Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

NEOFIT EMS sporto studija siūlo reabilitacines treniruotes su raumenų elektrostimuliaciją

   2020-01-16

EMS (angl. electro muscal stimulaition) – raumenų elektrostimuliacijos įranga buvo sukurta bendradarbiaujant mokslininkams, sportininkams ir gydytojams, ir leidžia pasiekti įspūdingų rezultatų per trumpesnį laikotarpį ir su mažesnėmis jėgų sąnaudomis. Ši sistema leidžia atlikti trumpą, vos 20  minučių trukmės treniruotę, kuri atstoja dvi valandas treniruoklių salėje.

 

Belaidė NEOFIT EMS įranga leidžia saugiai, dinamiškai, greitai ir įdomiai treniruotis su asmeniniu treneriu. Rezultatus  galima pasiekti jau po 4-6  dvidešimties minučių trukmės nuoseklių treniruočių.

 

NEOFIT EMS treniruotės ypač rekomenduojamos:

·         po raumenų, sausgyslių ir sąnarių sužalojimų;

·         kai yra jaučiamas skausmas po kaklo, rankų, kojų, nugaros, galvos traumų;

·         esant raumenų atrofijai;

·         atkuriant galūnių funkciją ir judrumą;

·         potrauminės trombozės profilaktikai;

·         dubens dugno reabilitacijai po gimdymo.

 

 

Reabilitacinės treniruotės su EMS įranga po traumos taip pat lemia greitesnį žaizdų gijimą. Svarbu paminėti, kad NEOFIT EMS treniruotės tinka įvairios būklės ir amžiaus  žmonėms, kadangi:

 

·         neapkrauna nusilpusio kūno bei sąnarių;

·         pratimus galima atlikti nenaudojant didelių svorių;

·         pratimus galima atlikti   gulimoje ar sėdimoje padėtyje.

Treniruotės gali būti taikomos asmenims nuo 18 metų amžiaus. Pratimai parenkami individualiai, priklausomai nuo kliento fizinio pasirengimo ir norimų rezultatų. Paprastai treniruotės trunka 20 minučių, po kurių seka 5-10 minučių elektrostimuliacinis masažas.

 

Šiuo metu EMS treniruotės sparčiai populiarėja ir tampa prieinamos kiekvienam. Tačiau inovatyvi belaidė EMS įranga naudojama ne tik reabilitaciniais tikslais, bet sporto ir sveikatos stiprinimo srityje. NEOFIT EMS treniruotės padeda sustiprinti silpnus raumenis ir pasiekti aukštesnę kartelę reguliariai treniruojamiems raumenims. Tradicinių treniruočių metu geriausiu atveju aktyviai dirba tik 30% visų raumenų skaidulų, o raumenų elektrostimuliacija leidžia „įdarbinti“ beveik visus – daugiau nei 500 iš 636. Kadangi mūsų organizmas turi apsaugos mechanizmus, tai įprastos treniruotės metu jis taupo energiją ir raumenų skaidulos susitraukia paeiliui – kiek besistengtume, vis tiek nesugebėtume patys „įdarbinti“ visus raumenis vienu metu. Raumenų elektrostimuliacijos metu organizmas netaupo energijos ir impulsai pasiekia 90% raumenų skaidulų pluoštų, net ir tuos, kurie paprastai būna neaktyvuoti. Ši EMS treniruočių savybė leidžia ne tik išlyginti raumenų asimetriją, bet ir toliau stiprinti raumenis tolygiai.

 

 

Neofit sporto studija Kaune kviečia visus, nepriklausomai nuo jų fizinės formos, atvykti ir susipažinti su Neofit EMS įrangos galimybėmis. Visais klausimais patars kompetentingos Neofit sporto studijos trenerės.

 

 

 

 

NEOFIT SPORTO STUDIJA
V. Saladkevičiaus g. 8, Kaunas
Tel. +370 610 99400
El p.
neofit.lietuva@gmail.com
www.neofit.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite