Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Natūralūs vaistai nuo visų ligų

   2018-01-25

Tik šiek tiek sunegalavę, mes tuoj pat skubame į vaistinę pirkti vaistų. Nusipirkę juos ir perskaitę informacinį lapelį, mes sužinome, jog vartodami tam tikrus vaistus, mes dar galime sau ir pakenkti, juk daugelis vaistų yra pagaminti iš cheminių medžiagų, kurios gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį ir žalą mūsų sveikatai. Ar yra kitokia išeitis? Kokius vaistus reikėtų vartoti, kad jie ne tik išgydytų, bet ir būtų saugūs?

Peršalus, pakilus temperatūrai, suskaudus skrandžiui esame įpratę pirkti įprastose vaistinėse parduodamus, cheminiu pagrindu pagamintus medikamentus. Dažnai tai darome patys, gydytojui nenurodžius kokių būtent vaistų mums reikia, tuo dar labiau nuodydami savo organizmą. Nedaugelis žino, jog pačias įvairiausias ligas galima gydyti ir natūralios kilmės vaistais – homeopatiniais vaistais. Kodėl gi jie yra natūralūs?
Žmonės girdėję apie šiuos vaistus, dažnai mano, jog tai žolelių pagrindu gaminami vaistai. Kaip pasakoja „Atgijos“ klinikos vadovė Dalia Pūrienė, į homeopatinių vaistų sudėtį įeina ne tik vaistažolės. Šių vaistų pagrindu gali būti ir mineralinės medžiagos, ir gyvulinės medžiagos, ir organų preparatai, druskos, gali būti ir metalai – natūralios kilmės medžiagos.
Homeopatiniais vaistais gali būti gydomos tiek ūminės ligos (pavyzdžiui, pakilusi temperatūra), tiek ir lėtinės, tiesa pastarųjų gydymas gali būti šiek tiek ilgesnis. Be to homeopatija gydo ne simptomą, kaip pavyzdžiui, vaistai nuo galvos skausmo panaikina skausmą-simptomą, bet šio simptomo priežastį, o tai yra svarbu norint ne vienkartinio poveikio, o visiško pasveikimo. Kaip pabrėžia D. Pūrienė, homeopatiniu metodu gydomas ne simptomas, o visas organizmas.
Tačiau, kad sužinoti visus pacientą kamuojančius simptomus reikalinga specialisto konsultacija. „Atgijos“ klinikoje dirbantis gydytojas-homeopatas ne tik apžiūrės pacientą, išsiaiškins visus simptomus, bet ir pasitelkus Folio metodą, specialiu aparatu pagal žmogaus biologinius taškus, nustatys jo organų būklę bei parinks jam labiausiai tinkamą homeopatinį vaistą. Juk siekiant išsaugoti ar susigrąžinti sveikatą yra svarbu ir kokiomis priemonėmis tai yra daroma.
Homeopatiniai preparatai yra saugūs, neturintys šalutinio poveikio, todėl gali būti vartojami nuo pat pirmos žmogaus gyvenimo dienos. Tai ypač aktualu tėvams, kurių visai maži vaikai suserga, o apkrauti jų dar silpno organizmo cheminiais preparatais nesinori. Homeopatiniai vaistai yra taip pat išeitis ir senyvo amžiaus žmonėms, kurių sveikata yra jau susilpnėjusi, bei visoms kitoms amžiaus grupėms, kurios nori išgyti nežalojant savo organizmo.
„Atgijos“ klinikoje pacientai homeopatinių vaistų gali įsigyti čia pat esančioje vaistinėje. Šie vaistai yra gaminami čia pat, vietoje, rankiniu būdu, nenaudojant jokių sintetinių medžiagų. Homeopatiniai vaistai gydo mūsų organizmo, be jokios žalos.

 „ATGIJOS VAISTINĖ“ KLINIKA
A.Mickevičiaus g. 46 - 1, Kaunas.
Tel. 8 37 206992
info@atgijosvaistine.lt
www.atgijosvaistine.lt1. Homeopatiniai vaistai – tai natūralūs preparatai nuo įvairių ligų, kurie neturi šalutinio poveikio, kuriuos galima vartoti net kūdikiams.
2. „Atgijos“ klinikoje dirbantis gydytojas-homeopatas pagal paciento simptomus nustato ligą, bet parenka jam tinkamiausią homeopatinį preparatą, kurį galima įsigyti šalia esančioje vaistinėje.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite