Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujos kartos šildytuvai – 30% taupiau, lyginant su kitais šildymo būdais

   2016-09-28

 

Artėjant šaltam metų laikui daugelis nejučiomis pagalvojame apie šildymo kainas. Nemažėjančios kainos verčia galvoti kaip sumažinti šildymo išlaidas, juo labiau, kad alternatyvių šildymo priemonių pasirinkimas vis didėja. Viena iš jų – tai naujos kartos šildytuvai, padedantys sutaupyti iki 30% išlaidų, lyginant su kitais šildymo būdais.„Pigus, efektyvus, ekonomiškas, ekologiškas ir stilingas“ – taip naujuosius šildytuvus apibūdina UAB „Laroma“ direktorius Donatas Paužas. Tai prekių ženklo “TEPLOCERAMIC“ keraminiai šildytuvai, kurių platintojas Lietuvoje yra UAB “Laroma”, jau turinti nemažą patirtį, prekiaujant naujų technologijų pagrindu sukurtais šildytuvais.“TEPLOCERAMIC“ šildytuvai skirti nepriklausomam, tiek privačių namų, tiek daugiabučių, tiek įstaigų šildymui.

Šiuos šildytuvus galima naudoti kaip pagrindinį šildymo būdą ir kaip papildomą. Šildytuvai sukurti naudojant naujovišką patentuotą technologiją ir pagaminti iš natūralių medžiagų.


“TEPLOCERAMIC“ šildytuvuose keraminė plokštė sujungia dviejų tipų šildymą: ilgąsiąs infraraudonųjų spindulių bangas (75%) ir konvekcinį šildymą (25%). Natūralios konvekcijos dėka patalpoje šildomas oras, o šiltieji infraraudonieji spinduliai šildo aplinką patalpoje. Keraminės plokštės, skirtingai nuo įprastų konvekcinių šildytuvų, užtikrina labiau subalansuotą šilumos pasiskirstymą erdvėje. Tai leidžia tolygiai šildyti kambarį ir palaikyti komfortišką mikroklimatą.
Šildant keraminiais šildytuvais sutaupoma iki 30%, lyginant su visais kitais šildymo būdais. Įprasti tepaliniai ir pučiantys šiltą orą šildytuvai sunaudoja iki 3 kartų daugiau elektros negu naujos kartos keraminiai šildytuvai. Šiems šildytuvams užtenka dirbti 6-8 val., norint palaikyti norimą šilumą patalpoje. “TEPLOCERAMIC“ šildytuvai, palyginus su kitais panašiais, tik prie lubų kabinamais infraraudonųjų spindulių šildytuvais, yra pigesni. Juos  galima įsigyti nuo 110 eurų iki 219 eurų. Šie šildytuvai yra kelių modelių. Pvz., biudžetinis modelis, kainuojantis tik 110 eurų, šildo iki 7 kvadr. m. plotą, tad 21 kvadr. m. plotui reikėtų trijų tokių šildytuvų. „Taip, tai yra tam tikra investicija į įrangą, bet šildymo išlaidos yra gerokai mažesnės lyginant su įprastais ar tepaliniais radiatoriais“ – sako „Laroma“ vadovas.

 Keraminių šildytuvų tarnavimo laikas iki 30 metų, o garantija suteikiama 5 metams. Šios šildymo plokštės turi IP54 saugos klasę, todėl šiuos šildytuvus galima naudoti patalpose kur yra didesnė drėgmė, t.y. vonios kambariuose, virtuvėse, rūsiuose bei kitose patalpose. Jie taip pat nedžiovina oro, nedegina deguonies, nerenka ir nekelia dulkių, dirba visiškai tyliai. Pasižymi ir dideliu kompaktiškumu – galima naudoti vietose su ribota erdve, nes jų storis tik 15 mm. Juos ypač lengva montuoti – yra parengta lietuvių kalba montavimo schema, kurią pridėjus prie sienos galima pasižymėti vietas skylėms ir lengvai pačiam pritvirtinti. Norint dar labiau taupyti elektros sąnaudas, galima papildomai įrengti ir programuojamą valdiklį.


Ir pagaliau “TEPLOCERAMIC“ keraminiai šildytuvai pasižymi stilingu dizainu. Juos lengvai galima priderinti prie bet kokio interjero. Šildytuvus galima pasirinkti iš gana plačios pastelinių atspalvių gamos. Taip pat yra ir balta bei juoda spalvos. Naujovė – ypač stilingas stiklinis šildytuvas, kuris gali labai derėti prie minimalistinio dizaino ir, beje, nebūtų brangus sprendimas. Taip pat galima rinktis ir metalinį šildytuvą, kuris turi skaitmeninį elektroninį temperatūros valdiklį. Šis šildytuvas pasižymi ir kita naujove – turi du temperatūros jutiklius, vienas iš jų skirtas  reguliuoti paviršiaus temperatūrą. Pavyzdžiui, priėjęs vaikas nenudegs rankos, nors patalpa bus šildoma ir toliau taip pat. Tokie šildytuvai ypač tinka vaikų darželiuose.

Gamintojai didelį dėmesį skiria vartotojų patogumui. Internetinėje svetainėje www.teploceramic.lt galima bus rasti detalią informaciją apie keraminius šildytuvus, jų prekybos vietas bei partnerius, o taip pat išmanią skaičiuoklę, kuri padės išsirinkti tinkamus šildytuvus. Įvedus duomenis, bus galima paskaičiuoti kiek ir kokių šildytuvų reikia jūsų būstui. Šildymas infraraudonaisiais spinduliais jau nėra naujovė Lietuvoje. Nemažai gyventojų jau pamėgo šildytuvus, kuriuose naudojama infraraudonųjų spindulių technologija, nes tai gana ekonomiškas ir efektyvus šildymo būdas. Infraraudonieji spinduliai pasižymi teigiamu poveikiu žmogaus sveikatai, o patalpa šildoma tolygiau ir efektyviau negu įprastomis šildymo priemonėmis. Iki šiol tokie infraraudonųjų spindulių šildytuvai buvo pritaikyti kabinimui tik prie lubų, o tai ne visada paranku. Daugeliu atvejų patogiau prie sienos pastatomas ar pritvirtinamas šildytuvas.

1. “TEPLOCERAMIC“ keraminiai šildytuvai sukurti naudojant naujovišką patentuotą technologiją ir pagaminti iš natūralių medžiagų.
2. „Pigus, efektyvus, ekonomiškas, ekologiškas ir stilingas“ – taip naujuosius šildytuvus apibūdina UAB „Laroma“ direktorius.
3. Šildant keraminiais šildytuvais sutaupoma iki 30%, lyginant su visais kitais šildymo būdais.UAB “Laroma”
Raudondvario pl. 93, Kaunas
tel. 8 698 86686
donatas@laroma.lt 
www.teploceramic.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite