Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Mūro darbai – specialisto patarimai, kaip taupyti ir neapsirikti

   2019-03-28

Suplanavote mūro darbus? Kaip neapsirikti renkantis meistrus, kokios gali būti pasekmės, parinkus netinkamas medžiagas, kaip mūrijant sutaupyti, neaukojant kokybės? Apie tai pasakoja pamatų ir mūro liejimo darbus atliekančios įmonės „Baltic Trading Lt“ vadovas Aurimas Nakas.

 

 

 

Mūro darbai: kur galima ir kur nerekomenduojama taupyti?

Kiekvienam, statančiam namą, iškyla klausimas – kaip sutaupyti, neaukojant kokybės? Vienas iš būdų – tinkamas medžiagų apskaičiavimas ir optimalus jų panaudojimas. Atliekant mūro darbus, visada lieka skilusių plytų, taip vadinamų statybinių šiukšlių. Nebūtina iškart nurašyti jų į nuostolius – šios plytos gali būti panaudojamos mūrijant vidines pertvaras taip, kad jų visiškai nesimatys. 

 

Nerekomenduojama taupyti statybinių medžiagų sąskaita. Aurimo Nako teigimu, gera ir kokybiška produkcija yra lietuviškas silikatas. Rinkoje galima rasti ir pigesnių medžiagų, tačiau jos ne visada kokybiškos –silikatinės plytos būna kreivos, nelygias sienas tenka lyginti tinkuojant, sugaištama daugiau laiko ir daugiau rišamųjų medžiagų.

 

Mūro darbaibet kuriuo metų laiku?

Idealiausias metas statybos darbams - vasara, tačiau darbų nebūtina stabdyti ir kitu metų laiku. Vienas svarbiausių dalykų liejant pamatus ir mūrijant sienas – prieš pradedant vidaus apdailos darbus, pamatai ir mūras turi išdžiūti. Vasaros metu tai užtrunka vos keletą dienų. Šaltuoju arba lietinguoju sezonu, išdžiūvimo gali tekti laukti dvi ar tris savaites. Jei darbai atliekami laikantis reikalavimų, metų laikas darbų kokybei įtakos neturi.

 

 Kaip neapsirikti renkantis darbuotojus?

Girdėta situacija – nekvalifikuoti meistrai pasiima avansą, sumūrija kreivas sienas iki pusės, ir dingsta? Kaip apsisaugoti nuo tokių nemalonių nutikimų?

 

Aurimo Nako teigimu, patartina rinktis įmonę, kuri turi gerą darbo patirties reputaciją žinomuose objektuose ir gali pateikti rekomendacijas. Siūloma atkreipti dėmesį į darbų priežiūros kokybę – kai kurios įmonės tiesiog „išmeta“ darbuotojus, kaip desantininkus į objektą, ir palieka juos veikti savo nuožiūra, tačiau siekiant kokybės, darbų vadovas pats turi dalyvauti ir kontroliuoti darbų eigą objekte.

 

„Baltic Trading Lt“ atlieka visus pamatų liejimo ir mūro darbus statant privačius, daugiabučius namus bei kitos paskirties objektus. Įmonė veikia nuo 2009 m., įsteigta Kaune, tačiau darbai atliekami visoje Lietuvoje. Įmonė dalyvavo statant tokius žinomus projektus, kaip Parko Apartamentai Kaune, kuriuos statė UAB "Centromera" ir kt.

 

 

BALTIC TRADING LT

Direktorius Aurimas Nakas

A. Juozapavičiaus pr. 7F-1

Tel. Nr. +370 603 30744

El. p. aurimasbaltic@gmail.com

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite