Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ne tik Birštone, bet ir Kaune – mineralinio vandens procedūros

   2018-01-08

Ar žinojote, jog nėra būtina vykti į Birštoną, jei norite pasilepinti mineralinio vandens procedūromis, kurios leidžia ne tik gydyti, puoselėti, bet ir gražinti Jūsų odą? Reabilitacijos klinika „Medicus“, įkurta Kauno šilumos tinklų sanatorijos bazėje, džiaugiasi vieninteliu visame mieste 836 metrų gylio mineralinio vandens gręžiniu, kuris klinikai teikia unikalią galimybę gerinti gydomųjų procedūrų poveikį dėl itin aukštos vandens mineralizacijos. Mineralinis vanduo – tai ypatingos mineralų koncentracijos produktas, kuris gaunamas iš žemės gelmių, todėl yra švarus, turintis mažiau žmogaus organizmui kenksmingo sunkiojo vandenilio. Dėl šios priežasties būtent juo atliekamos vandens procedūros leidžia ne tik gydyti sveikatos problemas, bet ir turėti gražų bei sveiką kūną.

RK „Medicus“ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Versekienė teigia, jog vandens terapijų privalumas yra tas, jog mineraliniai vandenys turi itin aktyvų cheminių mikroelementų, dujų bei mineralinių druskų poveikį žmogaus organizmui, todėl šių procedūrų metu ne tik atpalaiduojami raumenys, sumažinama sąnarių apkrova, judesių skausmingumas, nervų sistemos dirglumas, bet kartu ir sveikatinama bei gražinama žmogaus oda. „Mineralinių vandenų procedūra yra labai stipri žmogaus organizmui, todėl ją galima atlikti tik kas antrą dieną, ji netgi prilygsta purvo vonioms. Vis dėlto, svarbiausia tai, kad ši terapija leidžia užtikrinti odos sveikatingumą, kokybę ir grožį“, – teigia gydytoja J. Versekienė.

Be mineralinio vandens vonių terapijos klinikoje dirbantys specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į vaistažolių vandens procedūras, kurioms medžiagos yra gaunamos iš ekologiškų ūkių. Ši terapija panašiai kaip ir mineralinės vonios leidžia gydyti priešuždegimines ligas, mažinti sąnarių skausmą, puoselėti odą bei raminti visą žmogaus organizmo veiklą.

Visoje Lietuvoje odos ligų gydymas ir profilaktinis atsipalaidavimas mineraliniu vandeniu vis labiau populiarėja – kiekvinas nori gerinti savo sveikatą, gražinti kūno odą ir malšinti streso išvargintą organizmą. Todėl RK „Medicus“ personalas maloniai kviečia išmėginti atliekamas vandens terapijas, kurių metu galite patirti tą patį poveikį, koks yra teikiamas ir geriausiuose Birštono SPA centruose. Jei nerimaujate dėl kainos, galite atsikvėpti – RK „Medicus“ yra sudariusi sutartis su kai kuriomis sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis, o medicininės reabilitacijos paslaugos yra apmokamos Teritorinių ligonių kasų. Ši klinika – tai ne tik kūno, bet ir dvasios gydomoji vieta, nes nėra nieko geriau kaip žinojimas, jog Tavo oda yra sveika ir graži. 

RK „Medicus“
Taikos pr. 112, LT-51160, Kaunas
Tel.: +370 37 47 39 26, +370 614 250 88
El. paštas: info@medicusklinika.lt
www.medicusklinika.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite