Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nauja audinių lyginimo technologija: perversmas buityje

   2012-11-12

Nėra lengva įsivaizduoti tokį buities perversmą, kokį kadaise atnešė skalbimo mašinos atsiradimas ar anglinio lygintuvo pakeitimas elektriniu. Lyginimo technologijų kūrėjai vėl žada panašų perversmą – jie į mūsų buitį nori perkelti naują audinių lyginimo technologiją.

„Naujo audinių lyginimo principo pritaikymas buityje iš tiesų žada didžiulį pasikeitimą moterų gyvenime, - sako Pavel Gulko, Alytaus AB mašinų gamykla „Astra“ pardavimų vadovas. - Taip jau yra, kad pas mus daugiausia moterys apkrautos sunkia drabužių lyginimo našta. Tai juk sunkus, daug fizinių jėgų ir ištvermės reikalaujantis darbas, ypač tada, kai reikia įprastu mūsų buityje lygintuvu išlyginti daug audinių, patalynės, drabužių“.
Mašinų gamykla „Astra“ yra viena iš nedaugelio Europos įmonių, kuri siūlo tokio tipo audinių lyginimo įrangą, skirtą namams.
„Mūsų specialistai sukūrė specialiai namams skirtą lyginimo volą, - pasakoja „Astros“ pardavimų vadovas. – Tai universalus prietaisas, juo galima lyginti ir drabužius, ir staltieses bei patalynę, žodžiu, bet kokius skalbinius. Patogumas juo dirbant yra tiesiog nepalyginamas su darbu lyginant drabužius lygintuvu.“
Žmogus, lyginantis drabužius ar kitus audinius „Astros“ sukurtu lyginimo volu, pirmiausia , patogiai sėdi vietoj to, kad ilgai stovėtų ir vargintų nugarą. Be to, jam nereikia visa jėga brūžinti lygintuvu išdžiūvusių drabužių.
„Koja paspaudus pedalą, žmogus, dirbantis lyginimo volu, paduoda į įrenginį skalbinį – volas nuo pedalo paspaudimo ima automatiškai suktis. – pasakoja pašnekovas. – Įrenginio valdymas – labai paprastas, primenantis automatinės skalbimo mašinos valdymą. Įrenginys turi mygtukus, kurių pagalba parenkamas darbo režimas lyginant šilką, medvilnę, vilną ar sintetinius audinius. Skirtingi audiniai veikiami skirtinga temperatūra, skirtingu garinimo lygiu. Šilkui ir sintetikai garinimas visai netaikomas“.
Poveikio garais lygiai yra trys – juk visi žinome, kad labiau vandens garais reikia paveikti jau išdžiūvusį audinį.
„Mes siūlome dviejų rūšių lyginimo volo modelius, KP-670 ir KP-850, vienas jų yra 670 milimetrų, kitas - 850 milimetrų pločio skalbiniams, - pasakoja mašinų gamyklos „Astra“ atstovas. – Lyginimo prietaisai neturi ribų iš šonų. Jei lyginamas platus audinys, platesniu volu dirbti greičiau.“
„Astros“ siūlomas lyginimo volas turi energijos taupymo sistemą. Jei pedalas nespaudžiamas ilgiau kaip 8 minutes, kaitinimas ir garo generatorius automatiškai išsijungia, jie iš naujo įsijungia vėl paspaudus pedalą. Elektros energijos vidutinės sąnaudos siekia tik 3,3 kWh.
„Lygintuvo ir lyginimo lentos energijos sąnaudos iš pirmo žvilgsnio mažesnės, 2 kWh, bet mūsų volu lyginama vidutiniškai triskart greičiau, - sako pašnekovas. – Tad ir energijos mažiau sunaudojama, ir laiko sutaupoma“. 
Volo KP-670 kaina – 3 500 litų, volas KP-850 kainuoja 3,999 litų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo daug, bet aukštos kokybės lyginimo lentos kaina yra 1 500 litų, geras lygintuvas kainuoja iki 500 litų.
Garinimui naudojamas paprastas vanduo iš vandentiekio, tik reikia specialios kasetės, neleidžiančios susidaryti kalkėms. Galima naudoti ir distiliuotą vandenį – tada tokios kasetės nereikia. 
 „Astros“ pardavimų vadovo teigimu, Lietuvoje jau atėjo tinkamas laikas tokią įrangą siūlyti prakutusiems namų ūkiams.
„Toks volas tikrai gali tapti nepamainomas moderniame šeimos bute ar name, - įsitikinęs pašnekovas. – Jis gali tapti puikia dovana įkurtuvių ar kokia kita gražia proga.“ 
„Astra“ turi ilgą istoriją – mūsų įmonė susikūrė 1929 metais, - pasakoja pašnekovas. – Mūsų įmonėje sukaupta daug žinių apie skalbimo įrangą, lyginimo ir džiovinimo technologiją. Jau nuo 2004 metų mes esame Belgijos pramoninės skalbimo technikos gamintojo „Alliance Laundry Systems – UniMac“ produkcijos oficialus platintojas Baltijos šalyse. Mes tiekiame belgišką pramoninę skalbimo techniką viešbučiams, medicinos įstaigoms, privačioms skalbykloms, konsultuojame su ja susijusiais klausimais. Galime pasiūlyti visą pramoninės skalbimo technikos asortimentą, taip pat galime pateikti įrengimus, skirtus drabužių cheminiam valymui“.

1. Naujo audinių lyginimo įrangos principo pritaikymas buityje žada didžiulį pasikeitimą moterų gyvenime. Lyginimas lygintuvu - sunkus, daug fizinių jėgų ir ištvermės reikalaujantis darbas.
2. Žmogus, lyginantis audinius „Astros“ sukurtu lyginimo volu, patogiai sėdi, jam nereikia visa jėga brūžinti lygintuvu išdžiūvusių drabužių. Koja paspaudus pedalą, skalbinys automatiškai paduodamas į įrenginį – volas nuo pedalo paspaudimo ima suktis.
3. Valdymas  - labai paprastas, primenantis automatinės skalbimo mašinos valdymą. Įrenginys turi mygtukus, kurių pagalba parenkamas darbo režimas lyginant šilką, medvilnę, vilną ar sintetinius audinius. Skirtingi audiniai veikiami skirtinga temperatūra, skirtingu garinimo lygiu.
4. „Astros“ lyginimo volas turi energijos taupymo sistemą. Jei pedalas nespaudžiamas ilgiau kaip 8 minutes, kaitinimas ir garo generatorius automatiškai išsijungia, jie iš naujo įsijungia vėl paspaudus pedalą. Elektros energijos vidutinės sąnaudos siekia tik 3,3 kWh.Pavel Gulko
AB mašinų gamykla „ASTRA“
pardavimų vadovas
+370 610 19601,
pavel@astra.lt
www.skalbykloms.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite