Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Naujos technologijos plečia baldų gamybos galimybes

   2015-04-03

Lietuvos baldų pramonės įmonės naudoja įvarius robotus, kurie leidžia našiau ir tiksliau gaminti baldus bei siūlyti klientams įvairias papildomas paslaugas. Vienas iš tokių įrenginių – CNC frezavimo robotas.

„Toks robotas leidžia labai tiksliai išpjauti kreivas linijas plokštėje, - pasakoja Mindaugas Margevičius, UAB „Dajakuta“ komercijos direktorius. – Dėl to galime ne tik pasiūlyti geresnės kokybės baldus, bet ir įvairesnių baldų gamybos sprendimų. Išaugo ir darbo našumas bei tikslumas“. CNC (Computer numerical control) technologija – tai toks gamybos automatizavimas, kai prietaisas veikia pagal tiksliai suprogramuotas komandas, pasiekiančias prietaisą iš integruoto kompiuterio. Specialios programos sukuria kompiuteryje bylą, kurios turinys valdo mechanizmą per specialų procesorių. UAB „Dajakuta“, korpusinių baldų gamintoja, palyginti neseniai įsigijo tokį robotą, įmonės komercijos direktorius įsitikinęs, kad investicija pasiteisino. Įrenginys leidžia atlikti ir daugiau operacijų: pavyzdžiui, papuošti baldų plokštę užrašu ar šiaip dailiu raižiniu, kuris gali paversti baldą vienetiniu. Stumdomos durys ir profiliai

Įmonė taip pat prekiauja stumdomų durų profiliais ir gamina stumdomas duris. UAB „Dajakuta“ siūlo vieną didžiausių stumdomų durų profilių asortimentų Lietuvoje. Bendrovė yra oficialus garsių firmų „Astin“ ir „Sevroll‘ atstovas Lietuvoje. Siūlomos spalvos - ne tik tradicinės, bet ir su šlifuoto metalo tekstūra, dengtos medžio imitacija bei dažytos įvairiomis spalvomis. Gamintojas garantuoja ilgą ir sklandų sistemos darbą, todėl suteikia amžiną garantiją durų važiuoklei. UAB „Dajakuta“ gali įrengti stumdomas duris palėpėse, siaurose ar mažose erdvėse. Gali būti įrengiamos pertvarų sistemos tarp kambarių, drabužinės. „Siūlome didelį spalvų, tekstūrų ir padengimų pasirinkimą“, - sako pašnekovas. – Duryse gali būti tapetai, fotografijos, kliento pasiūlytas piešinys, kuris gali būti išraižomas ant MDF plokštės. Galimi ir įvairūs kiti durų papuošimo variantai – pavyzdžiui, jos gali būti papuošiamos veidrodžiais. Mūsų siūlomos durys atlieka ne tik patalpų atskyrimo ar spintos uždarymo funkciją, - Jos gali puikiausiai pasitarnauti ir kaip interjero papuošimo elementas, tampa tikra patalpos puošmena“.

25 metų baldų gamybos patirtis

Bendrovė gamina kietuosius baldus iš plokštės – tai gali būti, pavyzdžiui, laminuota medžio drožlės plokštė, natūrali fanera. UAB „Dajakuta“ gamina ir virtuvės baldus. CNC robotas leidžia suteikti tokiems baldams išskirtinę išvaizdą – virtuvės baldų durelės gali būti papuošiamos įvairiais piešiniais bei raštais. Įmonė turi 25 metų patirtį baldų gamybos srityje. Ji plėtoja savo veiklą visoje šalyje.

„Nuolat investuojame į naujas technologijas ir žmones, - pasakoja įmonės komercijos direktorius. - Siekiame žiūrėti į savo veiklą lanksčiai ir kūrybiškai, todėl esame atviri bendradarbiavimui su architektais, projektuotojais, baldų gamintojais“. Bendrovė yra sukūrusi naują interneto svetainę www.jakutabaldai.lt. Naudojantis šiuo puslapiu galima užsisakyti standartinius baldus, pasikviesti projektuotoją, gauti su baldų gamyba susijusių patarimų. Interneto svetainėje galima susipažinti su įmonės atliktais darbais, pasisemti idėjų.

Standartiniai ir nestandartiniai baldai

UAB „Dajakuta“ turi keletą pagrindinių veiklos krypčių. Viena iš jų – mažmeninė prekyba standartinių linijų baldais. Jais prekiaujama įmonės parduotuvėje. „Standartiniai baldai pigesni, nes jų gaminamas didesnis kiekis, tad sąlyginai mažesnės projektavimo, kai kurios kitos išlaidos, - pasakoja pašnekovas. – Jų minusas – tai, kad klientų patalpos ir jų poreikiai ne visada būna standartiniai. Tokiu atveju mes puikiausiai galime ateiti į pagalbą – galime suprojektuoti nestandartinius baldus, teikiame jų dizaino paslaugas. Galime viską padaryti nuo užsakovo piešinėlio paprastame popieriaus lape“. UAB „Dajakuta“ teikia savo paslaugas ir kitiems baldų gamintojams – nuo savarankiškai sau susikonstruoti baldus norinčių klientų iki stambių baldų gamintojų.

Įmonė siekia, kad klientas įmonėje galėtų įsigyti viską iš vienų rankų, kad jam nereikėtų ko nors ieškoti kitur.

1. CNC frezavimo robotas leidžia labai tiksliai išpjauti kreivas linijas plokštėje. Dėl to galima ne tik pasiūlyti geresnės kokybės baldus, bet ir įvairesnių baldų gamybos sprendimų. Išauga ir darbo našumas bei tikslumas. UAB „Dajakuta“ neseniai įsigijo tokį robotą. Įrenginys leidžia atlikti ir daugiau operacijų: pavyzdžiui, papuošti baldų plokštę užrašu ar šiaip dailiu raižiniu, kuris gali paversti baldą vienetiniu. -

2. Įmonė taip pat prekiauja stumdomų durų profiliais ir gamina stumdomas duris. UAB „Dajakuta“ siūlo vieną didžiausių stumdomų durų profilių asortimentų Lietuvoje. Bendrovė yra oficialus garsių firmų „Astin“ ir „Sevroll‘ atstovas Lietuvoje. Įmonės specialistai gali įrengti stumdomas duris palėpėse, siaurose ar mažose erdvėse. Gali būti įrengiamos pertvarų sistemos tarp kambarių, drabužinės.

3. Bendrovė yra sukūrusi naują interneto svetainę www.jakutabaldai.lt. Naudojantis šiuo puslapiu galima užsisakyti nestandartinius baldus, pasikviesti projektuotoją, gauti su baldų gamyba susijusių patarimų. Interneto svetainėje galima susipažinti su įmonės atliktais darbais, pasisemti idėjų.


UAB „Dajakuta”

Raudondvario pl. 135A, Kaunas

Tel. (8 37) 36 34 54, 36 20 20

Faks. (8 37) 36 32 00

Užsisakyti baldus

Mob. (8 646) 66086

edita@jakuta.lt

Mob. (8 686) 66963

projektai@jakuta.lt

 

VILNIAUS FILIALAS

Panerių g. 51, Vilnius

Tel./faks. (8 5) 233 52 61

Mob.: (8 620) 69011

vilnius@jakuta.lt

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite