minėjome, mokyklai papildžius paslaugų ratą krautuvų, traktorių, kombainų ir kitų savaeigių mašinų vairuotojų mokymo paslaugomis, galime save įvardinti perspektyviu mokymo centru, juolab, kad būtent taip mus įvertina klientai, apsilankę mūsų praktinio mokymo bazėje.

 

 

Vairavimo mokyklos išskirtinumas – stipriai įrengtos praktinio mokymo bazės, kurioje ir autodromas su slidžių dangų trasomis

Atrodo, kad visai neseniai, vairavimo mokykla ėmėsi nenaudojamo autodromo rekonstravimo darbų. Erdviame virš 5 ha plote išdėstytuose mokymo elementuose mokiniai jau turi galimybę formuoti pirmuosius vairavimo įgūdžius bei juos tobulinti. Vairuotojai būsimi profesionalai čia praktikuojasi atlikdami manevravimus prie realios krovinių pakrovimo rampos, įsisavina krovinių tvirtinimo, šaldymo agregatų naudojimo, techninės priežiūros, ratų grandinių uždėjimo ir kitus būsimame darbe reikalingus įgūdžius tam įrengtose patalpose.

 

Rekonstravus autodromą, čia įrengti saugumo reikalavimus atitinkantys slidžių dangų elementai, kuriose kelio dangos sukibimas prilygsta apledėjusiai kelio dangai. Mokyklos mokiniams, besirengiantiems tapti profesionaliais vairuotojais, tai išskirtinė galimybė įgyti reikiamą patirtį ir atlikti visą „95 kodo“ mokymo kursą, vienoje vietoje ir nevykstant į kitų miestų praktinio mokymo centrus. Slidžiose dangų trasose įgauna patirtį ir lengvųjų automobilių vairuotojai, nes pasirinkus B kategorijos vairavimo kursus ARV-Auto, tokia galimybė sudaroma pačioje  mokymo programoje.  

 

Beje, ši ARV-Auto slidžių dangų trasa atvira ir norintiems įgyti patirtį ar tobulinti vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje. Slidžių dangų trasą kviečiame išbandyti savaitgaliais arba rezervuoti uždariems įmonės, kolektyvo ar šeimos renginiams.

 

Todėl, siekiančius tapti gerais vairuotojais, kviečiame rinktis ARV-Auto, nes mes žinome ir išmanome  kaip tai pasiekti.

 

 

 

UAB „ARV-AUTO“

A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas

Tel. +370 67424000

El. p. info@arv-auto.lt

www.arv-auto.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite