Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujas, efektyvus būdas sumažinti energijos sąnaudas net iki 30% - jau Lietuvoje

   2017-05-09

 
Efektyvus energijos – elektros, vandens, šilumos naudojimas bei vadyba pramonėje jau ne tik pageidaujamas reiškinys, bet ir būtinybė. Tai atlikti gali padėti vis tobulėjančios šiuolaikinės technologijos. Viena iš tokių naujovių - sistema EnergyVision - jau Lietuvoje.
Nors atrodo, kad energijos naudojimą gamyboje galima kontroliuoti ir be specialių technologijų pagalbos, tačiau kai kompiuterio ekrane visą gamyklą gali matyti kaip ant delno, energijos naudojimo valdymas gali tapti žymiai efektyvesnis. Tai padaryti gali padėti naujausiomis technologijomis grįsta sistema EnergyVision, kuriai suteiktas tarptautinis ISO 50001 standartas. Tai galingas įrankis, padedantis valdyti, analizuoti ir optimizuoti įmonėje naudojamą energiją. Šia sudėtinga technika gana paprasta ir patogu naudotis paprastam vartotojui.


Kaip veikia ši sistema? Pirmiausia surenkami duomenys iš visų skaitiklių: elektros energijos, vandens, šilumos ir pan. Pavyzdžiui specialūs davikliai statomi ant staklių, šildymo katilo, matuojamas ir šaltis, jei reikia. Po to visi duomenys įrašomi į programą ir juos galima matyti kompiuterio ekrane. Sistema iš karto parodys kaip vartojama energija visoje gamykloje ar pastate. Pavyzdžiui, galima matyti ar nėra staigių jos naudojimo šuolių. Jei sistema rodys, kad kur nors yra padidėjęs energijos suvartojimas, tai gali reikšti, jog galbūt kažkur prakiuręs vamzdis, ar per ilgai šviečia elektra ir pan. Įprastu atveju, nenaudojant sistemos, tokie nesklandumai ne iš karto gali būti pastebėti ir sąnaudos gali ženkliai išaugti. Gali būti ir taip, kad produkcijos bus pagaminta mažiau, o sąnaudos bus didesnės nei įprastai.
Naudojant EnergyVision sistemą, atliekama energijos vartojimo analizė, kurią kompiuterio ekrane galima matyti grafine forma – grafikai, diagramos, taip pat ši sistema automatiškai formuoja ataskaitas. Galima atlikti ir palyginamąją energijos efektyvumo analizę – pavyzdžiui, dabartinę savaitę ar mėnesį palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Naudojant šią sistemą, galima pastoviai matuoti energijos efektyvumą, analizuoti, daryti įžvalgas ir viso to pagrindu rengti planus efektyviam energijos naudojimui bei sąnaudų mažinimui.


Šios sąnaudas padedančios taupyti sistemos naudojimas nereikalauja papildomų įrengimų, brangių prietaisų duomenų rinkimui, o pats duomenų rinkimas yra patikimas ir nepertraukiamas. Be to EnergyVision sistema energijos vertę paverčia pinigine verte, t.y.
visada galima pamatyti energijos sąnaudų apžvalgą bei patiriamų sąnaudų palyginimą su biudžetu. Sistema pasižymi ir tuo, kad lengvai atpažįsta ir nustato energijos eikvojimą ir pradeda optimizuoti energijos vartojimo efektyvumą ir būtent tose vietose, kur galima pasiekti didžiausią sutaupymą. Ši sistema pasižymi ir ekonomiškumu – jos techninis palaikymas ir mokymasis ja dirbti nereikalauja didelių pastangų.„Tokia detali energijos naudojimo valdymo sistema Lietuvoje yra naujiena“ – sako UAB „Eltalis“ ir Ko specialistai. Būtent šioje įmonėje, veikiančoje nuo 1999 m., ir galima įsigyti sistemą EnergyVision. Bendrovė pagrindinė veikla - inovatyvū pastatųinžneriniųsistemųprocesųvaldymo ir automatizacijos sprendimai. Įmonės specialistai - aukštos kvalifikacijos atestuotų projektuotojų programuotojų darbų vadovų ir montuotojų komanda gali pasiūyti kompleksinius sprendimus nuo projektinės užduoties formavimo iki objekto pridavimo užakovui.


Pranašmas dirbant su šia bendrove – tai patirtis ir reputacija, bei profesionaliai ir laiku suteiktos kokybiškos paslaugos. Šiai dienai, įmonė įvykdė daugiau nei 100 stambių projektų strateginėse vietose: IKEA, Vilniaus universiteto biblioteka, Inkaro biokuro katilinė ir kt. Tarp bendrovės partnerių – bendrovė iš Slovėijos, Vokietijos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir kt.

„Eltalis“ ir Ko teikia gana platų spektrą paslaugų: konsultuoja, projektuoja, audituoja ir atnaujina automatikos sistemas, parenka, montuoja ir programuoja įangą gamina automatikos skydus, teikia automatikos komponentus.


1. Naujos energijos taupymo sistemos EnergyVision pagalba kompiuterio ekrane visą gamyklą galima matyti kaip ant delno;

2. Ši sistema padeda valdyti, analizuoti ir optimizuoti įmonėje naudojamą energiją;

3. EnergyVision pasižymi ir ekonomiškumu.

 

UAB „ELTALIS“ IR KO
Eigulių g. 8, Kaunas
Tel. +370 37 33 78 79

kaunas@eltalis.lt

  Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 02 28 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite