Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nekilnojamojo turto brokeris taupo jūsų laiką ir pinigus

   2019-01-18

Norite įsigyti ar parduoti būstą, tačiau negalite tam skirti tiek laiko kiek norėtumėte – ar tai būtų susitikimai su galimais pirkėjais ar būsto paieškos internete. Ilgainiui pradedate vien tuo gyventi, atimdami laiką iš šeimos ar darbo. Sprendimas yra – profesionalus nekilnojamojo turto brokeris atstovaus Jūsų interesams, ar Jūs būtumėte pirkėjas, ar pardavėjas.

 

Klausiate ką gali atlikti brokeris, kad sumažintų Jūsų patiriamų rūpesčių?

Inga Lekečinskienė, profesionali nepriklausoma „Remax“ nekilnojamojo turto agentė, atsako, jog brokeris visada sieks maksimaliai pateisinti kliento lūkesčius – per kuo trumpesnį laiką už maksimaliai realią kainą parduos Jūsų būstą, atstovaus derybose, prisidės prie norimos kainos išlaikymo, pagal numatytus kriterijus Jūsų pasirinkimui pateiks sąrašą jau išfiltruotais nekilnojamojo turto objektais – ar jie būtų kuriame nors Lietuvos mieste, ar saulėtoje Ispanijoje. Dar daugiau, profesionalus brokeris padės sutvarkyti reikiamus dokumentus, suderins sandorį, esant galimybei, patars visais susijusiais su parduodamu turtu teisiniais klausimais, aptars perkamą objektą pagal jo būklę, išlaikymo sąlygas, kitus objektyvius kriterijus. Be to, atliks begalę smulkių darbų – tokių kaip profesionalios būsto nuotraukos padarymas, grafinė vizualizacija, jų įkėlimas į bent keletą NT tinklapių, apžiūrų laiko administravimas ir kt. Sutikite, sutaupysite daug laiko ir sumažinsite patiriamo streso kiekį.

 

 

 

Atkreipkite dėmesį, jog brokeris – tai garantas neprarasti pinigų dėl neįvykusio sandėrio. Profesionali brokerė Inga pasakoja realų atvejį, kai pirkėjai nerūpestingai paliko nemažą sumą pinigų savininkams, nesudarydami jokios avansinės sutarties. Savininkai persigalvojo, būsto nepardavė ir, kadangi, jokio įrodymo neturėjo, pirkėjai prarado didelę sumą lėšų. Jei šioje situacijoje būtų dalyvavęs kompetetingas brokeris, jis būtų pateikęs sprendimus, kurie užtikrintų, jog nė vienas sandorio dalyvis neprarastų pinigų. O taip pat – nepatirtų didžiulio streso ir nerimo. Atsakomybė už objekto pirkimą/ pardavimą tenka  ne tik perkančiam ar parduodančiam asmeniui, bet ir brokeriui, kuris įsipareigoja klientui suteikti kokybišką ir naudingą paslaugą.

 

Saugokite savo sveikatą, taupykite laiką, rinkitės patogumą – kreipkitės į NT brokerį. Jūsų sandoris taps saugesnis ir aiškesnis.

 

NT brokerė Inga Lekečinskienė

Tel.: +370 640 17591

Savanorių pr. 286 A, 49474 Kaunas

El. p. Inga.lekecinskiene@remax.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite