Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Nendrinė pastogė“ – restoranas pajūryje Šventojoje

   2010-05-25

Manote, kad žinote visus vertus gurmano dėmesio Lietuvos pajūrio restoranus? O ar lankėtės vaizdingoje nuošalioje vietoje netoli Šventosios įsikūrusiame restorane „Nendrinė pastogė“? Tai, ką ten pamatysite ir paragausite, tikrai gali Jus nustebinti.

Pirma malonumas – akiai, po to - gomuriui

„Nendrinė pastogė“ įsikūrusi už poros kilometrų nuo Šventosios, prie senojo kelio, vedančio į kurortą iš Palangos.  Kai kelias pasuka link Šventosios, nuo jo sukate dešinėn ir atsiduriate vietoje, kurioje puikiai dera natūralus gamtos grožis su nuosekliomis restorano savininkų pastangomis papuošti aplinką.

„Nendrinė“ pastogė išsidėsčiusi didelėje teritorijoje, kurią iš trijų pusių supa išvaizdus pušynas. Išpuoselėta aplinka primena japoniškus sodelius. Įspūdingi dekoratyviniai augalai, iš tvenkinio per akmenis kliokiantis krioklys, stilingas medinis tiltelis per tvenkinį staiga gali priversit pasijusti, kad esate visai ne Lietuvoje, o kur nors toli nuo jos.  

Jei atvažiavote su vaikais, jiems „Nendrinėje pastogėje“ tikrai bus daug džiaugsmo. Čia įrengta vaikų žaidimų aikštelė, du batutai, yra ir mini zoologijos sodas – čia mažieji gali pasidžiaugti voverėmis, paršeliais, triušiais. Beje, triušiai mėgsta įsitaisyti ant nuolaidaus, žolėmis apaugusio pastato stogo.  

240 vietų restorane dauguma vietų yra ne patalpose, jos įrengtos taip, kad kiekvienas svečias gali pasijausti išskirtinis. Vieni nuo kito pakankamai atokiai išdėstyti staliukai leidžia laisvai bendrauti – čia niekas nealsuos jums į nugarą. Kiekvienas jų kuo nors skiriasi vienas nuo kito, dauguma  įrengti po laikinais stogais ar tentais, tad neturėsite problemų, jei imtų lynoti.  

Sezono metu kiekvieną vakarą „Nendrinėje pastogėje“ groja gyva muzika – saksofonas ar koks kitas subtilus instrumentas. Savaitgaliais čia rengiami žinomų atlikėjų tikro garso koncertai.

Restoranas gurmanams, nenorintiems permokėti

„Nendrinė pastogė“ orientuojasi į kokybišką maistą prieinamomis kainomis. Patiekalų asortimentas restorane itin platus, čia puikiai dera lietuviška, europietiška, itališka, kiniška, armėniška virtuvės. Vienas iš simpatiškų akcentų - kopūstienė, verdama tiesiog jums prieš akis, ant pievoje esančioje laužavietėje sukurtos ugnies, dideliame ketaus puode. Picos čia kepamos krosnyje, ant atviros ugnies, pagal senąsias italų tradicijas. „Nendrinė pastogė“ siūlo ant atviros ugnies kepamus mėsos patiekalus, kuriuos gamina virėjas armėnas – jis perteikia savo šalies virtuvės paslaptis. Atvirame ore, svečių akyse, savo paslaptingą meną demonstruoja ir kiniškos virtuvės meistras.

„Nendrinėje pastogėje“ yra lauko baseinas bei pirtis. Čia mielai laukiami ir pavieniai svečiai, ir atvykstantys grupėmis. Renginiams čia visai nebūtina užsisakinėti visą restoraną. Didelėje aptvertoje „Nendrinės pastogės“ teritorijoje pakanka zonų, kuriose galima netrukdomai linksmintis grupei žmonių.

„Nendrinė pastogė“ kitąmet švęs savo 10 metų veiklos jubiliejų. Jos savininkai žada, kad šiame restorane Jūsų visada lauks kas nors naujo. Nesikeis tik maisto kokybė, puiki aplinka ir aptarnavimas. 

„Nendrinė pastogė“

Miško takas 24, Šventoji

Tel./fax: 8 46 45748       

Mob. tel.: 8 616 71216, 8 686 20097

sventoji@nendrinepastoge.lt

www.nendrinepastoge.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite