Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Namas vietoj buto. Įmanoma visai nesunkiai

   2021-04-14

Norisi savo kiemo, kuriame būtum kaip karalius? Savo namo, kuriame jaustum tikrąjį privatumą. Šiais laikais miestiečių noras iškeisti gyvenimą butuose į gyvenimą individualiuose namuose yra gana dažnas. O tada prireikia patikimų statybininkų, kurie tą namą pastatytų. Ir pageidautina ne bet kaip, o pagal individualius būsimo naujakurio pageidavimus.  O kiek galvos skausmo! Brangu, kur rasti patikimų statybininkų? Sklypas? Medžiagos?

 

 

Daugiau kaip 15 metų patirtį turintis, statybos įmonės UAB „Vytasa“ direktorius  Vytautas Matusevčius, turi keletą patarimų šioms minėtoms problemoms spręsti. Pirmiausia, skirtingai nei daugelis statybos įmonių, nesivadovauja šablonais, o kartu su savo brigada stato namus pagal kliento norus iki smulkmenų. Pasiūloma ir lanksti atsiskaitymo tvarka. Taip pat galima samdyti ir kaip įmonę, ir kaip specialistus dirbančius pagal individualią veiklą. Tai toks pats kokybiškas darbas, tik kiek pigesnis. „Kadangi orientuojamės į ilgalaikę veiklą ir kokybę, didelį dėmesį skiriame kokybiškoms medžiagoms. Klientas pats jas gali pasirinkti iš sąrašo. Jo pasirinktais variantais mes ir dirbame, nes tai ne vieta taupyti. Klientas pagal savo norus gali pats suplanuoti beveik viską - namo struktūrą, elektros išdėstymą ar bet kokią smulkmeną,“ – teigia Vytautas

 

 

Projekto vykdymas prasideda taip: klientas susiranda norimą vietą, pasirašoma preliminari sutartis, sudaroma sąmata ir namas pradedamas statyti. Klientas gali kontroliuoti mažiausias statybų detales. Namas įrengiamas iki 100 procentų baigtumo. Įmonė klientų nepalieka likimo valioje ir pasibaigus statyboms, jei klientui atsirado inžinerinių sistemų sutrikimų ar kitokių rūpesčių. Yra suteikiama 10-ies arba 15-os metų garantija statybos darbams. Dirbant pagal individualią veiklą yra išrašomi kvitai, kurie yra kaip garantinis dokumentas.

 

Kaina: svarbiausia kainos sudedamoji dalis – sklypas. Todėl labai svarbu numatyti ar domina brangesnis variantas mieste, ar pigesnis rajone. Darbų su daline apdaila kaina yra nuo 450 iki 550 eurų už kvadratinį metrą, žinoma, tai priklauso nuo projekto ir nuo individualių poreikių.

 

O koks gi dabar tipinis projektas, puikiai tinkantis jaunoms šeimoms? „Tai apie šimto kvadratinių metrų ploto namas penkių arų sklype. Ieškant nebrangaus varianto puikiai tinka rajonas, kuriame daug gamtos. Čia kaina nėra didelė ir namas gali būti  įsigyjamas praktiškai už buto miesto centre kainą. Orientacinė namo su daline apdaila kaina yra apie 85 tūkst. eurų. Turintis butą, bet svajojantis apie namą, taip ir įgyvendina savo svajonę, o mums malonu padėti – už buto kainą pastatyti namą iš kokybiškų medžiagų“, - teigia Vytautas Matusevičius.

 

Vytautas akcentuoja ir darbuotojų svarbą. Jo kolektyvas dirba kartu jau e vienerius metus. Pats Vytautas nėra tas direktorius, kuris vaikščioja su kostiumu, o dirba kartu su savo darbuotojais. Tokiu būdu ir darbo procesą prižiūrėti lengviau, ir darbai juda greičiau. Darbo patirtis statybų sektoriuje kaupta ne vienerius metus išmokė visokio amato: nuo betonuotojo iki apdailininko.

Kviečiame įgyti kokybišką svajonių namą už optimalią kainą.

 

 

MB „VYTASA“

Direktorius Vytautas Matusevičius

Tel. +370 675 22845

vyts4321@gmail.com

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite