Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujos kartos polikarbonatinės fasadų dangos: dizainas ir praktiškumas

   2014-05-29

Namo fasado danga  turi ne tik didelę įtaką pastato išvaizdai. Ji gali nulemti taip pat ir šeimininko išlaidas pastato šildymui ar kondicionavimui. Statybinių medžiagų kūrėjai  pastaruoju metu siūlo naujas alternatyvas, leidžiančias padidinti energijos naudojimo efektyvumą. 
„Tarptautinio  SABIC koncerno inovatyvių plastikinių medžiagų kūrimo padalinys sukūrė naują „Lexan Thermoclick“ polikarbonatinių panelių sistemą, - pasakoja Gintas Simonavičius, UAB „Gampre“ atstovas. Šie gaminiai puikiai tinka dengti gyvenamųjų namų, komercinių pastatų, prekybos centrų, biurų ir gamyklų fasadams. Ši nauja sistema leidžia ne tik sumažinti šildymo bei vėsinimo sąnaudas, ji leidžia sumažinti ir anglies dioksido emisiją ir taip padeda saugoti gamtą“.   
Naujieji gaminiai, pasak pašnekovo, statybų industrijai nutiesė naujus kelius, ne tik leidžiančius saugoti energiją pastatų viduje, bet ir sukurti akį džiuginančią pastatų išvaizdą, tuo pačiu pastatai lieka labai praktiški. Dar daugiau, šios panelės nereikalauja beveik jokios priežiūros, jos gali apsaugoti pastatą nuo rūdijimo, puvimo ir deformavimosi. Montavimo sąnaudos irgi yra nedidelės, nes produktai gaminami atsižvelgiant į vartotojų naudojamas konfigūracijas, surinkti konstrukcijas lengvai galima vietoje.
Gaminiui suteikiama 10 metų garantija. Specialiai šioms panelėms yra sukurta aliuminio profilių sistema, apsauganti nuo šalčio tiltų susidarymo ir neleidžianti susidaryti kondensatui.
„Lexan Thermoclick“ panelės turi specialią „Lexan Thermoclick“ sujungimo sistemą, kuri suteikia didelį atsparumą mechaniniam poveikiui, o taip pat labai aukštą šilumos izoliacijos laipsnį. Ši sujungimo sistema  pašalina vertikalių profilių poreikį, tuo būdu mažindama sąnaudas ir gerindama pastatų estetines savybes. 
„Lexan Thermoclick‘ panelės yra unikalūs gaminiai, kurių šilumos varža siekia įspūdingą 1 W/m2K rodiklį. Tai daug geresnis rodiklis negu daugiasluoksnio stiklo. Be to, minėtos panelės yra labai lengvos, atsparios krūviams ir ultravioletiniams spinduliams.
Tokios panelės daugeliu parametrų pranašesnės už, pavyzdžiui, stiklo paketus. Panelių konstrukcijoms gerokai mažiau apribojimų nei stiklo paketams. Panelių plotis yra 1 metras, ilgį riboja tik transportavimo galimybės, todėl paprastai jis gali siekti iki 13 metrų.
Panelės paprastai ir greitai montuojamos – tai galima atlikti be jokio specialaus darbuotojų apmokymo, paprastais įrankiais. Montavimą palengvina speciali profilių sistema, visa tai mažina sąnaudas. Plastikinių panelių svoris net keletą kartų mažesnis nei stiklo paketų. 
„Lexan Thermoclick“ panelės pasižymi dar ir tuo, kad išskaido saulės šviesą. Tai svarbu tuo atveju, kai saulės poveikis neigiamai veikia pastato viduje vykstančius technologinius ar kitokius procesus. Apsaugą nuo saulės dar galima sustiprinti padengiant panelių paviršių medžiaga, nepraleidžiančia infraraudonųjų spindulių. 
Panelės į Lietuvą gabenamos iš Italijos, gamintojas siūlo labai operatyvius jų pagaminimo terminus.  
„Lexan Thermoplastic“ panelės  išlaiko savo savybes temperatūrai svyruojant nuo 40 laipsnių šalčio iki 100 laipsnių karščio, jos gali atlaikyti ekstremalias oro sąlygas  - audras, krušą, joms nebaisus paviršiuje susiformavęs ledo sluoksnis, sniegas.
Nyderlandų tyrimo institutas TNO tyrė „Lexan Thermoclick“ paneles imituodama krušos poveikį. Buvo sukurtas poveikis, atitinkantis įvairių diametrų krušą, ir jokios pastebimos žalos nebuvo  padaryta. Tyrimas buvo atliekamas „bombarduojant“ paneles poliamido rutuliukais naudojant suspausto oro šautuvą.   Gamtoje krušos ledukai parastai nebūna didesni nei 20 centimetrų diametro, jie krinta apie 21 m/s greičiu. Tokio poveikio tradicinės dangos, tokios kaip stiklas ar akrilas, neatlaiko.
Lietuvoje „Lexan Thermoclick“ panelėmis prekiauja Vilniuje įsikūrusi UAB „Gampre“. Jos darbuotojai gali suteikti išsamias konsultacijas, susijusias su produkto naudojimu.

1. Tarptautinio  SABIC koncerno inovatyvių plastikinių medžiagų kūrimo padalinys sukūrė naują „Lexan Thermoclick“ polikarbonatinių panelių sistemą Šie gaminiai puikiai tinka dengti gyvenamųjų namų, komercinių pastatų, prekybos centrų, biurų ir gamyklų fasadams. Ši nauja sistema leidžia net tik sumažinti šildymo bei vėsinimo sąnaudas, jos leidžia sumažinti ir anglies dioksido emisiją ir taip padeda saugoti gamtą.   
2. „Lexan Thermoclick“ panelės turi specialią „Lexan Thermoclick“ sujungimo sistemą, kuri suteikia didelį atsparumą mechaniniam poveikiui, o taip pat labai aukštą šilumos izoliacijos laipsnį. Ši sujungimo sistema  pašalina vertikalių profilių poreikį, tuo būdu mažindama sąnaudas ir gerindama pastatų estetines savybes. 
3. „Lexan Thermoclick‘ panelės yra unikalūs gaminiai, kurių šilumos varža siekia įspūdingą 1 W/m2K rodiklį. Tai daug geresnis rodiklis negu daugiasluoksnio stiklo. Be to, minėtos plokštės yra labai lengvos, atsparios krūviams ir ultravioletiniams spinduliams.
4. Nyderlandų tyrimo institutas TNO tyrė „Lexan Thermoclick“ paneles imituodama krušos poveikį. Buvo sukurtas poveikis, atitinkantis įvairių diametrų krušą, ir jokios pastebimos žalos nebuvo padaryta. Tyrimas buvo atliekamas „bombarduojant“ paneles poliamido rutuliukais naudojant suspausto oro šautuvą.   Gamtoje krušos ledukai parastai nebūna didesni nei 20 centimetrų diametro, jie krinta apie 21 m/s greičiu. Tokio poveikio tradicinės dangos, tokios kaip stiklas ar akrilas, neatlaiko.

Gintas Simonavičius
UAB „Gampre“
Metalo 13b, Vilnius
+370 655 19992
www.gampre.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite