Kai prireikia kokių nors baldų, dažnai tenka rinktis tarp gatavų, stovinčių prekybos centrų ekspozicijų salėse, ir nestandartinių. Pirkti standartinį – greičiau ir pigiau, nestandartinis bus priderintas prie erdvės ir poreikių, bet brangesnis. Ar tikrai viskas taip paprasta?
Sudėtinga jau vien todėl, kad nestandartinius baldus galima lyginti ir su itališkais, ir su lenkiškais standartiniais baldais. Akivaizdu, kad itališki bus brangesni, o lenkiški pigesni.
„Taip, prekybos centre stovinčio standartinio baldo kaina užrašyta maža, - sako Gintautas Ivanauskas, Kauno UAB „Pupulis“ direktorius. – Bet pirkėjas, pirkdamas tokį baldą, patiria dar ir pridėtinių išlaidų – juk tenka važinėti, ieškoti tokio baldo, kuris atitiktų patalpų išmatavimus. Įsigijus reikia baldus sumontuoti. Sugaištama daug laiko, kuris irgi kainuoja. Be to, pačių pigiausių standartinių baldų kokybė būna prasta – pigi, neatlaikanti krūvių plokštė, žema darbo kokybė.“
Užsakantis nestandartinį baldą klientas gauna jį tokios spalvos ir formos, kokia jam patinka. Meistrai iš pradžių išmatuoja vietą, kurioje baldas stovės, kai baldas pagamintas, jį ne tik atveža, bet ir sumontuoja ar pakabina. Toks baldas būna priderintas ir prie erdvės, kurioje jis stovės, ir prie savininko poreikių.
UAB „Pupulis“ gamina nestandartinius baldus pagal įmonių ir privačių asmenų užsakymus. Baldai projektuojami, dirbama „AutoCAD“ programa, įmonė turi savo dizainerį.
Darome viską, ką galima padaryti iš laminuotos arba dažytos plokštės, baldų gamybai naudojame ir medžio masyvą, - sako UAB „Pupulis“ direktorius. – Plokštę naudojame lietuvišką, taip pat kitų Europos Sąjungos šalių gamybos – taip pat ir iš tokių kaip Vokietija ir Austrija“.
Įmonė priima pačių įvairiausių gaminių užsakymus – visai neseniai vienai įmonei suprojektuota ir įrengta sandėlininko patalpa iš aliuminio profilių su stiklo ir plokštės užpildu sandėlio viduje. Įmonės dažnai užsako prekybos įrangą, biuro, kavinių baldus, įvairiausius stalus.
„Gaminame ir miegamojo baldus bei lovas, - pasakoja pašnekovas. – Jeigu kartu su mūsų gaminiais reikia laiptų, juos galime užsakyti pas šalia dirbančius kolegas“.
Didesnę dalį įmonės klientų sudaro verslo įmonės, bet įmonė imasi ir gyventojų užsakymų.
„Stengiamės įsijausti į mūsų užsakovų poreikius ir pasiūlyti kokybišką jiems tinkantį produktą“, - sako UAB „Pupulis“ vadovas.

1. UAB „Pupulis“ gamina nestandartinius baldus pagal įmonių ir privačių asmenų užsakymus. Baldai projektuojami, dirbama „AutoCAD“ programa, įmonė turi savo dizainerį.
2. Įmonė daro viską, ką galima padaryti iš laminuotos arba dažytos plokštės, baldų gamybai naudoja ir medžio masyvą. Plokštę naudoja lietuvišką, taip pat kitų Europos Sąjungos šalių gamybos – taip pat ir iš tokių kaip Vokietija ir Austrija.

Gintautas Ivanauskas
Kauno UAB „Pupulis“ direktorius
Tel. 3 7 454780

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/nestandartiniai_ar_standartiniai_baldai_uz_ir_pries/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.