Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujojo autoserviso „Auto Ringaudai“ filosofija: sąžiningai ir operatyviai

   2020-11-04

Klientui negalima pateikti išgalvotų ir išpūstų sąskaitų, o automobilis turi būti suremontuotas per kelias valandas. Tokia filosofija vadovaujasi šių metų pavasarį Kaune, Ringauduose duris atvėrusio automobilių serviso „Auto Ringaudai“ komanda, kurią sudaro patyrę meistrai. Ir klientai tai jau spėjo įvertinti, tad servise teko kone padvigubinti pajėgumus ir sustiprinti pajėgas. 

 

 

Meistrų patirtis – keliolika metų

Ringauduose, Šakių plente, automobilių servisas „Auto Ringaudai“ pradėjo veikti nuo kovo. Ringaudai yra labai sparčiai auganti gyvenvietė, joje kuriasi daug šeimų, kurios turi ir ne po vieną automobilį, tad natūralu, kad čia reikėjo ir gero autoserviso. „Aplink jų yra mažai, o mums pavyko rasti strategiškai labai gerą vietą, tad ir nusprendėme pabandyti. Pirmasis veiklos pusmetis rodo, kad mūsų idėja buvo teisinga, nes autoserviso paslaugų poreikis vos ne kasdien auga. Tikrai nesitikėjome tokių krūvių. Stengiamės suktis, plečiamės, o svarbiausia, kad klientai išvažiuoja patenkinti“, - pasidžiaugė autoserviso „Auto Ringaudai“ vadovas Ramūnas Briedis.

 

Pradėjusiame veikti autoservise buvo trys keltuvai, trys vadinamieji boksai, skirti remontuoti automobilius. Dabar jų jau yra penki ir nė vienas nė dienos nebūna tuščias.

„Autoservise aptarnaujame ir lengvuosius automobilius, ir mikroautobusus iki 5 tonų, tikriname ir remontuojame važiuokles, stabdžius, variklius, montuojame ir balansuojame padangas, atliekame ratų suvedimą“, - vardijo R. Briedis. 

 

 

Pažymėtina, kad autoservise „Auto Ringaudai“ dirba itin patyrę meistrai, kurių darbo patirtis siekia 10-16 metų. Kaip pavyko surinkti tokią komandą, kai darbo rinkoje dažnai girdima skundų, jog geri darbuotojai emigravo? „Mums pasisekė, nes meistrai pas mus grįžo iš emigracijos. Du vyrai tą patį darbą dirbo Anglijoje, grįžo į Lietuvą ir atėjo dirbti pas mus. Tai meistrai su didele patirtimi. Kitas meistras, taip pat turintis keliolikos metų tokio darbo patirtį, atėjo dirbti iš kito autoserviso“, - teigė autoserviso „Auto Ringaudai“ vadovas.

 

Šis servisas veikia naujame, specialiai tokiai veiklai pastatytame pastate, tad jame patogu ir darbuotojams, ir klientams. 

 

 

Profilaktika padeda sutaupyti

Pastebima tendencija, jog labai dažnai vairuotojai į autoservisą užsuka tuomet, kai automobilį reikia paruošti privalomai techninei apžiūrai. „Ir pas mus tokių klientų yra nemažai. Atsižvelgdami į poreikį, pradėjome teikti tokią paslaugą – bendrą automobilio apžiūrą“, - dėstė R. Briedis.

 

 

Jis pabrėžė, jog automobilį servise meistrams derėtų parodyti ne tik tada, kai ima ryškėti koks gedimas ar prieš techninę apžiūrą, bet rekomenduojama savo transporto priemonę profilaktiškai patikrinti du kartus per metus.

 

Tai rekomenduojama daryti prieš žiemos sezoną, nes dėl gamtos sąlygų padaugėja iššūkių. Kitas kartas – pavasarį, nes per žiemą automobiliui galėjo pakenkti druskos, nematomos duobės, kažkas galėjo atsilaisvinti, įtrūkti. „Po tokių patikrinimų kelyje jausitės tikrai saugiau, nes ne visada automobilių problemos pasirodo su garsu, būna ir negirdimų bėdų“, - patikino R. Briedis.

 

Be to, per profilaktinius patikrinimus meistrai patikrins ir automobilio važiuoklę, variklio tepalus. Visai tai gali padėti ateityje išvengti daug kainuojančių problemų.

 

„Dažniausias automobilių gedimas visame pasaulyje yra stabdžių kaladėlių nusidėvėjimas iki tokio lygio, kad jų visai nebelieka ir metalinis kaladėlių pagrindas pradeda gadinti stabdžių diskus. Jei tas automobilis būtų tikrinamas profilaktiškai, kaladėlės būtų pakeistos laiku ir diskai nenukentėtų. Žinoma, naujuose automobiliuose yra davikliai, informuojantys, kad jau laikas keisti stabdžių kaladėlės. Tačiau senesnėse mašinose, kokių Lietuvoje yra dauguma, tokių daviklių nėra arba jie neveikia. Profilaktinis patikrinimas tikrai yra nebrangus. Nepagailėkite kelių eurų, meistrai patikrins ir nustatys, kokias detales jau būtų laikas pasikeisti, o kurios gali dar ilgai tarnauti“, - ragino R. Briedis.

 

 

Vadovaujasi kitokia filosofija

Tačiau jis sutiko ir su tuo, kad vairuotojai tikrintis automobilius profilaktiškai vengia dėl to, kad neretai per tokius patikrinimus „prirašoma“ įvairių problemų, kurios realiai neegzistuoja, tačiau už remontą tenka pakloti nemažas sumas.

 

„Nedirbame tokiu principu, kad iš kliento bet kokia kaina uždirbtume. Nesame ta senoji karta, tad vadovaujamės visai kitokia filosofija. Atvažiavo žmogus, patikrinome jo automobilį, jei viskas  gerai, taip ir pasakome. Jis pas mus sugrįš, jei bus bėdų su jo automobiliu, nes elgėmės sąžiningai. Tikrai pats ne kartą esu girdėjęs, kaip žmonės skundžiasi, kad servisuose prirašo daugybę darbų, pakeičia detalių, sąmata milžiniška, o paskui net paaiškėja, kad dalis detalių, už kurias buvo sumokėta, net nebuvo pakeistos. Gaila, kad tokių atvejų dar pasitaiko, bet garantuoju, kad pas mus taip tikrai nebuvo ir nebus“, - tvirtino R. Briedis.

 

Šiame autoservise meistrai stengiasi dirbti taip, kad žmogui nereikėtų savo remontuojamo ar tikrinamo automobilio palikti ilgiau nei parą. Sutvarkytas automobilis grąžinamas tą pačią dieną, o jei jis palikta popiet - kitą dieną. „Jei tuo metu turime daug darbų, paprašysime kliento ne palikti automobilį, o jį atvaryti po kelių dienų. Žinoma, jei tas automobilis yra tinkamas saugiai važinėti. Bet jei matome, kad mašinos jau negalima eksploatuoti, stengiamės kuo operatyviau sutvarkyti. Kol kas mums pavyksta dirbti patikimai ir operatyviai. Tai rodo ir augantys patenkintų klientų srautai“, - pasidžiaugė R. Briedis.

 

 

 

AUTOSERVISAS „AUTO RINGAUDAI“

Šakių pl. 1, Ringaudai, Kauno raj.

Tel. +370 655 16802

El. p. ringauduservisas@gmail.com

https://www.facebook.com/servisassĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite