Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujos investicijos į kokybišką atliekų šalinimą

   2019-10-15

Į Kauno gatves šiemet išriedėjo pirmieji kompaktiniai šiukšliavežiai MTM, pagaminti mūsų kaimynėje Latvijoje. Tai – automobiliai, atitinkantys visus vakarietiškus standartus ir pagal funkcionalumą bei kokybę analogiški anksčiau įgytiems suomiškiems, itališkiems bei švediškiems, tik dėl netolimos gamybinės bazės bei Pabaltijui būdingų žemesnių gamybos kaštų kainuojantys pigiau.

 

 

Kaimyninėje šalyje rado vertingą produktą

Apie priežastis, paskatinusias įsigyti kaimynų gaminamą produkciją, mums papasakojo UAB „Techservisas“, tiekiančios šiuos automobilius į Lietuvą, vadovas Ardas Mikulėnas. „MTM prekės ženklas jau užkariavo gimtąją Latviją ir sėkmingai plinta toliau į visą Pabaltijį, ‑ sakė jis. – Mes esame viena iš šios plėtros krypčių.“

 

A. Mikulėnas teigė pats lankęsis Salaspilio rajone esančioje gamykloje ir savo akimis įsitikinęs, kad įvežamu į Lietuvą „MTM ing.“ kėbulų, priekabų ir specializuotų automobilių gamyklos produktu – įvairios talpos tvirtų atliekų surinkimo bei pervežimo automobiliais ‑ galima visiškai pasitikėti. „Gamykla veikia pagal vakarietiškus standartus, be to, yra visai netoli Lietuvos – tai garantuoja operatyvią garantinę bei pogarantinę priežiūrą, profesionaliai atliekamą kvalifikuotų darbuotojų,“ – dalijosi jis savo įspūdžiais. Kita vertus, į Latviją automobilių remontui vežti nebūtina – „Techserviso“ gamybinėje bazėje Kaune yra visa tam reikiama įranga.

 

 

 

Patrauklios gamybos sąlygos

„MTM ing.“ gamykloje atliekų surinkimui ir pervežimui pritaikyti kėbulai montuojami ant papildomai sutvirtintų ir patobulintų pasaulinių gamintojų važiuoklių: „Mercedes Benz“, „IVECO“, „SCANIA“, „MAN“, „ISUZU“, „GAZon Next“, „KAMAZ“ ar „Mitsubishi Fuso“. „Didžiulis šių automobilių privalumas tas, ‑ pabrėžė A. Mikulėnas, ‑ kad važiuoklės markę kiekvienas gamyklos užsakovas gali pasirinkti pagal savo poreikius, diktuojamus vietovės specifikos ar jo paties komercinių prioritetų. Bet kuriuo atveju pagamintos produkcijos kokybė ir saugumas atitiks EB Mašinų direktyvos 2006/42/EB reikalavimus”. Šiukšlių surinkimo ir suspaudimo bunkerio konstrukcija papildomai sustiprinta legiruoto plieno briaunomis, o pats bunkeris gaminamas iš trinčiai atsparaus plieno HARDOX 450, užtikrinančio ilgą talpos gyvavimą, įveikiant tokius iššūkius kaip atšiaurios miesto klimato sąlygos, drėgni bei šalti orai ir yrančių atliekų išskiriamos medžiagos. Papildomai jį apsaugo naujausios kartos dažų danga iš 2 komponentų poliuretano emalės.

 

Galimybė kontroliuoti gamybos procesą ir, esant poreikiui, lanksčiai modifikuoti užsakymo atlikimo eigą – tai dar viena priežastis, kodėl UAB “Techservisas” nusprendė įvežti MTM šiukšliavežius į Lietuvą.

 

 

“Arti užsakovo esanti gamybinė bazė, garantuota ir operatyvi techninė priežiūra, galimybė keisti produkto specifikaciją pagal poreikį, be to, labai konkurencinga galutinio produkto kaina, ‑ išvardijo bendrovės vadovas, ‑ visa tai lemia mūsų pasiryžimą dalyvauti su šiais automobiliais viešuosiuose pirkimuose visoje Lietuvoje. Ne tik dalyvauti, bet ir laimėti.”

 

Pritaikyti ir siauresnėms miesto erdvėms

Kompaktiško dydžio šiukšliavežis – tai didžiulis privalumas šiuolaikinėje tankiai gyvenamoje didmiesčio erdvėje ar kotedžų gyvenvietėse, kur atstumai tarp pastatų dažniausiai nėra itin dideli. „MTM ing.“, Ardo Mikulėno teigimu, gamina kelių skirtingų talpų šiukšliavežius, o visuose juose įrengtos išmaniosios atliekų presavimo sistemos padeda ne tik vikriai išmanevruoti net siaurose kiemo erdvėse, bet ir išvežti kur kas daugiau atliekų, nei, atrodytų, gali į juos tilpti.

 

„Šiukšliavežiuose įrengiamas galingas presavimo mechanizmas, pajėgiantis per vieną ciklą suspausti atitinkamą atliekų kiekį, ‑ pasakojo UAB „Techservisas“ vadovas. – Tokiam automobiliui prireikia mažiau laiko, kad supresuotų visą bunkerio turinį. Su laiku taupomi ir degalai, ir pačios šiukšliavežės darbo resursas.“

 

A. Mikulėno nuomone, atliekų suspaudimo greitis sutankinimo kokybės negadina: dėl galingo presavimo sutankinimo santykis išlieka 6:1. Šis dydis reiškia, kad šiukšliavežis, sutankinęs atliekas, gali išvežti šešiskart daugiau nei jų į bunkerį telpa prieš sutankinimą.

 

 

 

Kokybiškesnė paslauga už tą pačią kainą

Paklaustas, ar nepabrangs galutiniam vartotojui atliekų surinkimo ir išvežimo paslauga, padėvėtus miesto parko šiukšliavežius pakeitus naujesniais ir techniškai pažangesniais, A. Mikulėnas neturėjo abejonių. “Ne, ‑ sakė jis, ‑ naujesnių automobilių įsigijimo kaštai pakankamai demokratiški ir niekaip nepaplonins paprastų gyventojų piniginės. Tiesą pasakius, jie tiesiog gaus tą pačią paslaugą, tik malonesnių akiai naujų mašinų geriau ir tyliau atliktą.”

 

O štai komunalinių paslaugų tiekėjams, besidomintiems naujais atliekų surinkimo ir transportavimo automobiliais, bendrovės vadovas prognozavo išties palankias sąlygas. Jo žodžiais, nauji latviški šiukšliavežiai ir jų eksploatacija gali užsakovui kainuoti apie 20 proc. pigiau.

 

 

UAB "TECHSERVISAS"

Direktorius Ardas Mikulėnas

Ateities pl. 32A, Kaunas

Tel. +370 37 36006, +370 614 73370

El. p. info@techservisas.lt

www.techservisas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite