Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujausi medžiagų apdirbimo įrengimai išplėtė galimybes

   2015-05-26

Kadaise medžiagų pjaustymo paslaugų centrą norėjusių turėti garliaviškių lūkesčiai gerokai išaugo įsigijus vieną moderniausių paviršių apdirbimo sistemų visoje Lietuvoje. Šiuolaikinės technologijos ir inovatyviausia techninė bazė ne tik gerokai palengvino darbą, tačiau ir gerokai išplėtė paslaugų spektrą.
Unikalus įrengimas
Garliavoje įsikūręs UAB „Karbonas“ jau kurį laiką džiaugiasi pasaulinėje rinkoje lyderiaujančio japonų gamintojo OKUMA apdirbimo centru MCR-A5C. Šis analogų Lietuvoje neturintis įrengimas skirtas didelių gabaritų ir suvirintų konstrukcijų apdirbimui. Dviejų kolonų penkių paviršių sistema turi net 50 įvairiausių įrankių, todėl vienu metu gali būti atliekamos ne tik frezavimo, tačiau ir tekinimo funkcijos. UAB „Karbonas“ vykdantysis direktorius Gintautas Jatulis teigia, kad atnaujinti techninę bazę nuspręsta atsižvelgiant į pastarųjų metų rinkos tendencijas. „Smulkių detalių apdirbimo sektoriuje konkurencija yra labai didelė, kiek kitoks vaizdas – kalbant apie didelių gabaritų gaminius. Tokios apdirbimo sistemos yra pakankamai brangios, todėl tuo užsiimančios įmonės dažniausiai naudoja seną techniką, likusią dar nuo sovietmečio, arba perka panaudotus įrengimus. Visada stengiamės būti žingsniu priekyje, todėl įsigijome visiškai naują produktą. Jis gerokai išplėtė mūsų galimybes“, - pasakojo G.Jatulis. Pasak vadovo, šiame sektoriuje technologijos labai greitai žengia į priekį, todėl gamintojai patys siūlo atnaujinti ir modernizuoti turimą techniką. „Poreikis našumui ir kokybei auga labai sparčiai. Jei neinvestuosime į tai, labai greitai atsiliksime“, - įsitikinęs bendrovės vadovas.
Visos paslaugos – po vienu stogu
Atvirumas aukštosioms technologijoms ir išplėsta techninė bazė šiai Garliavoje esančiai įmonei atvėrė naujas galimybės. Šiuo metu garliaviškiai ne tik pjauna detales iš aliuminio, titano, anglinio, legiruoto ar nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų, keramikos, marmuro, granito, gumos, plastiko, stiklo ir kitų medžiagų, bet ir atlieka lankstymo, mechaninio apdirbimo bei suvirinimo darbus. Šiuo metu UAB „Karbonas“ pjauna CO2 ir Fiber lazeriais, vandens abrazyvo srove, plazma bei dujomis. „Vykdome nestandartinių metalo gaminių gamybą nuo brėžinio iki paruošto veikti įrengimo. Mūsų išskirtinumas yra tas, kad visos metalo, ar kurios nors kitos medžiagos, pjovimo paslaugos atliekamos vienoje vietoje. Kiti pjauna tik lazeriu, ar tik plazma ir dažniausiai koncentruojasi į tam tikros rūšies produktus. Mūsų stiprybė – universalumas ir lankstumas. Galime pjaustyti visas medžiagas su įvairiausiai įrenginiais, parinkdami, kurie labiausiai tinka“, - direktoriui antrino įmonės pardavimo ir marketingo vadovas Mindaugas Mozūras.
Užsieniečių simpatijos
Nuolat atnaujinti turimus įrengimus įmonę skatina ir reiklūs klientai iš užsienio šalių. Įsigiję naujausią techniką garliaviškiai buvo priversti koreguoti ir pačią veiklos kryptį. „Mūsų dabartinė vizija yra orientuotis į galutinio produkto gamybą. Ta kryptimi ir stengiamės judėti, - prisipažino G.Jatulis. - Pradėjome turėdami tikslą būti pjaustymo paslaugų centru, tačiau ateina laikas žengti žingsnį toliau ir žiūrėti į priekį.“ Pasak jo, vien tik medžiagų pjaustymo paslaugų svoris bendrame užsakymų katile mažėja. Vis daugiau užsakymų iš užsienio klientų yra orientuoti į galutinį produktą. Garliaviškių eksporto krypčių žemėlapis – gana įvairus. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Norvegiją, Švediją, Daniją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją. „Pernai mūsų eksportas sudarė apie 25 proc. visų pardavimų ir šią dalį kasmet stengiamės vis auginti. Lietuvos rinka yra ribota, todėl nišų stengiamės ieškoti svetur“, - pasakojo bendrovės vadovas. Užsieniečių akys į Kauno pakraštyje įsikūrusią įmonę krypsta ne tik dėl puikaus kokybės ir kainos santykio, tačiau ir dėl išskirtinio dėmesio klientui. M.Mozūro teigimu, užsieniečiai ypač vertina tai, jog beveik visiems didesniems projektams UAB „Karbonas“ skiria atskirą projektų vadovą, kuris prižiūri gamybos procesus ir nuolat palaiko ryšį su užsakovu. Įmonėje vyraujanti skandinaviška darbo kultūra yra dar vienas raktas į reiklaus užsienio kliento širdį ir piniginę.
1. UAB „Karbonas” pjauna detales iš visų rūšių metalų, keramikos, marmuro, granito, gumos, plastiko, stiklo ir kitų medžiagų, atlieka lankstymo, mechaninio apdirbimo ir suvirinimo darbus, gamina visą produktą pagal užsakovo brėžinius. 
2. Įmonė investuoja į pažangiai mąstančius, aukštos kvalifikacijos žmones, darbo sąlygų gerinimą, progresyvias technologijas, šiuolaikinius įrengimus ir modernius įrankius, siekdama užtikrinti aukštą gaminių kokybę ir darbo kultūrą, vykdyti visus gamtosaugos reikalavimus ir tenkinti klientų poreikius.
3. UAB „Karbonas užima tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje ir eksportuoja gaminius į Europos Sąjungos šalis, toliau taikydama pažangiausias technologijas, siekia plėsti gamybą, didinti gaminių ir paslaugų asortimentą bei gerinti kokybę. Bendrovėje įdiegti gamybos valdymo sistema, kokybės vadybos sistemos standartas ISO 9001, rengiamasi aplinkos apsaugos vadybos sistemos standarto ISO 14000 ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos standarto OHSAS 18001 įdiegimui.

UAB „Karbonas“
S.Lozoraičio g. 39, Garliava
Kauno raj.
+370 37 440976
+370 616 78571
www.karbonas.eu

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite