Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujai suspindęs moteriškumas

   2016-01-25

Gamta mus apdovanojo nevienodai, bėgantys metai ir gyvenimo patirtys irgi neišvengiamai paliečia kiekvieno kūną. Ir nors dažnai sakome, jog svarbiausia – vidinis grožis, bet... Kartais ir jam reikia šiokio tokio palaikymo – kaip gražių rėmų puikiam paveikslui. Todėl net nedidelės išorinės permainos gali padėti susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą bei pasitikėjimą savimi.
Vienos moters istorija
„Ji stovėjo priešais veidrodį ir įdėmiai žiūrėjo į savo atvaizdą. Lėtai braukdama smiliais per skruostus, ties smilkiniais kilstelėjo odą į viršų. Netrukus rankos nuslydo žemyn kaklu, kuris išsitiesė lyg gulbės, galiausiai sustodamos ties krūtine. Dabar jos atvaizdas nė iš tolo nebepriminė to, kurį matydavo prieš pusę metų ar dar vos prieš kelis mėnesius. Jai nebereikėjo rankomis kilstelėti krūtų ir, pasisukus šonu, įsivaizduoti, kaip jos atrodytų – suspaudus krūtis delnais, stebėti, kaip jos tampa iškilesnės, suapvalėja, o tarpkrūtis išraiškingai pagilėja. Anuomet, patraukusi rankas, atvaizdą veidrodyje ji visuomet palydėdavo slogiu atodūsiu. Nors ir suprato, kad kūnas pasakoja savą, pasididžiavimo vertą istoriją, tačiau, kaip ir kiekviena moteris, žvelgdama į save, tiesiog norėjo jaustis gerai. Būti graži. Gražesnė. Patikti. Pirmiausia – sau. Šiandien ji regėjo save kitaip. Veidrodis atspindėjo jos pasitikėjimą savimi, švytėjimą ir didžiulį pasitenkinimą tuo, ką mato. Lėtai, besigėrėdama, pirštų galiukais ji atkartojo naujus tobulų krūtų kontūrus.“
Populiariausia plastinės chirurgijos paslauga
Krūtų didinimas ir formos korekcija implantais yra viena populiariausių plastinės chirurgijos paslaugų. Nors motyvai skirtingi – noras atgauti prarastą formą po nėštumo ir žindymo, kompensuoti įveiktų ligų padarinius ar pažaboti genetiką pristabdant senėjimo procesus, visas moteris vienija bendras noras – tapti gražesnėmis, labiau pasitikėti savimi, švytėti. Kiekvienais metais daugiau nei 100 moterų atveria Tautrimo Aštrausko klinikos duris, norėdamos patobulinti moteriškumo simbolį – krūtis.
Atvykite konsultacijai
Konsultacijos yra bene svarbiausia krūtų didinimo implantais procedūros dalis. Jų metu gydytojas ne tik sužino pacientės poreikius, bet ir suteikia visą reikiamą informaciją apie būsimą operaciją, morališkai paruošia pacientę pooperaciniam laikotarpiui. Atsižvelgdamas į pacientės pageidavimus, specialistas padeda pasirinkti tinkamą implanto dydį, formą bei tekstūrą. Krūtų didinimui naudojame tik aukščiausios kokybės implantus, kurių patikimumas ir saugumas yra patvirtinti per kelis dešimtmečius sukaupta patirtimi. Konsultacijų metu moterys gali žvilgtelėti į ateitį – pasimatavusios specialias bandomąsias liemenėles, pacientės gali pamatyti, kaip atrodys jų krūtys po operacijos. Ne mažiau svarbu susipažinti ir su ankstesnių gydytojo darbų rezultatais. Profesionalaus specialisto atlikti darbai – natūraliai atrodančios ir „akies nerėžiančios“ krūtys.
Operacija
Operacija – tai techninis konsultacijų metu pasiektų susitarimų įgyvendinimas. Jos metu chirurgas į krūtinės audiniuose suformuotą kišenę patalpina implantą. Pjūviai gali būti atliekami keliais būdais: po krūtimi, aplink spenelį arba itin populiarėjančiu būdu - pažastyje. Krūtų didinimas per pjūvį pažastyje patrauklus tuo, kad yra atliekamas natūralioje odos raukšlėje, todėl randas po operacijos gyja be tempimo ir yra beveik nepastebimas, o po metų kone visai išnyksta.
Prieinama paslauga
Šiandien grožio chirurgija nebėra dideles pajamas gaunančiųjų privilegija. Krūtis implantais norinčios pasididinti moterys atranda itin aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Be kita ko, pacientams siūlome galimybę už suteiktas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.Be krūtų didinimo klinikoje atliekamos ir kitos krūtų operacijos, veido jauninimas, riebalų persodinimas, pilvo plastika, riebalų siurbimas, sėdmenų didinimas, nosies korekcijos, injekuojami užpildai ir daugelis kitų grožio procedūrų bei operacijų.

Tautrimo Aštrausko Klinika
Č. Sasnausko 19, Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 733202
mob. +370 68503095
info@tautrimas.com
www.tautrimas.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite