Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Muzikos instrumentai: kaip išsirinkti tinkamą ir kur dėti nereikalingą?

   2019-01-18

Tie, kas susidūrę su muzika, žino, koks sudėtingas reikalas yra muzikos instrumentai – sudėtinga įsigyti tinkamą instrumentą, sudėtinga rasti sprendimą, kai jis tampa nereikalingas – juk instrumento, priešingai nei išaugto drabužio, bet kam neatiduosi. Kaip išsirinkti instrumentą ir ką daryti, kai jis tampa nebereikalingas? Apie šiuos ir kitus dalykus pasakoja muzikos instrumentų parduotuvės MUSICstudio direktorė Ilona Kačiukaitė.

 

Kaip išsirinkti tinkamą muzikos instrumentą už priimtiną kainą?

Išsirinkti kokybišką muzikos instrumentą už prieinamą kainą nėra lengva. Galima pasikliauti pardavėjų atsiliepimais ar draugų nuomone, tačiau tokias atvejais, paprastai siūloma atsižvelgti į pripažintų vertintojų rekomendacijas. Pavyzdžiui, kaip moksleiviui, dar tik besimokančiam groti, išsirinkti tinkamą gitarą? Vertėtų žinoti, jog EGTA (Europos Gitaros Mokytojų Asociacija) kas dvejus metus vertina, kokios gitaros yra tinkamiausios besimokantiems groti asmenims, bei išrenka „rekomenduojamą metų modelį“. 2015/2016m. ir 2017/2018 m., rekomenduojamo metų modelio“ titulas buvo suteiktas La Mancha“ prekinio ženklo gitaroms.

Tai yra oficiali šios organizacijos rekomendacija, kuri palengvins apsisprendimą ieškant tinkamo muzikos instrumento.

 

Naudoti muzikos instrumentai – ir mėgėjams, ir profesionalams

Perkantiems, kyla klausimas – kokį instrumentą rinktis, seną ar naują? Seni instrumentai vertinami dėl įvairių priežasčių. Kartais, jie yra tiesiog pigesni nei analogiški nauji, todėl yra puikus pasirinkimas tiek mėgėjui, tiek groti besimokančiam moksleiviui. Dažnai, seni instrumentai turi ypatingą vertę ir yra itin branginami muzikos profesionalų – pavyzdžiui, senosios „peterburskos“ koncertinos ir bandonijos vertinamos dėl savo unikalaus tembro, arba seni smuikai, kurių vertė, metams bėgant, tik didėja – sakoma, jeigu smuikui nėra 100 metų, tai jis dar yra labai jaunas.

Senus instrumentus vertina ne tik muzikuojantys - būna, kad žmonės ieško senų instrumentų netikėtiems ir originaliems interjero sprendimams realizuoti, juos taip pat vertina muzikos instrumentų kolekcininkai.

 

Nesugalvojate, ką dovanoti vaikams?

Muzikos instrumentai – puiki dovana vaikams. Mažiesiems patinka muzikos instrumentai, kadangi juos domina jų skleidžiami garsai. Vaikų mėgstamiausi instrumentai – lūpinės armonikėles, ritminiai instrumentai, pučiamos klaviatūros, fleitos, dūdelės, ukulėlės. Muzikos instrumentai vaikams perkami mėgėjiškam muzikavimui, lavinimuisi ar netgi dėl sveikatos. Pvz., tiems, kurie turi polinkį į astmą ar kitus panašius susirgimus – grojant pučiamaisiais instrumentais, ventiliuojasi plaučiai, ligos jei nedingsta, tai išgyvenamos lengviau, o vaikas jaučiasi daug geriau.

 

 Kur galima rasti MUSICstudio ir kokio asortimento tikėtis?

MUSICstudio yra naujų bei naudotų muzikos instrumentų parduotuvė, įsikūrusi Kaune. Jos istorija prasidėjo daugiau nei prieš 30 metų – Kęstučio g. 60 įsikūrusi muzikos prekių parduotuvė, kurioje prekiaujama tiek naujais, tiek iš gyventojų priimtais naudotais instrumentais, dar sovietiniais laikais buvo gerai žinoma ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Šiandien MUSICstudio atsinaujina ir siūlo platų asortimentą naujų muzikos instrumentų, gali užsakyti klientui reikalingą instrumentą tiesiogiai iš gamintojų, prekiauja retais, senais muzikos instrumentais, bei priima iš gyventojų kokybiškus instrumentus.

 

UAB Iltonas / MUSICstudio

Direktorė Ilona Kačiukaitė

Kęstučio g.60, LT-44304 Kaunas

Tel. +37067022993

Tel:. +370 37203919

El. paštas: info@musicstudio.lt

www.musicstudio.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite