Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujiena – metalo detalės per maksimaliai trumpą laiką

   2020-08-24

Gamyboje dažnai prireikia taisyti ar projektuoti įrenginius ir jų detales, todėl neišvengiamai prireikia metalo apdirbimo paslaugų. Ieškant laisvo šių paslaugų tiekėjo klientai neretai sugaišta daug laiko. Tam, kad darbo procesai nestotų, daugiau nei 10 metų patirtį metalo apdirbimo srityje turintis UAB „Industrum“ savininkas Vytautas Asevičius, sukūrė sistemą, leidžiančią greitai ir operatyviai išspręsti užsakovams kylančias problemas. Įmonė turi daugiau nei 30 kruopščiai atrinktų gamintojų tinklą, todėl klientui kilusias problemas gali pradėti spręsti nedelsiant.

 

 

Žaibiškas ir profesionalus reagavimas į užklausą

Vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis metalo apdirbimo paslaugas teikiančią bendrovę yra laikas – ne tik, kaip greitai gamintojas gali pagaminti ar sutvarkyti reikiamą detalę, bet ir reagavimas į užklausas. Anot Vytauto, metalo apdirbimo įmonės dažnai būna tiek užsiėmę, kad kartais neturi laiko net atsakyti į užklausas, todėl problema jau automatiškai tampa uždelsta. Vien dėl laiku neatsakytos užklausos, gali stoti visi darbai, nukentėti ne tik kliento reputacija, pelnas, bet ir sustoti visi kiti darbo procesai. „Mūsų darbas – užtikrinti, kad klientas kuo greičiau gautų atsakymą į pateiktą užklausą ir užsakymas būtų paleistas į gamybą operatyviai. Mes tarsi taksi, tik specializuojamės metalo apdirbimo srityje, – juokauja Vytautas, – viskas, ką Jums reikia padaryti – atsiųsti užklausą. Likusį darbą atliks patyrusi mūsų komanda“.

 

Dėl sukurto plataus tinklo ir glaudžių bendradarbiavimo santykių, UAB „Industrum“ profesionalūs inžinieriai gavę užklausas gali tiesiogiai kontaktuoti su gamintoju ir klientui kilusią problemą pradėti spręsti tuojau pat. „Sukurta mūsų sistema leidžia žaibiškai išspręsti daugybę klientams kylančių nesklandumų. Pavyzdžiui, yra buvęs atvejis, kai vakare gavus nulūžusią medienos apdirbimo įrenginio detalę, mes jau kitą dieną pristatėme pagamintą naują detalę klientui. Jis išvengė prastovų dėl operatyviai pagamintos atsarginės detalės,“ – džiaugiasi Vytautas. Taip sutaupoma ne tik labai brangaus klientų laiko, bet ir padedama išvengti kitų skaudžiai kainuojančių pasekmių.

 

 

Operatyvus problemos išsprendimas

Klientai, patys ieškodami metalo apdirbimo paslaugas teikiančios įmonės, sugaišta laiko ne tik su per vėlai ar išvis neatsakomomis užklausomis, bet ir bandydami suprasti ir išsiaiškinti, kokios jiems paslaugos reikia. „Neretai tinkamo tiekėjo paieška gali užtrukti kelias dienas ar net savaites, ypač jei tokių paslaugų prireikė pirmą kartą, – sako Vytautas, – todėl itin naudinga turėti profesionalų partnerį, kuris gali ne tik suprasti, išsiaiškinti Jums kilusias problemas, bet ir pasiūlyti operatyvius sprendimus. Kliento užklausa jau pirminėje stadijoje papuola į savo darbą išmanančių profesionalų rankas, todėl klientui nebereikia gilintis, kokios konkrečios paslaugos jam reikia“. Didelį žinių bagažą turintys inžinieriai, gerai žinodami savo partnerių teikiamas paslaugas, gali labai greitai ir kokybiškai išspręsti kilusias konkrečias problemas, jas iškart nukreipdami į tinkamą vietą.

 

Platus metalo apdirbimo paslaugų spektras

Kruopščiai atrinktų partnerių tinklas klientams leidžia pasiūlyti visas metalo apdirbimo teikiamas paslaugas. „Tai praverčia net ir serijinėje gamyboje. Neretai pasitaiko užsakymų, kuriems reikia kelių skirtingų metalo apdirbimo paslaugų. Pavyzdžiui, gaunamas užsakymas, kuriam reikia ir frezuotų, ir tekintų detalių. Dėl plataus savo partnerių tinklo, mes galime itin greitai išsiaiškinti, kad vienas gamintojas turi laisvų pajėgumų tekinime, bet kelioms savaitėms yra užsikrovęs darbais frezavime, kitas – atvirkščiai. Tokiu atveju, išskaidome užsakymą ir galime pasiūlyti trumpesnį užsakymo įvykdymo terminą nei, kad gaminant visą užsakymą vienoje įmonėje,“ – dalinasi patirtimi UAB „Industrum“ savininkas.

 

Kartais klientams svarbu ne tik laikas, per kurį bus išspręsta problema, bet ir paslaugos kaina. Bendradarbiavimas su metalo apdirbimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis leidžia klientams suteikti kokybiškas paslaugas už konkurencingas kainas. „Vienas iš didžiausių mūsų siekių – klientų poreikių išsiaiškinimas ir operatyvus, kokybiškas bei jų lūkesčius atitinkantis problemų išsprendimas“, – sako Vytautas.

 

UAB „Industrum“ – tai inžinierių komanda, kuri specializuojasi tokiuose metalo apdirbimo procesuose, kaip CNC frezavimas, tekinimas, šlifavimas, pjovimas, suvirinimas, terminis apdorojimas ir kt. Įmonė taip pat teikia projektavimo paslaugas ir gali suprojektuoti tiek atskirą komponentą, tiek galutinį produktą ar įrenginį. „Mūsų inžinieriai turi visą reikalingą patirtį ir specialiąsias žinias, kurių reikia, kad Jūsų projektas taptų kokybišku gaminiu“. 

 

 

 

 

 UAB „INDUSTRUM“

Butrimonių g. 7, Kaunas

Tel. +370 652 20444

El. p. info@industrum.lt

www.industrum.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite