Vis daugiau gyventojų, užsiimančių namų ar kitų pastatų statybomis, nebeužtenka vien įsigyti reikiamas medžiagas. Todėl ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje didėja poreikis tokioms paslaugoms, kuomet užsakovui siūlomas ne tik konkretus gaminys ar konstrukcija, bet ir kiti jam reikalingi sprendimai. Kitaip tariant, viskas – pradedant medžiagomis, konsultacijomis ir baigiant montavimo darbais – gaunama iš „vienų rankų“.
Analogų neturi
Pasitelkime paprastą pavyzdį – tarkime, žmogus ketina atnaujinti savo namų stogą. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo ne taip ir sudėtinga, tačiau jau netrukus pasipila klausimų ir neaiškumų lavina. Kaip užtikrinti, kad stogas bus ilgaamžis? Kaip jį tinkamai išmatuoti? Kaip pasirinkti variantą, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir atitiktų finansines galimybes? Pasak UAB „Infantas“ vadovo Viktoro Citvaro, patirtis rodo, kad dažniausiai užsakovai, ypač turintys mažiau patirties statybų srityje, tokiu būdu sugaišta nemažai laiko, o dažnai ir savo galutiniu sprendimu nebūna patenkinti. Todėl ši kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės metalo produktus, mūsų šalies rinkoje nusprendė vystyti kol kas analogų neturinčią paslaugą „Ruukki Express“. Pagrindinis jos principas – klientui siūlomas ne tik vienas ar kitas statyboms ar renovacijai reikalingas gaminys, pavyzdžiui, namo stogas ar fasadas, bet ir visos jam reikalingos paslaugos.
Nuo ko pradėti? Kaip veikia Ruukki Express?
„Visų pirma klientas paaiškina, ko jam reikia – pavyzdžiui, stogo, namo fasado, lietaus nuvedimo sistemos, palangių, o gal – visko kartu. Tada pageidaujamas objektas išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos kliento išlaidos ir sudaroma sąmata. Po to per trumpiausią įmanomą laiką pagaminamos ir pristatomos reikiamos medžiagos, kurios, užsakovui pageidaujant, gali būti ir sumontuojamos“, – pasakojo V.Citvaras. Pasak jo, šią paslaugą klientai visoje Lietuvoje jau spėjo įvertinti, nes ji padeda sutaupyti laiko. „Dažnai užsakovas stogo dangą, pageidaujamą gaminį, apdailos detalę ar konstrukciją gauna tuojau pat - iš vietinio sandėlio, kuriame nuolat yra gana platus standartinių gaminių pasirinkimas. Sandėlių atsargos nuolat papildomos plieninių lietaus nuvedimo sistemų komponentais, stogų priedais, įvairių spalvų bei padengimų – poliesterio, PURAL, PUREX – stogo dangomis ir lygia skarda.“, – teigė rinkodaros vadovas.
Klientai jau įvertino gaminių ir konsultacijų kokybę
„Ruukki Express“ paslauga yra skirta visiems, kurie ieško plieninės stogo dangos bei kokybiškų skardos lankstinių: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai (palangės, nestandartinių matmenų vėjalentės ir t.t.), taip pat lygios skardos bei lietaus vandens nuvedimo sistemų. „Neretai tenka išgirsti, kad „Ruukki Express“ gaminiai iš skardos yra itin tiksliai išlankstyti“, – teigė V.Citvaras. Jis priminė, kad, net ir įsigijus kokybiškas statybos medžiagas ar detales, be profesionalo pagalbos ar patarimo jos gali būti netinkamai panaudojamos. Todėl „Ruukki Express“ klientams, pasirinkusiems vieną ar kitą gaminį, suteikiamos išsamios patyrusių specialistų konsultacijos. Ruukki Express paslauga itin sparčiai populiarėja, partnerių tinklas nuolat plečiamas, o šiuo metu šia paslauga galima pasinaudoti daugelyje didžiųjų šalies miestų. Išsamesnės informacijos visada galima rasti apsilankius mūsų internetiniame puslapyje www.infantas.lt arba tiesiog paskambinus į UAB “Infantas”.

Viktoras Citvaras
UAB „Infantas“ vadovas
V. Putvinskio g. 12-1, Kaunas
8 686 38522
Faks. 8 37 765118
infantas@takas.lt
www.infantas.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/naujausios_statybu_tendencijos_statantiems_svarbu_gauti_ne_tik_medziagas_bet_ir_sprendimus_1/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.