„MEYLE“ jau  penkerius metus yra „European Truck Racing“ serijos techninio bendradarbiavimo partneris. Bendradarbiaujant daugiausia dėmesio skiriama žinių perdavimui, dar kitaip vadinamam “know-how”.  Matydama originalių mazgų trūkumus lenktynėse, Meyle deda visas pastangas, kad šie trūkumai būtų patobulinti ir MEYLE dalys būtų aukščiausios kokybės. Asortimente galima rasti 3 kategorijų dalis: Original - kokybė yra kaip originalios detalės, HD - pastiprintos važiuoklės dalys, kokybė viršijanti originalios detalės ir PD - stabdžių sistemai skirta serija, kuri užtikrina aukščiausius stabdžių sistemos standartus.

 

Vairavimo sistema yra viena svarbiausių automobilio saugos elementų. Esant vairo traukių susidėvėjimui, yra didelė tikimybė prarasti vairavimo kontrolę, ko pasekmės gali būti labai skaudžios. UAB „Sunkdeta“ komercijos direktorius Gytis Bidočius rekomenduoja rinktis MEYLE HD serijos traukės antgalius. Šie dėl technologinių patobulinimų, tokių kaip “obuolio” diametro padidinimo ir pažangesnių sudedamųjų dalių, yra daug tvirtesni ir leidžia šį sunkvežimio mazgą eksploatuoti ilgiau ir saugiau, o tuo pačiu ir pigiau, nes nebus remonto prastovų.

 

Dar vienas labai svarbus saugumui sunkvežimio mazgas yra stabdžiai. Stabdžių kaladėlėms klientai kelia šiuos reikalavimus: ilgas eksploatavimo laikas, trumpas stabdymo kelias, tylus veikimas. MEYLE-PD stabdžių kaladėlės, kurios buvo pristatytos rinkai 2018 metų AUTOMECHANIKA parodoje, sukurtos laikantis ECE-R90 standarto ir pritaikytos milžiniškoms apkrovoms sunkvežimių lenktynėse, o taip pat ir kasdieniniame eisme. Dažnas ir ilgas stabdymas įkaitina stabdžių trinkelę, ko rezultate, prastos kokybės stabdžių trinkelė, kylant temperatūrai, vis prasčiau stabdo, o esant  ypač ekstremaliai situacijai gali iš viso nustoti stabdyti. MEYLE-PD stabdžių kaladėlės išbandytos lenktynių trasoje, todėl galite būti tikri, kad toks siurprizas stabdant su MEYLE-PD Jums nenutiks! MEYLE - geriausias vairuotojo draugas!

 

MEYLE detalių asortimentą galite rasti UAB „Sunkdeta“ parduotuvėje, kuri yra įsikūrusi Kaune, Ateities plente, patogioje privažiuoti vietoje. UAB „Sunkdeta“ nesispecializuoja tik tam tikros rūšies sunkvežimio dalių prekyboje, priešingai, čia siekiama, kad klientas galėtų gauti viską iš vienų rankų. Įmonė gali pasiūlyti sunkvežimių kėbulo, važiuoklės, elektros, optikos, oro sistemos, bei kitas dalis. Jei įmonės sandėliuose tam tikru metu nėra kokios nors detalės, ji pristatoma per kuo trumpesnį laiką. Mes dirbame nuo 1995 metų, todėl mielai dalinamės sukaupta patirtimi su JUMIS!

 

 

 

 

 

 

 

GYTIS BIDOČIUS

UAB „Sunkdeta“ komercijos direktorius                                     

Ateities pl. 31, Kaunas

+370 670 74104

www.sunkdeta.lt

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/naujas_standartas_sunkvezimiu_daliu_rinkoje-_dalys_ismegintos_lenktyniu_salygomis/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.