Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujiena Lietuvoje – efektyvios viso kūno treniruotės „FREESTYLER“!

   2020-01-30

Dauguma trokšta, kad sportas taptų jų gyvenimo dalimi, tačiau dažnai nutinka taip, kad sporto klubas ar grupinės treniruotės greitai nusibosta. Kad taip nenutiktų instruktorė ir trenerė Dovilė Valantinienė pataria rinktis treniruotes, kuriose jaustumėtės grupės nariu, sportuojant vienu metu dirbtų visi raumenys, pratimai būtų įvairūs, riebalai deginami efektyviai, o Jūsų judesius lydėtų smagi muzika. Šiuos kriterijus atitinka visiškai naujos treniruotės Lietuvoje – „Freestyler“.

 

 

Kas yra „Freestyler“ ?

„Freestyler“ – laisvo stiliaus sistema, kurią sudaro kardio, jėgos ir pusiausvyros pratimai, – pasakoja šių treniruočių platintoja, instruktorė ir trenerė Lietuvoje Dovilė Valantinienė, – Pratimai gali būti tokie įvairūs, kad nuobodžiauti neteks, o pagražėjusias ir sutvirtėjusias kūno formas pastebėsite netrukus“. Ne vienas sporto treneris Jums pasakytų, kad efektyviausias būdas sportuoti – vienu metu treniruoti visas raumenų grupes, būtent toks ir yra „Freestyler“. Sportuojant su „Freestyler“ palaikoma taisyklinga žmogaus laikysena, didinamas širdies ir kraujagyslių sistemos darbingumas, efektyviai ir saugiai stiprinami raumenys.

 

Kokia įranga reikalinga?

Įranga labai paprasta: speciali lenta, ir gumos, tvirtinamos prie kojų ir rankų. „Taip treniruojantis  jaučiamas pasipriešinimas visame kūne ir tempimas raumenyse“, – pasakoja trenerė Dovilė. Lenta yra ergonomiško dizaino, neslidžiu paviršiumi, todėl asmenys ant jos gali sportuoti ir visiškai basi, ir su sportiniais bateliais. Gumos reguliuojamos iki 4 stiprumo lygių, todėl besitreniruojantys asmenys gali pasirinkti jų jėgas ir pasiruošimą atitinkantį krūvį.

 

Kas gali treniruotis?

„Specialaus pasirengimo sportuoti su „Freestyler“ nereikia.  Treniruotes gali rinktis tiek lengvesnį tempą, tiek itin didelį krūvį mėgstantys asmenys“, – pasakoja trenerė Dovilė. Dėl skirtingo lygio gumų, toje pačioje treniruotėje gali sportuoti ir visiškai naujas žmogus, ir jau gerokai pažengęs. Efektyviems rezultatams pasiekti rekomenduojama treniruotes lankyti nuo 1,50 m ūgio asmenims. Kaip ir kiekviename sporte, turint sveikatos problemų, prieš pradedant sportuoti, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 

 

„Freestyler Lithuania“ yra vieninteliai atstovai Lietuvoje, kurie ne tik veda treniruotes, bet ir organizuoja mokymus, gali paruošti kitus instruktorius, kaip dirbti su „Freestyler“ sistema. Taip pat gali atvykti į bet kurį Lietuvos miesto sporto klubą ir surengti „Freestyler“ pristatymą, kad klientai galėtų patys išbandyti šią naujovę.

 

 

Kviečiame išbandyti „Freestyler“ treniruotes Kaune, sporto klube „Max Gym“.


DOVILĖ VALANTINIENĖ

Tel. +370 678 17266

El. p. freestylerlithuania@gmail.com

www.freestyler.lt

www.facebook.com/Freestyler-Lithuania-845913082273462/

www.instagram.com/freestylerlithuania/?hl=afĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite