Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nauji moksliniai metodai tiek odontologijos, tiek veido procedūrų paslaugoms

   2017-01-12

Sveiki dantys - tai ne tik gera sveikata, puiki savijauta, bet ir didesnis pasitikėjimas savimi. Tačiau renkantis odontologo paslaugas, svarbu žinoti, kad gausime tikrai kokybiškas paslaugas, juo labiau, kad dabar galima rinktis odontologinį gydymą, kuriame taikomos naujos metodikos, medžiagos bei technologijos.

 

Visi žinome, jog dantis ypač svarbu gydyti laiku, o gydymas turi būti kokybiškas. Tačiau gana dažnai daugelis linkę atidėlioti šių problemų sprendimą, tad uždelsus, jau prireikia ieškoti sudėtingesnių sprendimų ir itin patyrusių odontologų. Tokius aukštos kvalifikacijos ir turinčius ilgalaikę darbo patirtį specialistus galima rasti Gintaro Janužio klinikoje.

 

„Šiuolaikinės medicinos, o kartu ir odontologijos progresas sudaro palankias sąlygas anksti diagnozuoti ir savalaikiai gydyti net labai retas ir sunkias dantų, burnos bei veido ir žandikaulių srities ligas“ – sako burnos, veido ir žandikaulių chirurgas, medicinos mokslų daktaras ir klinikos vadovas Gintaras Janužis. Tad neatsitiktinai į jo kliniką kreipiasi pacientai, turintys sudėtingas odontologines problemas. 

 

Gintaro Janužio klinikos, esančios UAB „Medproject“ dalimi, išskirtinumas – naujų gydymo metodų, medžiagų bei technologijų taikymas, o taip pat išskirtinis dėmesys pacientui. Klinikos specialistai tobulinasi nuolat. „Nors atrodo, kad odontologijoje viskas išrasta, tačiau tai labai dinamiškas mokslas ir praktika. Kartais pacientai nustemba kai po kelių metų tai pačiai problemai pasiūlomas jau naujas gydymo metodas“ – sako med. dr. G. Janužis. Daugelį pažangiausių technologijų šios odontologijos klinikos specialistai įsisavino pirmieji ar vieni pirmųjų Lietuvoje. Visos naujos metodikos, vaistai jau būna ištirti, įsitikinta jų pasiteisinimu užsienio ar Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Klinikos vadovas pabrėžia, kad įstaiga neatstovauja jokių vaistų ar medžiagų gamintojų ar tiekėjų.

 

UAB „Medproject“ yra mokslo grupė, kuri įsisavina naujas gydymo metodikas, renka informaciją, analizuoja. Klinika taip pat organizuoja odontologų ir burnos priežiūros specialistų tobulinimosi kursus ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. „Negalima mokyti tik senų ir žinomų tiesų, visada reikia būti vienu žingsniu priekyje“ – įsitikinęs med. dr. G. Janužis.

 

 

 

Naujos technologijos ir medžiagos padeda taikyti mažiau invazyvius gydymo metodus. Užtikrinti saugesnes intervencijas, pagerinti gijimą padeda čia naudojami autogeniniai augimo faktoriai, kurių tikslas ne cheminėmis, išorinėmis, o nuosavomis priemonėmis, gaunamomis iš paciento kraujo trombocitų, skatinti gijimą.
Gintaro Janužio klinikoje atliekamos visos odontologijos paslaugos: tiek suaugusiųjų, tiek vaikų visapusiškas dantų gydymas (tai apima  estetinį, chirurginį ir periodontologinį gydymą), dantų protezavimas, implantavimas, burnos ertmės higiena, ortodontija, endodontija.

 

Šioje modernioje klinikoje taip pat teikiamos ir veido ir žandikaulių chirurgijos specialistų paslaugos, kurios orientuotos į estetinį, funkcinį ir kompleksinį kramtymo funkcijos atstatymą ar sukūrimą.
Klinikoje atliekamos ir veido atjauninimo procedūros, kurios neprilygsta nei botokso, nei hialurono procedūroms. Šioms procedūroms taip pat naudojami autogeniniai augimo faktoriai, išskiriami iš paciento kraujo trombocitų. Naudojamos medžiagos odoje atstato tai ką su amžiumi prarandame – vieną iš svarbiausių medžiagų, nuosavą hialurono rūgštį. Leidžiant tiesiogiai hialurono rūgštį, ji gali ne vienodai pasiskirstyti ir rezultatas gali būti ne toks, kokio tikimės. Augimo faktoriai leidžia atsistatyti elastinėms odos skaiduloms, kas atstato veido stangrumą. Tad šių procedūrų metu suaktyvinamas natūralus veido atsistatymas. Botoksas naudojamas ne atstatymui, o pasekmių panaikinimui. Naudojant kraujo trombocitų koncentratus nenaudojama jokių cheminių medžiagų. Skirtingai nuo kitų procedūrų negresia pavojus, kad bus kažko perdaug, ar netinkamai atlikta.  Šių procedūrų nereikia daug – pakanka trijų procedūrų metams, atliekant vieną procedūrą į mėnesį. Po metų reikia pakartoti 1-2 procedūras.

 

Tos pačios iš paciento kraujo išgaunamos medžiagos tinka ir kitoms odos problemoms, tokioms, kaip aknei gydyti, o taip pat efektyvu net ir nuplikimui gydyti. “Tačiau stebuklų nebūna, jei plaukų jau visiškai nėra, tai jų atstatyti negalima, reikia kreiptis tada, kai plaukai pradeda sparčiai retėti”– sako G. Janužis.

 

Šioje klinikoje galima gauti tikrai išskirtinių nuolaidų. Gana didelė nuolaida taikoma, jei pacientas sutinka, kad jo gydymą ar procedūrą stebėtų besimokantys gydytojai. Taip pat gana lanksčios mokėjimo sąlygos – leidžiama išsimokėti per tam tikrą laiką, jei gydymas ilgai trunka.

Tad pasirinkę Gintaro Janužio kliniką, būsite maloniai sutikti, išklausyti ir gausite labai kvalifikuotą pagalbą.

UAB „Medproject“
Gintaro Janužio klinika
Savanorių pr. 151/Širvintų g. 2, Kaunas
Tel./Fax: (37) 79 59 04, Mob: +370 640 44 360
El.paštas: info@gintaroklinika.lt 

 


 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 26 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite