Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nestandartiniai baldai daro verslą ir gyvenimą patogesnius

   2015-04-03

Baldai didžiąja dalimi nulemia pastato interjero stilių – nesvarbu, ar tai būtu biuras, viešbutis ar gyvenamasis būstas. Klaidingas baldų pasirinkimas namuose nulems ilgalaikius nepatogumus ir subjurusią nuotaiką. Tokia pati klaida verslo pastate gali kainuoti ne vieną prarastą klientą.
Net ir būsto savininkui parduotuvėse rasti tinkamos spalvos, formos ir išmatavimų baldą dažnai sunku, kokybė ne visada aukšta. Radus kokybiškesnį baldą, paprastai ima „kandžiotis“ kainos. O norint apstatyti baldais didesnį viešbutį, biuro pastatą ar gyvenamąjį kompleksą, iš esmės neįmanoma išsiversti be nestandartinių baldų gamintojų. „Išmintingiausia baldų išdėstymą ir jų dizainą numatyti net nepradėjus dalinės apdailos, - sako Kęstutis Šmigelskis, UAB „Dendrus“ direktoriaus pavaduotojas - Tada, esant poreikiui, galima perkelti ar patraukti elektros, santechnikos įvadus, numatyti apšvietimo išdėstymą ar netgi pastatyti, patraukti pertvarą. Išvengti visų šių rūpesčių galima samdant interjero dizainerį, kuris suprojektuoja baldus ir kreipiasi į nestandartinių baldų gamintojus arba galima kreiptis ir tiesiai į mus“. UAB „Dendrus“ daug savo nestandartinių korpusinių baldų pagamina užsienio užsakovams. Prieš porą metų įmonės pagaminti baldai buvo sumontuoti „Hampton by Hilton“ viešbučių tinkle Rumunijoje. Vėliau įmonė gamino baldus didžiausiam Anglijos senelių namų tinklui „Anchor’’, taip pat įrenginėjo „Mercure“ tinklo viešbutį Škotijoje. Tarp įmonės klientų Lietuvoje – nuo paprastų žmonių iki architektų, viešųjų konkursų, statybų rangovų. Neseniai UAB „Dendrus“ pagamino baldus Palangoje pastatytiems apartamentams – nors baldų pradiniai projektai buvo bendri, kiekvienas klientas turėjo galimybę juos individualizuot atskirai. Jau 6 metus Kaune veikiantis UAB „Dendrus“ gamybos padalinys dirba moderniomis kompiuterinėmis staklėmis. Įmonė turi patikimų partnerių tinklą, tai leidžia jai panaudoti baldų gamyboje elementus, kurių ji pati negamina. „Dendrus“ taip pat siūlo įvairias slankiąsias sistemas. „Mūsų specializacija – kietieji korpusiniai baldai, - sako įmonės direktoriaus pavaduotojas. – Juos gaminame ir komercinėms reikmėms, ir būstui. Negaminame minkštųjų baldų. Tiesa, jei užsakomuose balduose yra koks nors minkštas elementas, galime užsakyti jį pas partnerius. Nuo pat pradžių siekėme orientuotis į aukštą gamybos kokybę ir ypač darbo kultūrą už daugeliui prieinamą kainą“. Įmonės pajėgumai lengvai leidžia patenkinti didelio viešbučio užsakymą. 1. UAB „Dendrus“ daug savo nestandartinių korpusinių baldų pagamina užsienio užsakovams. Įmonės pagaminti baldai buvo sumontuoti „Hampton by Hilton“ viešbučių tinkle Rumunijoje. Vėliau įmonė gamino baldus didžiausiam Anglijos senelių namų tinklui „Anchor’’, taip pat įrenginėjo „Mercure“ tinklo viešbutį Škotijoje. Tarp įmonės klientų Lietuvoje – nuo paprastų žmonių iki architektų, viešųjų konkursų, statybų rangovų. Jau 6 metus Kaune veikiantis UAB „Dendrus“ gamybos padalinys dirba moderniomis kompiuterinėmis staklėmis. Įmonė turi patikimų partnerių tinklą, tai leidžia jai panaudoti baldų gamyboje elementus, kurių ji pati negamina.
2. Įmonės specializacija – kietieji korpusiniai baldai. Jie čia gaminami ir komercinėms reikmėms, ir būstui., UAB „Dendrus“ siekia orientuotis į aukštą gamybos kokybę ir darbo kultūrą už daugeliui prieinamą kainą“.

Kęstutis Šmigelskis
UAB “Dendrus‘‘
Tvirtovės al.88,Kaunas
Tel.+3706 79 74211
baldai@dendrus.lt
www.dendrus.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite