Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naudota automobilio detalė visada pigesnė? Šį mitą laikas sugriauti

   2013-09-25

Lengvųjų automobilių detalių pirkėjai dažnai vadovaujasi mitais, kurie yra praradę prasmę. Lietuviai,  pramynę kelią į automobilių laužynus, neretai pamiršta pasitikrinti: ar visada ten pirkti detales yra naudinga? Kėbulo detalių importuotojai dažnai gali pasiūlyti pigiau, o sumontuotas naudotas radiatorius gali išeiti iš rikiuotės.
Nepriklausomybės pradžioje suklestėję laužynai tada iš tiesų dažnai buvo vienintelė vieta, kur buvo galima surasti trūkstamą detalę. Bet įpratę ten pirkti lietuviai dažnai nepastebi, kad padėtis rinkoje yra gerokai pasikeitusi. Tarkim, naujų kėbulų detalių pardavėjai dažnai gali pasiūlyti reikiamą detalę pigiau, negu laužynuose parduodama naudota.
„Taip paprastai nutinka todėl, kad laužynuose nėra jokios rimtos kainodaros, - sako Giedrius Kalvaitis, UAB „Signeda“ pardavimų skyriaus vadovas. – Viskas paremta tuo, kad nupirkęs seną automobilį laužyno darbuotojas nori atgauti investuotus pinigus ir gauti kuo daugiau pelno. Tad detalių kaina neretai nustatoma „iš lubų“. Taip dirbant, ji gali šoktelėti gerokai daugiau, negu siūlo naujų detalių pardavėjai“.  
Pasak pašnekovo, „Signedos“ kainodara yra paremta detalės gamybos ir kitomis sąnaudomis. Tai ir nulemia santykinai žemas kokybiškų dalių kainas.
„Signeda“ prekiauja ir įvairiomis aušinimo sistemų detalėmis. Čia irgi esama niuansų, dėl kurių protinga pagalvoti: ar verta pirkti naudotas dalis.
„Prie aušinimo sistemos išsiplėtimo bakelio yra įtaisytas kamštis, kuris, perkaitus radiatoriui, leidžia išpurkšti aušinimo skystį ir taip apsaugo radiatorių, - pasakoja pašnekovas. – Antrą kartą toks kamštis jau neveiksmingas. Tad labai svarbu keičiant radiatorių pakeisti kartu ir kamštį, kitu atveju, gresia didesnis pavojus, kad  jis išeis iš rikiuotės“.
Dar vienas mitas – kad Taivane gamintos detalės ne tokios kokybiškos.
„Didžioji dalis mūsų parduodamų automobilių detalių yra importuojama iš Taivano, - pasakoja „Signedos“ pardavimų skyriaus vadovas. – Čia susiduriame su dar vienu tarp Lietuvos pirkėjų paplitusių mitų: esą Taivanas yra pigios darbo jėgos šalis, gaminanti nekokybišką produkciją – juk ten gyvena kinai. Bet tai absoliuti netiesa. Taivanas savo ekonomika labai smarkiai skiriasi nuo Kinijos. Pagal daugumą gyvenimo kokybės parametrų, įskaitant tokius dalykus kaip automobilių skaičius vienam gyventojui, ši šalis stovi vienoje gretoje su Japonija ir Skandinavijos šalimis. Tad tai tikrai nėra pigios darbo jėgos ir nekokybiškos produkcijos šalis“.
Įmonė siūlo Taivano firmos „TYC Brother Industrial“ žibintus – šios firmos žibintus perka automobilių gamybos koncernas „Ford“ ir montuoja juos savo naujuose automobiliuose.
„Žibintus patartina kartkartėmis pakeisti, nes laikui bėgant išdega jų reflektoriai, apsineša stiklai, - pasakoja „Signedos“ pardavimų skyriaus vadovas. -  Techninę apžiūrą su tokiais žibintais galima praeiti, nes ten tikrinamas tik švietimo kampas. Bet kokius ketvertą metų naudoti žibintai jau šviečia kur kas tamsiau. Visas šias problemas pajausite ir tuo atveju, jei sumanysite pirkti naudotus žibintus“.
Perkant naujas automobilių kėbulų dalis, verta pasirūpinti, kad darbus kokybiškai atliktų patyrę meistrai. Norint, kad tokia dalis laikytų ilgiau, būtina ją iš naujo gruntuoti, nereikia pagailėti pinigų kokybiškam gruntui ir dažams. Priešingu atveju net ir nauja detalė po poros metų gali imti rūdyti – nekokybiškas darbas ir medžiagos leis prie detalės metalo prieiti orui ir drėgmei.
UAB „Signeda“ yra viena didžiausia Baltijos šalyse įmonė, prekiaujanti lengvųjų automobilių dalimis iš esmės visų markių lengviesiems automobiliams. Tai kėbulo dalys - sparnai, gaubtai, taip pat žibintai, jų stiklai, radiatoriai, kitos dalys – iš viso daugiau kaip 16 000 pavadinimų. Įmonė turi 7 savo parduotuves: 2- Kaune, 3- Vilniuje, dar 2 – Klaipėdoje. Dar keturiuose miestuose veikia „Signedos“ atstovų parduotuvės – Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje. Jos irgi dirba naudodamos tą patį prekės ženklą.
„Signeda“ užima didelę dalį Lietuvos lengvųjų automobilių naujų kėbulo detalių rinkos. Bet didžioji dalis detalių parduodama  kitose šalyse – Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Moldovoje, Kazachstane, Ukrainoje, Lenkijoje.      
Nemažas procentas  įmonės įsivežamų detalių – tai Taivano koncerno „TYC Brother Industrial Co“ produkcija, „Signeda“ yra šios įmonės oficialus atstovas Lietuvoje, Baltijos šalyse, Rusijoje, NVS.
„Signeda“ turi interneto parduotuvę, kurioje įmonės klientai gali atsiskaityti keliais būdais, naudotis keliais detalių pristatymo būdais. Detalės gali būti atsiimamos kurioje nors iš įmonės parduotuvių arba skubiai pristatomos – ši paslauga teikiama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje. Nuolatiniams įmonės klientams ten yra skirta speciali programa, palengvinanti detalių užsakymą, suteikiantį kitų privalumų.      
„Signeda“ (anksčiau vadinosi „Signifex“) įkurta 1994 metais. 2008 metais įmonė pasistatė modernų 12 000 kvadratinių metrų ploto logistikos centrą, įsikūrusį prie vakarinio Kauno aplinkkelio, kuriuo praeina magistralė „Via Baltica“. Tai vienas didžiausias toks specializuotas centras Rytų Europoje. Įmonė siūlo produkciją, kuri pagaminta naudojant aukščiausio lygio standartus, kuri turi jos kokybę patvirtinančius europinius sertifikatus.

1. „Signeda“ prekiauja lengvųjų automobilių kėbulų detalėmis, žibintais ir jų stiklais, aušinimo sistemų detalėmis, akumuliatoriais, kitomis lengvų automobilių dalimis. Iš viso siūloma apie 16 000 prekių pavadinimų.
2. „Signeda“ turi interneto parduotuvę, kurioje įmonės klientai gali atsiskaityti keliais būdais, naudotis keliais detalių pristatymo būdais. Detalės gali būti atsiimamos kurioje nors iš įmonės parduotuvių arba skubiai pristatomos – ši paslauga teikiama ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje. Nuolatiniams įmonės klientams ten yra skirta speciali programa, palengvinanti detalių užsakymą, suteikiantį kitų privalumų.

Giedrius Kalvaitis
UAB „Signeda“ pardavimų sk. vadovas
www.signeda.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite