Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Neapleiskite profilaktikos – gyvensite 100 metų

   2012-11-13

Kiekviena moteris į savo darbo kalendorių turėtų įsitraukti nors vieną dieną per metus, kurią paskirtų profilaktikai. Tai mūsų sveikatai būtų tikrai į naudą.

„Tinkamai atliekama profilaktika yra labai svarbi grandis sveikatos priežiūroje - sako Daiva Gurskienė, Kauno Aušros medicinos centro gen. direktoriaus pavaduotoja. – Ligas galima diagnozuoti ankstyvose stadijose, tada žymiai paprastesnis jų gydymas. Pati esu šeimos gydytoja ir dažnai susiduriu su atvejais, kai moteris dešimtmečiais atideda vizitą pas ginekologą. Galbūt taip nutinka dėl to, kad išlikę slogūs atsiminimai iš sovietinio palikimo medicinos įstaigų“.
Pasak gydytojos, kasmetis profilaktinis vizitas pas savo šeimos gydytoją neturėtų būti vien formalumas.
Sunku tikėtis, kad greitai įbėgus į gydytojo kabinetą ir tuoj iš jo išėjus, gydytojas stebuklingai pamatys visus slaptus negalavimus.
Vargu ar galima norėti valandos trukmės pokalbio su šeimos gydytoju, dirbančiu valstybinėje poliklinikoje – ten dirbantiems gydytojams neleidžia to daryti didžiulis pacientų srautas.
„Mūsų medicinos centre konsultacijos laikas nėra ribojamas, laiko skiriama tiek, kiek reikia, – sako gydytoja.- Įsiklausykite, ką jums nori pasakyti jūsų kūnas, išsikalbėkite su gydytoju, tuomet ir šiuolaikiniai diagnostikos metodai duos rezultatus. Tokia kryptinga profilaktika paprastai yra labai efektyvi“.
„Aušros medicinos centre pacientams teikiama kvalifikuota ir įvairiapusė pagalba, - sako pašnekovė. – Mūsų gydytojai yra ne tik savo sričių žinovai, profesionalai, žinomi ir Europos medikų visuomenėje, bet ir eruditai, sveikos gyvensenos propaguotojai, turintys puikų humoro jausmą. Todėl ir atmosfera klinikoje šilta ne vien dėl gražios aplinkos. Džiaugiamės, kad pacientės turi galimybę pasikonsultuoti pas prof. Daivą Vaitkienę, kuri yra onkologijos akušerių ginekologų draugijos prezidentė, Europos onkonginekologų draugijos valdybos narė.
Mūsų klinikoje pacientai gali konsultuotis su viena žymiausių alergijos specialisčių, prof. habilituota medicinos mokslų daktare Brigita Šitkauskiene. Ji – Europos alergologų ir klinikinių imunologų akademijos narė, Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos valdybos narė, Europos respiratologų sąjungos narė, Amerikos alergijos, astmos ir imunologijos akademijos narė, Kauno Klinikų Alergologijos ir klinikinės imunologijos sektoriaus vadovė.
Mūsų kolektyve – net dešimt medicinos mokslų daktaro disertacijas apsigynusių specialistų, dar du jas ruošiasi gintis.“

Aušros medicinos centre konsultuoja 22 sričių specialistai.

Medicinos centre veikia vienas moderniausių otorinolaringologijos kabinetų. Konsultuoja doc. dr. Saulius Vaitkus.
Tiksliai nosies ligų diagnostikai naudojamas videoendoskopinis tyrimas, kurio metu optinis prietaisas įvedamas į nosies ertmes. Tyrimas nėra skausmingas ir trunka trumpai, nes filmuota medžiaga išsaugoma laikmenoje.
Medicinos centre dirba patyrusių kardiologų komanda, kuri atlieka išsamų kardiovaskulinės sistemos vertinimą.
„Krūvio mėginys yra tiksliausias būdas nustatyti priešinfarktines būkles- teiga pašnekovė. – Mėginys atliekamas ant modernaus bėgimo takelio, nustatant vis didesnį krūvį. Jo metu registruojama elektrokardiograma, monitoruojamas arterinis kraujo spaudimas. Tyrimas leidžia nustatyti ar nereikia invazinių gydymo būdų - koronarografijos ir angioplastikos.”
Medicinos centre atliekamos įvairios odontologijos paslaugos – nuo dantų apnašų šalinimo iki estetinio plombavimo, protezavimo. Artimiausiu metu pradės dirbti implantologai. Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.
Kiekviena moteris nori turėti gražią ir sveiką odą. Mūsų medicinos centre dermatologė konsultuoja, tiria ir gydo įvairias odos ligas, šalina papilomas, įvairius odos darinius, atlieka mezoterapiją.
Aušros medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: klasikinis, ajurvedinis, vakuuminis-limfodrenažinis masažas LPG aparatu, veido masažas.
Moterims, kurioms svarbi svorio problema, rekomenduojama pradėti nuo endokrinologo konsultacijos. Jei reikia, atliekami hormonų tyrimai, maisto netoleravimo, alergenų tyrimai. Profesionali dietistė sudaro pacientams dietas.
„Jeigu vargina diskomfortas dėl venų išsiplėtimo, atvykite konsultacijai pas angiochirurgą, tuomet pavyks išvengti rimtesnių problemų - teigia gyd. Daiva Gurskienė. - Atliekamas pilnas galūnių kraujotakos ištyrimas ultragarsu. Įvertinus giliųjų venų, jų vožtuvų būklę, paviršinių venų struktūrą, kraujotaką, galima parinkti tinkamiausią gydymo būdą. Galbūt reikalinga operacija ar gydymas lazeriu, o gal pakanka skleroterapijos. Tai išsiplėtusių smulkiųjų venų gydymo būdas, kuomet suleidžiama speciali medžiaga į kraujagyslę ir kosmetinis defektas išnyksta.”
Medicinos centras yra sudaręs sutartis su visomis Lietuvos gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis. Pasak pašnekovės, per vieną dieną galima visapusiškai išsitirti, atlikti kraujo tyrimus, echoskopinius, endoskopinius tyrimus, pasikonsultuoti pas ne vieną specialistą.
Aušros medicinos centre ligonius konsultuoja trys profesoriai, dešimt medicinos mokslų daktaro disertacijas apsigynusių specialistų, dar du jas ruošiasi gintis.
Naujausia medicininė įranga palengvina darbą gydytojams ir suteikia daugiau komforto pacientams. Atliekami įvairiausi echoskopiniai, videoendoskopiniai tyrimai Jei reikia, taikoma nejautra. Veikia moderni laboratorija.
Medicinos centras yra sudaręs sutartis su visomis Lietuvos gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis. Visapusiškas sveikatos patikrinimas atliekamas per vieną dieną.Gyd. Daiva Gurskienė
UAB Aušros medicinos centro
gen. direktoriaus pavaduotoja medicinai
P. Lukšio g. 3, Kaunas
Tel. 8 679 45144 | Tel./faks.: 8 37 70 99 44
www.ausrosmedicinoscentras.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 09 21 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2023. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite