Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nauja mada - į elektromobilius perdaryti tradiciniai automobiliai

   2015-10-02

Visų rūšių akumuliatoriais prekiaujantis kaunietis verslininkas Aleksandras Korolkovas plečia savo veiklos spektrą ir nuo šio rudens pradės prekiauti elektra varomais automobiliais. Nuo tradicinių serijinių elektromobilių šie skiriasi tuo, jog tai yra tradiciniai serijiniai automobiliai, perdaryti į elektromobilius.
Vyras tvirtina, jog tai yra patikimas ir pasiteisinęs sprendimas - elektromobilio konstrukcija ženkliai paprastesnė už vidaus degimo variklio sistemas, todėl nereikalingi dideli automobilio koregavimai, o pati sistema yra gerokai patikimesnė. Iki šiol kaunietis prekiavo akumuliatoriais visų rūšių transporto priemonėms – automobiliams, motociklams, motoroleriams, sunkvežimiams ir valtims vaikiškiems ir invalidų vežimėliams ir kt., tačiau nuo šių metų Aleksoto turguje įsikūrusioje aikštelėje atsirado ir „Toyota AYGO EV“ elektromobilis. „Tai yra tradicinis kelių metų senumo automobilis perdarytas į elektromobilį, - pasakojo A.Korolkovas. - Jame išmontuotas vidaus degimo variklis ir jo sistemos, o vietoj jų įrengta elektromobilio elektrinė sistema. Nuo šiol galėsite pamiršti kylančias degalų kainas, tepalų, filtrų, dirželio, žvakių keitimą ar panašius rūpesčius.“ Po šio automobilio kapotu slepiasi 55 kW (73,7 AG) indukcinis variklis, vienu įkrovimu galima nuvažiuoti apie 130-150 km, o 100 km/h greitį „Toyota AYGO EV“ pasiekia per 11-14 sek. „Toyota“ markė pasirinkta taip pat neatsitiktinai – šio Japonijos gamintojo važiuoklės yra vertinamos kaip vienos patvariausių. Verslininko teigimu, perdaryti elektromobiliai yra kur kas pigesni nei gamykliniai. A.Korolkovas skaičiuoja, kad gaminami serijiniu būdu tokie automobiliai kainuoja apie 35 tūkst. tūkst. eurų, tuo tarpu šį variantą pirkėjas gali įsigyti vos už 23 tūkst. eurų. Verslininkas pažymi, kad elektromobilių parkavimas visoje Lietuvoje yra nemokamas, įkrovimo stotelių tinklas mūsų šalyje nuolat plečiasi, o elektromobilio akumuliatoriai jose nemokamai įkraunami per vos per 15 minučių. Akumuliatorių versle A.Korolkovas sukasi daugiau nei du dešimtmečius, todėl puikiai išmano elektrinę šio automobilio elektrinę dalį ir žino, kokie akumuliatoriai tokioms transporto priemonėms yra geriausi. Pasak jo, į šiuos elektromobilius montuojami akumuliatoriai turėtų tarnauti mažiausiai milijoną kilometrų. Kad vartotojas būtų visiškai saugus, automobilio kėbului ir elektrinei jo daliai suteikiama dviejų metų garantija. Kitų transporto priemonių savininkus A.Korolkovas taip pat turi kuo sudominti – akumuliatorius jis perka tiesiai iš didžiausių pasaulio gamintojų, todėl pirkėjams gali pasiūlyti geriausią kainą. „Dažnas pirkdamas akumuliatorių neturi reikalingų specialybinių žinių apie šį daiktą. Mes ne tik padėsime išsirinkti geriausią bei patikimiausią akumuliatorių, tačiau ir nemokamai patikrinsime automobilio elektrinę dalį“, - pasakojo verslininkas.
1.A.Korolkovas prekiauja akumuliatoriais visų rūšių transporto priemonėms – automobiliams, motociklams, motoroleriams, sunkvežimiams ir valtims vaikiškiems ir invalidų vežimėliams ir kt.
2.Verslininko parduodamas perdarytas elektromobilis „Toyota AYGO EV“ - ne tik puikus būdas sutaupyti, tačiau ir pajausti tikrą vairavimo malonumą, negalvojant apie nuolat kylančias degalų kainas, tepalų, filtrų, dirželių ar žvakių keitimą.

Aleksandras Korolkovas
Verslininkas
Veiverių g. 47B, Kaunas
Aleksoto turgavietė, kiosko nr. 85
+370 687 51168, www.alekora.lt
aleksandras@alekora.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite