Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naudotos autodalys internetu – ir pigiau, ir kokybiškiau

   2018-10-12

Automobilių dalių poreikis Lietuvoje iki šiol būdavo realizuojamas arba vizitu į laužyną, arba užsakant naują trūkstamą autodalį. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi savų trūkumų.

Pirmuoju atveju gali tekti sugaišti nemažai laiko bevažinėjant, antruoju – gali tekti išleisti keliskart daugiau, ilgai laukti pristatymo, be to, naujausios dalys ne visuomet būna kokybiškos. Kaip rodo Lietuvos Statistikos departamento teikiami duomenys, geri du trečdaliai Lietuvos rinkoje parduodamų naujų autodalių gaminamos Kinijoje, o jų kokybe abejoja net ir patys pardavėjai. Žinoma, įgalioti automobilių gamintojų atstovai prekiauja ir originaliomis dalimis, kurių kokybė jau neabejotina, bet šios yra daug brangesnės.

Nors Vakarų Europos automobilių vartotojai paprastai labiau linkę rinktis naujas autodalis, lietuviai, būdami taupūs ir praktiški visgi labiau vertina naudotas. Praktika rodo, kad naudotų autodalių originalumas nekelia abejonių, jos yra kur kas kokybiškesnės ir, būdamos net nenaujos, gali tarnauti kur kas ilgiau, nei abejotinos kokybės naujos kiniškos dalys. Kaip tik dėl to prekyba iš autolaužynų Lietuvoje nepraranda savo populiarumo.

 

Interneto katalogas

Kaune įsikūrusi UAB „Autovijuna“, šiemet atšvęsianti jau 28-ąsias savo sėkmingos veiklos sukaktuves, turi ir tradicinį autolaužyną, kuriame pirkėjas gali išsirinkti ir nusipirkti reikiamą autodalį. Tačiau įmonė taip pat viena iš pirmųjų Lietuvoje sujungė visus įmanomus naudotų autodalių įsigijimo privalumus į internetinės naudotų autodalių parduotuvės paslaugą, visiškai atsikratydama autolaužyno trūkumų.

UAB „Autovijuna“ superka senus nevažiuojančius automobilius iš visos Lietuvos ir per patogų interneto katalogą suteikia visiems šalies gyventojams galimybę išsirinkti reikiamą autodalį internetu, nepakylant iš patogaus krėslo – pagal automobilio modelį, pagaminimo metus arba tiesiog pagal autodalies gamyklinį kodą. Tik keliskart – o kartais ir dešimtkart ‑ pigiau, nei tiesiai iš gamintojo.

Patogi internetinės parduotuvės forma jau dabar pritraukia 20-30 naujų pirkėjų per dieną, o nuolat atnaujinamas jos asortimentas garantuoja, kad kiekvieno kliento poreikis bus patenkintas. UAB „Autovijuna“ vadovas pabrėžia, kad mūsų tikslas yra ne tik kuo geriau aprūpinti Lietuvos automobilių savininkus kokybiškomis originaliomis autodalimis, bet ir išgelbėti nuo senų automobilių dūstančius Lietuvos didmiesčių kiemus.“
 
Neabejotini privalumai

Dar labai nedaug Lietuvos autolaužynų yra ėmęsi europinės praktikos susisteminti visas turimas dalis į patogų vartotojui internetinį katalogą. Dažniausiai, priešingai, pirkėjui tenka skambinti skelbime nurodytu telefonu ir klausinėti pačiam. Tam sugaištama begalė laiko. UAB „Autovijuna“ interneto parduotuvė šią problemą išsprendė visiškai: visos patenkančios į aikštelę autodalys iškart fotografuojamos, įkainojamos ir įkeliamos į duomenų bazę. Operatyvi galimybė nepakylant iš patogaus krėslo apsirūpinti naudotomis kokybiškomis autodalimis internetu tiesiai iš autolaužyno – unikali galimybė, kurią įvertino jau šimtai pirkėjų.

Dar vienas privalumas, darantis „Autovijunos“ katalogą populiariausia naudotų autodalių pirkimo vieta, ‑ tai visiškai nemokamas prekių pristatymas per kelias dienas visoje Lietuvoje, iki pat namų slenksčio. Klientas išgelbėjamas nuo begalės su logistika susijusių rūpesčių ir išlaidų.

Moderni „Autovijunos“ autolaužyno prekyba naudotomis autodalimis jau nebepanaši į stereotipinį „šrotą“ iš mūsų atminties: ji pakilo į naują, daug labiau civilizuotą ir komfortišką, klientų aptarnavimo lygmenį.

 

Aptarnavimo kokybė ir garantijos

Išmanioji naudotų autodalių katalogo sistema garantuoja greitą paieškos rezultatą ‑ vos per kelias sekundes pirkėjas susiranda reikiamą sankabą, žibintus, kėbulo dalis, išmetamąjį vamzdį ar kitą reikiamą dalį. Apmokėjimą parduotuvė priima įvairų: išankstiniu pavedimu, kreditine kortele ar per mokėjimų sistemas „PayPal“ ar „Paysera“, mokėjimu atsiimant vietoje arba pristačius pagal pirkėjo nurodytą adresą. Kvalifikuotas personalas pasiruošęs atsakyti į visus rūpimus klausimus ir suteikti techninę informaciją telefonu, elektroniniu paštu ir per populiariausius socialinio bendravimo kanalus internete – „Facebook“, „WhatsApp”, “Viber”, “Instagram”.

Naudotoms autodalims “Autovijunos” parduotuvė suteikia garantiją ir galimybę grąžinti netikusį pirkinį per dvi savaites, atgaunant sumokėtus pinigus.

 

Galimybė savininkams utilizuoti automobilį

Utilizavimas – tai vienintelė legali galimybė teisingai atsikratyti automobilio. Nereikalingą automobilį palikti kieme draudžiama – ten jis, lėtai irdamas, kenkia aplinkai ir užima reikalingą kitiems stovėjimo vietą. Išmesti jį į sąvartyną taip pat nėra gerai, nes ateityje savininkas gali turėti problemų dėl to, kad valstybinėje duomenų bazėje ši transporto priemonė išliks kaip vis dar naudojama. Turės jis problemų ir ateityje deklaruodamas kilnojamąjį turtą…

“Autovijuna” siūlo atsikratyti nebereikalingo automobilio legaliai, jį utilizuojant. Įmonės darbuotojai parengia visus privalomus dokumentus, patvirtinančius, kad automobilio buvo atsikratyta ir jis niekada nebebus naudojamas, o pats automobilis išardomas naudojant tausojančias aplinką technologijas ir, kiek įmanoma, perdirbamas.

Daugiau informacijos internetu: www.autovijuna.lt

 

UAB „Autovijuna“

Dėl Renault: +370 641 69020

Dėl Peugeot, Citroen, Chrysler: +370 640 12441

Dėl Audi, Bmw, Ford, Seat, Skoda, Mercedes benz, Opel: +370 687 30900

Dėl Fiat, Mazda, Nissan, Smart, Toyota, Volvo: +370 632 59889

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite