Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Namai be dūmų – ekologiškas ir taupus sprendimas bet kokiam būstui

   2013-04-03

Šildymo sistemos renovacija - brangus malonumas, o išaugusios dujų kainos taipogi nevilioja. Daugelis gyventojų grįžta prie seno kieto kuro katilo. Tačiau, šiuolaikiškos namų šildymo sistemos įrengimas užtrunka vos kelias valandas, kainuoja apie 6000 Lt, o vidutinė mėnesio šildymo kaina nuo 1,5Lt/kv.m.!
Ilgus vakarus, praleistus kieto kuro katilinėje, galėsite leisti svetainėje su šeima, kambario temperatūrą reguliuodami mygtuko paspaudimu nuotolinio valdymo pultelyje. Renovuojant šildymo sistemą, nereikės pirkti brangaus katilo, naujinti vamzdyno ir aikčioti dėl dujų kainos. „Protingasis“ šilumos siurblys reguliuos temperatūrą bei oro srautus priklausomai nuo to, ar Jūs kambaryje, o Jums išvykus įjungs ekonominį režimą. Karštą vasarą Jūsų oras -oras šildytuvas virs nepamainomu draugu – kondicionieriumi. Tereikia paspausti mygtuką ir komfortabili temperatūra Jūsų namie garantuota tiek žiemą, tiek vasarą.
Oras-oras efektyviausias bei ekonomiškiausias šildymo būdas Skandinavijoje, naudojamas jau 30 metų! Švedijos valstybinė energetikos agentūra (šved. Energimyndigheten) MITSUBISHI ELECTRIC KIRIGAMINE MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblius paskelbė geriausiais šiuo metu šilumos siurbliais Šiaurės Europos rinkoje. Jie sutaupo daugiausia energijos ir išskiria daugiausia šilumos, lyginant su kitų modelių ir kitų gamintojų šilumos siurbliais (atlikti 42 modelių testavimai). Vidutinė mėnesio šildymo kaina šiuo siurbliu nuo 1,5Lt už kv.m. per 7 mėn. šildymo sezoną. 100 kv.m. tinkamai apšiltinto būsto šildymas kainuos vidutiniškai 150 Lt per mėnesį. Net ir elektros kainų kilimas neturės didelės įtakos šildymo kainai. Jei elektros kaina pabrangtų 10%, Jūsų būsto šildymas pabrangtų tik 2% (MSZ-FH-VEHZ serijos šilumos siurblio sezoninis naudingumo koeficientas SCOP yra 4,8-4,9).
Šildymas arba kondicionavimas šiuo siurbliu ypatingai veiksmingas alergijų ir ligų profilaktikos būdas. Pvz. MSZ-FH-VEHZ įrenginyje įdiegta itin pažangi plazminė filtrų sistema neutralizuoja 99% virusų, 99% bakterijų, 94% kačių plaukų, 98% žiedadulkių ir 88,6% dulkių erkučių. Natūralaus oro srauto funkcija su 3D erdvinio temperatūrinio jutiklio pagalba garantuoja komfortišką mikroklimatą. Šis šilumos siurblys ne tik šildo ir vėsina, bet ir labai efektyviai valo patalpų orą.
Renkantis bet kurį šilumos siurblį būtina įsitikinti, kad jis gamykliškai pritaikytas darbui šiaurinėmis sąlygomis. Tinkamai parinktas oro siurblys yra maksimaliai efektyvus iki -25 C, tačiau jis veikia ir prie dar žemesnių temperatūrų. Pažymėtina, jei mėgstate gyventi labai šiltai, esant itin žemoms temperatūroms gali prireikti papildomo šilumos šaltinio. Būtina kruopščiai parinkti vidinio bei išorinio įrenginio vietas. Žiemą po išoriniu įrenginiu susidarys ledas. Jei ledas susidaro ant išorinio įrenginio – Jūsų šilumos siurblys nėra pritaikytas šiaurinėms sąlygoms arba jis netinkamai sumontuotas.
Pagal patalpų dydį siūlomi skirtingo galingumo šilumos siurbliai. Nėra gerai rinktis per galingą šilumos siurblį. Jis eikvos daugiau energijos ir išsijunginės, o tik pastovus darbas garantuoja įrenginio ilgaamžiškumą bei ekonomiškumą. O jei abejojate, ar šiltas oras pasiskirstys visuose kambariuose, atsakome,- „Pabandykite namą pripildyti vandens, ar jis pasiskirstys visuose kambariuose? Žinoma, taip.“ Oras daug skvarbesnis už vandenį, o pastovus šilumos siurblio darbas užtikrina stabilią visų namų temperatūrą.
Norint gyventi tikrai sveikoje ir komfortiškoje aplinkoje, namuose rekomenduojama įrengti vėdinimo sistemą. Šviežio oro cirkuliacija apsaugo nuo pėlesio, bakterijų dauginimosi bei turi didelę reikšmę žmonių sveikatai ir gerai savijautai. Neturint galimybės įsirengti kanalinę rekuperaciją (tai dažniausiai nemaža investicija arba sudėtingai įgyvendinama jau įrengtose patalpose), MITSUBISHI ELECTRIC siūlo visiems prieinamą sprendimą už patrauklią kainą – sieninį mini rekuperatorių VL-100U-E, kuriam nereikalingi ortakiai. Ši didelio našumo sistema efektyviai vėdina - tiekia net iki 105 m3 šviežio oro. Išeinantis šiltas oras apšildo įeinantį šviežią šaltą orą. Vasaros metu iš patalpų neišleidžiama vėsa, kadangi išeinantis vėsus oras, atšaldo įeinantį karštą orą. Taip nešvaistote energijos vėdindami patalpas, o į vidų visuomet patenka šviežias oras. Mini rekuperacinė sistema kainuoja apie 1600 Lt, o ją nesunkiai susimontuoti galėsite ir patys. Maksimalia apkrova ištisai dirbančios mini rekuperacinės sistemos sąnaudos tik iki 9,5 Lt per mėnesį.

1. Lengviausias ir pigiausias šildymo sistemos renovavimo būdas - oras-oras šilumos siurblys. Jis atlieka 3 funkcijas – šildymas, vėsinimas ir oro valymas.
2. MITSUBISHI ELECTRIC KIRIGAMINE MSZ-FH-VEHZ pripažintas geriausias šilumos siurblys Šiaurės Europos rinkoje. Investicija tik 6000-7000 Lt su montavimu ir 5 m. garantija.
3. Oras – oras šilumos siurblys efektyviai valo patalpų orą nuo bakterijų, virusų ir alergenų.
4. Šildymo sąnaudos apie 1,5 - 2 Lt už kv.m. per 7 mėn. šildymosi sezoną.
5. Sieninė mini rekuperacinė sistema – paprastas, nebrangus, bet labai efektyvus ventiliacijos trūkumo sprendimas nuosaviems namams, butams, biurams ir t.t.

Rolandas Grikšas
Kaune:+370 678 85584,
Vilniuje:+370 603 90004, info@eko2siluma.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite