Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujiena termovizorių rinkoje – pirmasis pasaulyje pilnai funkcionalus kišeninis termovizorius už mažiau nei 650 Eur!

   2015-05-26

Dirbantiems pramoninėje srityje, naudojami termovizoriai turi būti ne tik patogūs, bet ir visada pasiekiami. Nuo šiol, norint vizualiai pamatyti infraraudonosios spinduliuotės intensyvumo pasiskirstymą paviršiuje bus galima tai padaryti patogiai ir greitai, kaip niekada anksčiau.
Naujojo termovizoriaus privalumai.
Naujasis FLIR C2 termovizorius yra pirmasis pasaulyje, kuris būdamas kišeninio dydžio (maždaug mobiliojo telefono dydžio) turi visas funkcijas, reikalingas termovizinei kontrolei palaikyti. Šį prietaisą geriausiai įvertins elektrikai, statybinių darbų vykdytojai, kadangi visada po ranka turės termovizorių, leisiantį lengvai ir patogiai patikrinti įvairius elektros grandinės ar statybų defektus. FLIR C2 termovizoriuje esanti MSX funkcija suteikia galimybę termogramoje (termo nuotraukoje) matyti informaciją, esančią ant medžiagų ir komponentų (pavyzdžiui, įvairūs užrašai ar žymėjimai), todėl darbuotojui nereikia užsirašinėti kiekvieną kartą šios informacijos atskirai – tai žymiai pagreitina darbo proceso eigą. Termovizoriaus kameroje esantis plataus kampo lęšis puikiai pasitarnauja atliekant termovizinę kontrolę iš arti, tokiu būdu tampa žymiai lengviau apžvelgti visą lauką ir pamatyti išsiskiriančius šiltus taškus. Be to, naujuoju, UAB „Elintos Matavimo Sistemos“ siūlomu termovizoriumi atlikti matavimai gali būti lengvai perkeliami į kompiuterį ir peržiūrimi naudojant įprastines kompiuterines programas (saugomo failo formatas yra standartinis JPEG, kaip ir įprastų nuotraukų), persiunčiami elektroniniu paštu kolegoms. Siekiant atlikti detalesnę termovaizdų analizę, parengti ataskaitą ar sudėlioti daugiau matavimo bei analizės taškų, padės speciali programinė įranga, kurią galima nesudėtingai instaliuoti kompiuteryje.
Platus FLIR C2 termovizoriaus panaudojimas.
Infraraudonųjų spindulių intensyvumo paviršiuje stebėjimas naudojamas ne tik elektros instaliacijos vertinimui bei diagnostikai, tačiau ir siekiant įvertinti pastatų šiluminę izoliaciją, durų, langų įstatymo kokybę ir kitas sritis. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokioms sąlygoms esant yra geriausia atlikti tyrimus bei matavimus naudojant termovizorių. Langų įstatymo kokybės, galimi defektai gali būti vertinami tik žiemos metu, kuomet tarp vidaus ir išorės temperatūrų yra bent 12° - 15° C skirtumas. Tai leidžia termovizoriaus pagalba aiškiai matyti ar langai įstatyti gerai ar ne, ar nėra statymo defektų, ar izoliavimo kokybė yra tinkama. Atliekant pastatų tyrimus, norint įvertinti ir aiškiai pamatyti jų būklę, tarp vidaus ir išorės temperatūrų skirtumas taip pat turi būti ne mažesnis nei 12° C - 15° C. Naujasis FLIR C2 termovizorius yra pritaikytas darbui tiek lauke, tiek viduje, pramoninėje aplinkoje, kadangi jo aplinkos darbo temperatūra yra nuo -10° C iki +50° C. UAB „Elintos Matavimo Sistemos“ jau daugiau nei 10 metų dirba ir tiekia bei aptarnauja FLIR firmos termovizoriais bei siūlo įvairių rūšių bei paskirčių termovizorius, kurie gali būti naudojami tiek pastatų diagnostikai, elektroenergetikai, itin tikslūs, greitaveikiai moksliniams tyrimams skirti termovizoriai, specializuoti, ekspertiniai, turintys didesnį jautrumą ir raišką, ar policijai, apsaugai bei medžioklei skirti termovizoriai. Esant klientų pageidavimui, įmonė apmoko kaip reikia atlikti termovizinius tyrimus bei matavimus, taip pat kaip atlikti radimetrinius matavimus.
1. Naujasis FLIR C2 termovizorius – pirmasis pilnai funkcionalus pasaulyje kišeninio dydžio tokio pobūdžio prietaisas, už mažiau nei 650 Eur (be PVM).
2. Naująjį termovizorių įvertins statybos darbų vykdytojai bei elektrikai, kadangi dėka FLIR C2 termovizija tampa prieinama visur ir visada.
3. UAB „Elintos Matavimo Sistemos“ turi ilgametę patirtį dirbant su termovizorių gamintoja FLIR, tad savo klientams siūlo ne tik įvairių rūšių termovizorius, bet ir apmokymus kaip atlikti termovizinius tyrimus bei matavimus.

UAB „Elintos matavimo sistemos“
Kaune:
Terminalo g. 3, Biruliškių k.,
Karmėlavos sen., Kauno raj.
(Kauno LEZ)
8 37 45 27 90, faks. 8 37 350135
Mob. 8 698 87794, info@elintosms.lt
Vilniuje:
Kęstučio g. 41A
Mob. 8 687 10753
Tel/faks. 8 5 2387147
vilnius@elintosms.lt
www.elintosms.lt

 

 





Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite