Lietuvos pramonės rinkoje atsirado naujas specializuotų pramoninių detalių žaidėjas – gerai visame pasaulyje žinomas italų gamintojas „Boteco“, pasižymintis reiklumu kokybei ir itin dideliu dėmesiu klientui. Oficialus šios įmonės atstovas Lietuvoje – UAB „Deteila“.

Nors UAB „Deteila“ yra dar pakankamai jauna įmonė, veikianti nuo 2018 metų, tačiau savo veržlumu ir profesionalumu sugebėjo užmegzti glaudžią partnerystę su vienu iš didžiausių manevrinių rankenų ir mechaninių komponentų projektavimo bei gamybos ekspertų lyderių visame pasaulyje – „Boteco“.

„Boteco“ užkariauja rinką ne tik aukštos kokybės gaminiais, bet ir ypač stipriomis vidinėmis įmonės vertybėmis bei požiūriu į klientą:

 

 

Konkurencingas gamintojas. „Boteco“ siūlo itin kokybiškus, novatoriškus gaminius už patrauklią kainą. Be to, įmonė didelį dėmesį skiria projektavimui ir gamybos technologijoms, kad kiekvienas gaminys būtų pagamintas naudojant pažangiausius metodus ir kokybiškas bei patikimas medžiagas.

 

Platus asortimentas. Savo asortimente „Boteco“ turi daugiau nei 400 skirtingų produktų kategorijų ir daugiau nei 15 000 skirtingų gaminių. Asortimentas yra nuolat plečiamas atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir poreikius. UAB „Deteila“ sandėlyje yra didelės prekių atsargos, todėl klientams netenka ilgai laukti savo užsakymo. Užsakymo dydis neribojamas – priimami visi užsakymai, vos nuo vienos prekės iki didelio kiekio gaminių, taip patenkinant tiek didelių gamyklų, fabrikų ar pavienių klientų lūkesčius.

 

Lankstus ir platus produktų pritaikymas. „Boteco“ savo produkciją klientų patogumui suskirstė į keturis prekinius ženklus („Boteco Euromodel“, „Boteco Metal Line“, „Boteco Lockings“, „Boteco Components“). Šie produktai padeda patobulinti pramonėje naudojamus ar gaminamus įrenginius bei palengvina kasdienį darbo procesą.

Pavyzdžiui, daugumą „Boteco Euromodel“ gaminių komponentų galima dažyti pageidautina spalva, todėl šie produktai be jokio vargo gali būti priderinami prie bet kokio dizaino, sukuriant vientisą stilių. „Boteco Metal Line“ produktai gaminami iš aukštos kokybės patvaraus metalo, todėl tinkami įrenginiams, kuriems reikalinga stipri mechaninė jėga.

 

 

Orientacija į klientą. „Boteco“ didelį dėmesį skiria visiems savo klientams. Neradus tinkamo produkto, jų inžinieriai projektuoja ir kuria būtent tokius gaminius, kurie patenkintų individualius klientų poreikius.

UAB „Deteila“ yra oficialūs gamintojo „Boteco“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė klientams gali pasiūlyti ne tik platų mechaninių komponentų produkcijos pasirinkimą, bet ir kitų gamintojų, tokių kaip „Schneider“, „Siemens“, „Omron“ , „Sick“ ir kitų automatikos komponentų asortimentą. Siekdama teikti kompleksines paslaugas, UAB „Deteila“ taip pat atlieka didelių apimčių metalo pjovimo darbus, naudodama pažangiausias lazerines technologijas.

 

UAB „Deteila“

R. Kalantos g. 30, Kaunas

+370 659 30032

 tadas@deteila.lt

www.deteila.lt

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/naujas_zaidejas_specializuotu_pramoniniu_detaliu_rinkoje__italu_gamintojas_boteco/
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.