Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nemuno žiedas laukia ne tik autosporto mylėtojų

   2019-11-18

1960 metais Kačerginės Nemuno žiede buvo surengtos SSRS automobilių žiedinių lenktynių čempionato vieno iš etapų varžybos. Iki šių dienų ši trasa yra laikoma pagrindine žiedinių lenktynių čempionatų ir automobilių sporto mylėtojų vieta. Tačiau VšĮ „Nacionalinis žiedas“ direktorius Arūnas Samochinas nori pakeisti šią nusistovėjusią nuomonę ir į Nemuno žiedą kviečia įvairaus amžiaus bei skirtingus pomėgius turinčius žmones.

 

 

Ekstremalių pramogų erdvė

Nemuno žiedas yra vienintelė Lietuvoje automobilių ir motociklų žiedinių lenktynių trasa, įsikūrusi Kačerginėje. Didžiulėje 70 ha teritorijoje telpa ne tik žiedinių lenktynių trasa, bet ir kartingų bei bagių trasos.

 

„Visą laiką buvo teigiama, kad Nemuno žiedas yra lenktynių trasa, skirta siaurai auditorijai. Tačiau mes norime tai pakeisti. Mano nuomone, tai yra puiki lokacija tiek iš geografinės pusės, tiek kompleksiškumu, kurį mes turime absoliučiai visiems žmonėms. Tai gali būti prieinama visai visuomenei. Nemuno žiede vyksta ne tik automobilių lenktynės, bet ir vairavimo mokymai, daug autosporto mėgėjų čempionatų, varžybų. Yra atskiros aikštelės, kur vykdome vairavimo mokymus. Tiek ekstremaliomis sąlygomis, tiek žiemos metu mokome vairuotojus saugiai vairuoti, pavyzdžiui, slidžiu keliu. Nepamirškime ir DRAG’ūnų organizuojamo renginio, į kurį kasmet susirenka labai daug žmonių“, – apie veiklas ir organizuojamus renginius pasakoja VšĮ „Nacionalinis žiedas“ direktorius A. Samochinas. 

 

 

Švenčių vieta

Nemuno žiedą mėgsta ir įvairios įmonės, kurios šioje vietoje mini įvairias šventes ar rengia team building’ą.  Be to, į Nemuno žiedą atvyksta labai daug žmonių, norinčių išbandyti žiedinę trasą savo automobiliu ar pasivažinėti specialiu „Skidcar“ automobiliu, kuris vietoje galinių ratų turi mažus ratukus, imituojančius slydimą ant ledo. Čia laukiami kartingo mylėtojai ar smalsuoliai, norintys išbandyti unikalią pramogą Lietuvoje – bagių trasą. Jeigu važiavimas Polaris bagiu ar drift’o automobiliu jūsų nedomina, galite pasinaudoti galimybe ir skristi akrobatiniu lėktuvu virš Nemuno žiedo trasos.

 

Nemuno žiede žmonės renkasi ne tik dalyvauti varžybose ar jas stebėti, bet ir švęsti mergvakarių ar bernvakarių. Nuostabi gamta, pirtis, terasa, kepsninė ir nakvynės vietos suteikia galimybę visiems norintiems čia sutikti įvairias šventes.

 

 

Renginiai visiems

Nuo 2018 metų A. Samochinas su komanda ėmėsi naujos strategijos, kurios pagrindinis tikslas  – paversti Nemuno žiedą pramogų erdve visiems. Vienas iš pirmųjų renginių, skirtų šiam tikslui pasiekti, buvo surengtas gegužės mėnesį.

 

„Gegužės 10 dieną pirmą kartą Nemuno žiedo istorijoje organizavome Šeimų dieną. Buvo sukurta erdvė šeimoms, ypač daug dėmesio skyrėme patiems mažiausiems. Šventės dalyviams pasiūlėme labai daug nemokamų pramogų ir visi, atvykę į šventę, galėjo išvysti daug pasirodymų tiek danguje, tiek ant žemės ar patys kur nors sudalyvauti. Pavyzdžiui, buvo galimybė pravažiuoti per trasą su autobusu ir taip iš arčiau pamatyti pačią lenktynių trasą“, – pirmąjį renginį šeimoms prisiminė A. Samochinas.

 

 

 

Rugsėjo 14 dieną Nemuno žiede, pirmą kartą Baltijos šalyse, įvyko šviesų ir garso festivalis „Light On“, kurio vienas iš tikslų – pritraukti į Nemuno žiedą tuos žmones, kurie niekada nėra čia apsilankę. A. Samochinas tikisi, kad šis festivalis padės įrodyti žmonėms, kad Nemuno žiedas gali būti ne tik lenktynių trasa, bet ir atvira erdvė koncertams ar įvairiems renginiams.

 

 

Yra veiklos ir žiemą

Žiemos metu Nemuno žiedo veikla nesustoja. Dar neatėjus žiemai, didžiulio populiarumo susilaukia vairavimo mokymai su „Skidcar“ automobiliu. 

 

Žiemos metu taip pat organizuojami vairavimo mokymai atvykstantiems su savo automobiliu. Šie mokymai vyksta kartu su profesionaliu instruktoriumi, kuris ne tik primena apie saugaus eismo taisykles, ypač žiemos metu, bet ir po važiavimų pasako vairuotojui, kas buvo atliekama teisingai ir ką reikėtų tobulinti. Tokiu būdu vairuotojai ne tik dar kartą išklauso vairavimo teoriją, bet ir įvertina savo vairavimo įgūdžius slidžiame kelyje.

 

 

 

VŠĮ „NACIONALINIS ŽIEDAS“

Direktorius Arūnas Samochinas

Tel. nr.: +370 610 92349

info@nemunoziedas.lt

www.nemunoziedas.lt

Facebook: Nemuno žiedas

Youtube: Nemuno žiedas

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite