Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujas žodis automobilių salono oro filtrų technologijoje

   2020-11-16

Lietuvoje veikianti filtrų gamybos bendrovė džiaugiasi galėdama savo gaminių vartotojams pristatyti būdą, kaip patikimai ir efektyviai apsaugoti automobilių salonų orą nuo teršalų ir patogeninių mikroorganizmų. Savo ypatingų filtruojančių savybių šie filtrai įgauna dėl naujausios jų gamybos technologijos, užtikrinančios šimtaprocentinį efektyvumą.

Automobilių salonų orą būtina filtruoti

Įjungta automobilio ventiliacijos sistema į saloną kiekvieną minutę įtraukia orą iš aplinkos. Į vidų jo patenka šimtai litrų, ir toli gražu ne visuomet šio oro kokybė būna patenkinama. Kartu su oru į automobilio saloną gali patekti kietosios dalelės, azoto oksidai, žiedadulkės, dūmai bei kitos priemaišos, galinčios sukelti grėsmę keleiviams ir vairuotojui.

 

Ne mažiau grėsmės sukelia ir mikrobai – mikroskopiniai organizmai, vos įžiūrimi plika akimi. Dažniausiai pasitaikantys mikrobai yra bakterijos, mielės ir grybeliai. Daugelis tokių mikrobų (ypač pelėsiai) laikomi patogeniškais, nes į aplinką išskiria toksinus.

 

Mikrobai gali apsigyventi ir daugintis ant bet kokių paviršių, tad dažnai atsitinka taip, kad oras automobilio viduje būna net labiau užterštas, negu išorėje. Tokiu atveju  be galo svarbiu dalyku tampa kruopštus į automobilį patenkančio oro filtravimas. Ypač tiems, kas automobilyje praleidžia daug laiko arba yra linkę į alergines ar astmą. Reguliariai keičiami kokybiški salono oro filtrai gali ženkliai palengvinti automobiliu keliaujančių žmonių gyvenimą.

 

Biofunkciniai filtrai užkerta kelią mikroorganizmams

Bendrovė „Baltic Filter“, jau dvidešimt metų gaminanti „Mfilter®“ prekės ženklo filtrus, Lietuvos ir užsienio rinkai siūlo naujieną automobilių salono oro filtravimo srityje: filtrus su daugiasluoksne antimikrobine (BIO) filtravimo sistemos medžiaga, suteikiančia apsaugą nuo kenksmingų mikroorganizmų. Salono filtrai, kuriuose naudojama ši medžiaga, užtikrina kad transporto priemonėje esančių žmonių įkvepiamas oras bus maksimaliai išvalytas ne tik nuo teršalų, bet ir daugumos patogeninių mikroorganizmų.

 

Biofunkcinių filtrų „Mfilter® BIO“ filtruojančioji medžiaga gamybos metu pagal naujausią „Trinitex“ technologiją išliejama iškart keliais sluoksniais, nenaudojant klijų. Tai ne tik sumažina pačios medžiagos svorį, bet ir garantuoja, kad 100 % jos paviršiaus atliks savo funkciją. Pačią medžiagą sudaro vidinis anglies pluošto sluoksnis, iš abiejų pusių apsaugotas išoriniais poliesterio sluoksniais. Anglies pluoštas, palyginti su analogais rinkoje, užima net daug daugiau filtro medžiagos masės – net ~70 %, tad savo efektyvumu šie filtrai gali drąsiai varžytis su savo konkurentais – ir juos lengvai nugalėti. Filtruojančiajame sluoksnyje ne tik sulaikomi visi su oru iš išorės patenkantys nešvarumai, bet ir papildomi priedai, pridedami gamybos metu liejant filtravimo medžiagą, suteikia jam antimikrobinių savybių. Tad į tokį filtrą patekę mikrobai tiesiog nebeturi galimybių daugintis ir išgyventi.

 

Biofunkcinius filtrus, pagamintus pagal „Trinitex“ technologiją ir filtruojančius automobilių salonų orą kur kas efektyviau bei saugiau, galima lengvai atskirti iš jų spalvos – tarp kitų gaminių juos išskiria mėlynos spalvos pakuotė.

 

 

Bandymų rezultatai kalba patys už save

Sertifikavimo laboratorijos duomenimis, „Mfilter® BIO“ salono filtravimo medžiaga:

·  užkerta kelią grybelio vystimuisi ir augimui mažiausiai 4 savaites, esant 95% drėgnumui (tarptautinis standartas ISO 846 (A metodas), Grybelio auginimo testas);

·  neleidžia bakterijoms veikti bent 4 savaites, esant ≥ 95% drėgnumui (tarptautinis standartas ISO 846 (C metodas), Antibakterinio gydymo testas).

Aktyvusis apsauginio antimikrobinio sluoksnio komponentas – priedas „Karbofil“ – yra patvirtintas bluesign® kokybės ženklu, atitinka EPA ir „Standard 100 by OEKO-TEX“ standartus.

 

Žinoma, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad tokias puikias antimikrobines savybes salono oro filtrai išlaiko tol, kol neužsiteršia. Vėliau, kai ant filtruojančiojo audinio nusėda vis storesnis sulaikytų teršalų sluoksnis, filtro efektyvumas palaipsniui mažėja ir galų gale išnyksta visiškai. Ilgiau nekeičiamas, filtras gali tapti net pavojingu – nuo jo atitrūkusios prisikaupusių teršalų dalelės gali patekti į salono orą ir pradėti kelti pavojų keleivių sveikatai. Taigi, laiku keisti filtrus – labai svarbu, ir keitimo laikotarpis priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis eksploatuojamas automobilis. Važiuojant miesto ir plento sąlygomis pakeisti salono oro filtrus vertėtų ne rečiau kaip kartą per metus, o dažniausiai važinėjant dulkėtais, neasfaltuotais keliais ar turint alergijų arba polinkį į astmą – ir du ar net tris kartus. Skaičiuojant nuvažiuotu atstumu, laikas keisti salono oro filtrą būtų maždaug kas 10 000–15 000 nuvažiuotų kilometrų.

 

Galima užsisakyti internetu

Siekdama supaprastinti ir pagreitinti biofunkcinių salono oro filtrų „Mfilter® BIO“ kelią pas užsakovą, bendrovė „BalticFilter“ juos per savo atstovus planuoja tiekti į visas didžiąsias autodalių parduotuves. Jų interneto svetainėse taip pat bus galima užsakyti filtrus ir su pristatymu į namus. Visa kita atliks profesionalios, užtikrintos bendrovės specialistų rankos.

 

 

 

UAB “BALTIC FILTER”

Alekniškio vs. 9, Širvintų raj.

Tel. +370 382 30016

El. p. info@mfilter.lt

www.mfilter.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite