Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Neriba.lt: buitinės technikos parduotuvė internete

   2007-03-27

Neriba.lt – buitinės technikos elektroninė parduotuvė, kuri siūlo pirkėjams apie 8 tūkstančius įvairių pavadinimų prekių 10-50% žemesnėmis negu įprastinėse parduotuvėse kainomis. Neriba.lt parduotuvė priklauso tarptautinei kompanijai „Sanitex“. Ši įmonė, nuo 1992 metų teikianti logistikos bei distribucijos paslaugas, nuo 2002 metų įdiegė elektroninio užsakymo paslaugą. Ši paslauga iš pradžių buvo pritaikyta „verslas verslui“ segmentui. Sėkmingai plėtojant šią sritį, 2004 m. buvo atidaryta buitinės technikos parduotuvė Neriba.lt.

„Veiklą elektroninė parduotuvė Neriba.lt pradėjo siūlydama klientams apie 100 pavadinimų prekes, - sakė Simona Balčiuvienė, UAB „Sanitex“ elektroninės komercijos skyriaus vadovė. – Nuo to laiko gana smarkiai ūgtelėjome - šiuo metu galime pasiūlyti apie 8 tūkstančių pavadinimų prekių. Bet manome, kad tokie augimo tempai mums ne riba – planuojame, kad per šiuos metus asortimentas mūsų elektroninėje parduotuvėje išaugs bent dvigubai.“

Tik Neriba.lt parduotuvėje jūs rasite tokias kainas!

GREITA. Nusipirkti norimą prekę Neriba.lt parduotuvėje galima labai greitai: užtenka paspausti reikiamą nuorodą ir prekė jau Jūsų. Daugelis Neriba.lt pirkėjų įvertino šį pranašumą ir mieliau prekes renkasi  interneto parduotuvėje. Tai itin aktualu žmonėms, kurie taupo laiką.

LENGVA. Apsilankius Neriba.lt parduotuvėje galima lengvai išsirinkti prekę. Patogi paieškos sistema sudaro sąlygas ieškoti prekių pagal daugelį parametrų. Neriba.lt išsiskiria savo funkcionalumu. Čia yra prekių palyginimo funkcija, kuri leidžia be vargo vienoje vietoje palyginti kelių tos pačios rūšies prekių charakteristikas, kainas. Norint rekomenduoti prekę draugui, pakanka tiesiog reikiamoje vietoje įrašyti jo elektroninio pašto adresą. Prie kiekvienos prekės galima parašyti savo atsiliepimą – tai Neriba.lt administratoriams leidžia greit reaguoti į klientų pageidavimus.

PATOGU. „Mūsų elektroninės parduotuvės tikslas – greitai ir kokybiškai patenkinti klientų poreikius, - sako Simona Balčiuvienė. – Tai daryti siekiame dirbdami keliomis kryptimis. Pirmiausia, pirkėjų patogumui - gausus asortimentas. Antra – palankios kainos. Prekiaujant elektroniniu būdu įmonės sąnaudos mažesnės, tai ir suteikia galimybę pardavinėti prekes  pigiau.“

Siūlomas asortimentas tikrai platus. Čia rasite ir buitinės technikos – nuo džiovyklių ir skalbimo mašinų iki mikrobangų krosnelių, dulkių siurbių, šaldytuvų bei šaldiklių. Čia ir gausus garso bei vaizdo technikos pasirinkimas – DVD technika, magnetolos, automobilių aparatūra, muzikiniai centrai, LCD ir plazminiai televizoriai, namų kino sistemos ir pan. Galite įsigyti ir biuro technikos – nuo kompiuterių ir jų įrangos iki fakso aparatų. Yra ir prekių, kurių technika nepavadinsi – tai puodai, keptuvės ir jų rinkiniai, taip pat galima rasti loginių žaidimų, rašymo priemonių, galanterijos. Taigi, Neriba.lt jums siūlo įsigyti kuo daugiau prekių vienoje vietoje, užuot vaikščiojus po daugelį parduotuvių.  

Dar vienas patogumas klientui – tai, kad parduotuvėje Neriba.lt įsigytos prekės per 3-5 dienas nemokamai pristatomos pirkėjui. Jo pageidavimu tos prekės gali būti supakuotos kaip dovanos, prie dovanos galima pasirinkti atviruką su įrašytu pasirinktu tekstu.

 „Lietuvoje prekyba internetu dar nėra taip įsibėgėjusi, kaip Vakarų Europos šalyse ar JAV, - sako Simona Balčiuvienė. – Žmones truputį baugina atsiskaitymai internetu. Mes jiems sudarome itin palankias sąlygas, atsiskaityti galima keturiais būdais: grynaisiais pinigais, mokėti įprastiniu pavedimu, elektroniniu pavedimu ir dar viena atsiskaitymo forma – lizingu.“

 Klientams siūloma netgi galimybė derėtis – jie gali tam tikroje vietoje įrašyti savo siūlomą kainą,  už kurią pirktų vieną ar kitą prekę. Kai dėl vienokios ar kitokios nuolaidos prekės kaina pasikeičia,  besidomintis preke gauna apie tai informaciją.

Tokia tikimybė tikrai nemenka – pačių įvairiausių rinkodaros akcijų, kurių metu prekės parduodamos su nuolaidomis, interneto parduotuvėje Neriba.lt gausu.

Jeigu norite padaryti staigmeną artimam žmogui, jūs nebūtinai turite pirkti jam dovaną elektroninėje parduotuvėje. Galite padovanoti jam dovanų kuponą, už kurį prekę jis išsirinks pats.

Neriba.lt siūlo ir nemokamos pagalbos telefonu liniją. Patyrę specialistai suteikia informaciją visais rūpimais klausimais – nuo konsultacijų apie prekes iki patarimų, kaip pasinaudoti viena ar kita interneto parduotuvės funkcija.               

„Darome viską, kad mūsų klientui būtų greita, lengva ir patogu naudotis interneto parduotuve Neriba.lt,“ – sakė Simona Balčiuvienė.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite