Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nematomi klausos aparatai AMP

   2018-01-24

Kas trečias žmogus, vyresnis nei 65 metai, turi klausos sutrikimo problemų. Klausos pablogėjimą žmogus dažniausiai pajunta tuomet, kai tampa sunkiau susikalbėti su pašnekovu esant papildomam triukšmui. Tuomet reikia dažniau perklausti ir įdėmiau klausytis kalbančiojo bei žiūrėti į jo veidą – mimiką, lūpas, kad tinkamai palaikyti pokalbį, bei teisingai atsakyti į užduodamus klausimus. Taip pat klausos pablogėjimą galima įtarti, kuomet reikia papildomai didinti televizoriaus garsą.

Lėtinis klausos pablogėjimas siejamas su vyresniame amžiuje silpėjančia galvos nervų kraujotaka dėl aterosklerotinių pokyčių kraujagyslėse. Lietuvoje dažniausiai dėl klausos sutrikimų pas ausų – nosies – gerklės gydytojus ar klausos specialistus kreipiasi nuo 70 metų. Jaunesniame amžiuje klausos pablogėjimas dažniau siejamas su darbu triukšmingoje aplinkoje, persirgtomis ligomis, įvairiomis traumomis. Vidutiniškai praeina 1-2 metai, kuomet žmogus pajunta, kad susilpnėjusi klausa trukdo pilnavertiškam bendravimui. Neieškodamas sprendimo būdų, žmogus pats  save izoliuoja, stengdamasis bendrauti tik namiškių tarpe. Su tokiu žmogumi, tampa sunkiau bendrauti, nes pašnekovas yra priverstas kalbėti  pakėlęs balsą. Klausai blogėjant palaipsniui dažnas klausos sutrikimą ignoruoja ir delsia kreiptis pas specialistus laukdamas kol klausa ženkliai pablogės. Daugelį atgraso mintis dėtis klausos aparatą taip parodant savo negalią.

Šiuolaikės technologijos leidžia pagaminti mažus įausinius klausos aparatus, kurių aplinkiniai praktiškai nepastebi. Tad žmogus, turintis klausos sutrikimų išvengia papildomų klausimų bei išskirtinio dėmesio. Tikslu tampa siekis neišsiduoti, kad neprigirdi bei pilnavertiškai dalyvauti pokalbyje be papildomų perklausimų. AMP aparatai suteikia šį komfortą apjungdami savyje gerą garso kokybę ir diskretiškumą. Tai skaitmeniniai 4 kanalų klausos aparatai, turintys švilpimo slopinimo funkciją. Aparatas dedamas į elastines įmautes, kurios užtikrina oro cirkuliaciją klausos kanale, taip pašalindamos neigiamą ausies užkimšimo efektą. Kadangi aparatas yra standartinės formos, jį galima pakaitomis dėti į vieną ar į kitą ausį. Be to jį galima iš karto išbandyti bei įsigyti. Garsumas yra nustatomas klausos protezavimo specialisto po atliktų audiometrijos tyrimų, tačiau pačiam žmogui yra galimybė garsą pasididinti arba susimažinti magnetinės lazdelės pagalba.

Aparatą galima įsigyti Starkey kompanijos atstovo UAB „Gera klausa“ salone Kaune, Savanorių pr. 196, bei visoje Lietuvoje. AMP klausos aparato kaina - 500 Eur.
UAB „Gera klausa“
Savanorių pr. 196 / Žemgulio g. kampas
Tel. pasiteiravimui: 8 693 52520
www.geraklausa.lt
Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite