Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

MUREKA - geras mūras ilgiems metams

   2014-04-01

Atslūgo nekilnojamojo turto „burbulo“ statybų bumas. Jau pradedame atsigauti po jo sprogimo bei visuotinio taupymo ženklu pažymėto sunkmečio. Praėjus keleriems metams, galime pasižvalgyti, kaip atrodo tiek vieno, tiek kito laikotarpio statiniai. Vaizdelis toli gražu ne pats geriausias. Nereikia būti statybų ekspertu, pakanka užmesti akį į namų fasadus, kad suprastum – pigi ir greita statyba retai yra patvari ir ilgaamžė. Norintys namų, kuriais džiaugtųsi ne tik patys, bet ir jų vaikai ir anūkai, vėl atsigręžia į klasikines statybos technologijas bei geras, kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas.
Kiekviena krizė ar sukrėtimas atneša ir pozityvių permainų. Užsakovai kur kas atidžiau ima rinktis statybos darbus atliekančias firmas, daugiau dėmesio skiria medžiagų ir darbų kokybei. Pastatai statomi ne dienai ir ne mėnesiui, o tikintis, kad jie stovės ilgus metus. Pradėjus trupėti sienoms ir byrėti apdailos plytelėms, pigios vadinamųjų „patentininkų“ paslaugos pasirodo beesančios ne tokios jau ir pigios – garantijos joms paprasčiausiai nėra. Todėl kad ir ne visada džiaugdamiesi vienokiais ar kitokiais iš valstybės siūlomais statybų reglamentavimais, turime pripažinti – jie irgi padeda atsijoti grūdus nuo pelų, atsirinkti patikimas statybos firmas. Viena iš tokių įmonių – Garliavoje įsikūrusi MB „Mureka“.
Tai vidutinio dydžio statybos įmonė, kurioje nuolat dirba 40-50 darbuotojų. MB „Mureka“ yra Statybos produkcijos sertifikavimo centre atestuota statybinė įmonė, galinti statyti ir įrengti sudėtingus pastatus. Patyrę įmonės darbuotojai kokybiškai atlieka visus statybos darbus nuo pamatų įrengimo iki pastato pridavimo valstybinei komisijai. „Murekos“ specializacija ir stiprioji pusė – mūro ir vidaus patalpų apdailos įrengimo darbai.
„Mureka“ turi patirties tiek individualios gyvenamosios statybos, tiek stambių bei atsakingų objektų statybos darbuose (pvz., ji buvo viena iš firmų, dirbusių Kauno klinikų skubios pagalbos ir traumų bei vaikų onkologinių ligų gydymo skyrių pastatų statybose). Įmonė gali atlikti pačius įvairiausius mūro darbus, pradedant atsakingomis nešančiomis konstrukcijomis ir kaminais, baigiant arkų ir skliautų, parapetų ir apdailos elementų mūrijimu; nuo paprasčiausių surenkamų pamatų iki sudėtingiausių monolitinių sienų, perdangų, pamatų betonavimo; pačius įvairiausius išorės ir vidaus apdailos ir dekoravimo darbus, pastatų apšiltinimo darbus ir t.t. Ką MB „Mureka“ galėtų parekomenduoti tiems, kas nori ilgaamžio, estetiško ir patikimo pastato?
„Daugelis jau patys įsitikino, kad prasta kokybė ir pigios žaliavos nėra ilgaamžiai, - sako įmonės vadovas Artūras Kornikas. – Tarkim, fasado apdailai mes savo klientams rekomenduojame tai, kas yra patikima ir patikrinta laiko: mūrą iš klinterinių arba betoninių plytų. Dėl savo darbų kokybės irgi galime būti tikri. Pasižvalgykite po bet kurio miesto senamiestį – kiek šimtmečių stovi gerai pastatyti mūriniai namai! Manau, tai, ką statome mes, irgi turi būti skirta ne tik šiai dienai, bet ir galvojant apie ateitį – ekonomiška, estetiška ir ilgaamžiška!“

1. Pastatai, statyti paskubomis ir naudojant nekokybiškas medžiagas, greitai pradeda irti, praranda savo estetinę išvaizdą, o iš nepatikimų statytojų pareikalauti atsakomybės ne visada įmanoma.
2. Garliavoje įsikūrusi MB „Mureka“ – Statybos produkcijos sertifikavimo centre atestuota statybinė įmonė, atliekanti įvairius statybos darbus ir besispecializuojanti mūro darbų srityje, siūlo savo klientams rinktis geras, laiko patikrintas technologijas bei medžiagas, kad pastatai būtų estetiški, patikimi bei ilgaamžiai.

Artūras Kornikas
MB „Mureka“ direktorius
S.Lozoraičio g. 19, Garliava, +370 620 75749,
info@mureka.lt,
www.mureka.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite