Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nestandartiniai baldai – ką reikia žinoti, prieš užsisakant?

   2019-03-04

Baldų gamyba – sparčiai besivystanti sritis, čia, nuolat atsiranda daugybė naujovių ir pažangių technologinių sprendimų, kurie gali padaryti jūsų gyvenimą lengvesnį ir patogesnį. Ką reikia žinoti apie baldų gamybą ir kaip neapsirikti, pasirenkant gamintoją bei užsisakant baldus? Apie tai pasakoja  „Mano Nauji Baldai“ vadovas Darius Puidokas.

 

 

Kokybiški baldai – tai kokybiška furnitūra

Kas yra kokybiški baldai? Baldų kokybę pirmiausia apsprendžia furnitūra  (baldų jungiamosios dalys, tokios kaip lankstukai, bėgeliai ) ir kokybiškas jos sumontavimas balduose laikantis gamintojo instrukcijų.  Būtent furnitūra yra „silpnoji“ baldų vieta – atsilaisvina, išsiklaipo durelės, stringa, sunkiai atsidaro arba iki galo neužsidaro stalčiai. Kokybiška furnitūra yra atsparesnė, tvirtesnė, rečiau genda, be to, turi ir kitų  privalumų – estetiškiau atrodo.

 

Kaip skiriasi kokybiškų ir nekokybiškų detalių kainos? Pigus lankstas kainuoja kelis kart mažiau nei brangesnis, tačiau kokybiškos furnitūros pasirinkimas nėra aplinkybė, kuri ženkliai keičia baldų kainą – o baldai, pagaminti su kokybiška furnitūra, tarnaus daug ilgiau. Kokybiška furnitūra yra ypač svarbi gaminant virtuvės baldus – jais kasdien aktyviai naudojasi visa šeima, o stalčiai ir durelės atidaromi-uždaromi kelis kart per dieną.

 

 

Efektyviai išnaudokite erdvę

Kiekvienas stengiasi efektyviai išnaudoti erdvę, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio jo butas arba namas. Čia, svarbu žinoti furnitūros teikiamas galimybes. Pvz., taip vadinami kampiniai mechanizmai leidžia lengvai pasiekti ir panaudoti tolimus spintelių kampus (ten, kur yra L formos kampas).

 

Tinkama furnitūra leidžia daug efektyviau panaudoti ir spintų erdves. Žmonės vis dar mano, kad viršutinės lentynos skirtos vien tik mažai reikalingiems ir retai naudojamiems daiktams sukrauti. Šiandien, gamintojai siūlo specialias svirtis, kurių dėka viršutinės pakabos lengvai pasiekiamos – nereikės stiebtis ant pirštų galiukų ar bėgioti atsinešti taburetės.

 

Kaip pasirinkti baldų gamintoją?

Tiek didelės, tiek mažos baldų gamybos įmonės turi savų privalumų. Didelėse įmonėse vienas žmogus bendrauja su klientu, antras – projektuoja, gamyba užsiima vėl kiti žmonės, o montuoja kažkas ketvirtas. Mažos įmonės privalumas yra tai, kad visa gamyba – nuo pirminio susitikimo su klientu iki baldų sumontavimo – ir visa atsakomybė yra sukoncentruota vieno ar dviejų žmonių rankose. Taip ženkliai sumažėja klaidų ar nesusipratimų tikimybė.

 

 

 

 

Mano Nauji Baldai  – įmonė, kuri užsiima kietųjų nestandartinių baldų gamyba.  Įmonė specializuojasi  virtuvės baldų ir stumdomų durų gamyboje, taip pat gamina kitus nestandartinius baldus. Įmonė vykdo veiklą nuo 2014 m.

 

 

 

DARIUS PUIDOKAS

„MANO NAUJI BALDAI“

Islandijos pl. 77, LT 53446 Kaunas

Tel. 8 610 08886

El. p. info@manonaujibaldai.lt

www.manonaujibaldai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite