Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nestandartiniai metalo gaminiai - mažoms erdvėms, paveldo objektams ir saugumo užtikrinimui

   2019-05-30

Metalo apdirbimo įmonės gamina įvairiausias konstrukcijas – laiptų korpusus ir turėklus, duris ir vartus, priešgaisrines kopėčias, stelažus, vežimėlius ir kt. Daugumą šių prekių galima tiesiog nusipirkti, tačiau žmonės kreipiasi į metalo apdirbėjus ir užsisako būtent jiems skirtą gaminį, dėl įvairiausių priežasčių. Kokios tos priežastys? Apie tai pasakoja įmonės „Metalga“ vadovas Rimvydas Makštys. 

 

Gamybinės patalpos – kaip efektyviai išnaudoti kiekvieną centimetrą?

Įsivaizduokite, turite gamybines arba sandėliavimui skirtas patalpas, kurias norite išnaudoti kuo efektyviau. Ką daryti, jei standartiniai stelažai netinka – arba netelpa, arba lieka nepanaudota erdvė? Išeitis – užsisakyti individualių išmatavimų stelažus. Galėsite patys pasirinkti stelažų aukštį, ilgį ir plotį ir maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Įmonės taip pat užsisako individualiai pagamintus prekių ar medžiagų pervežimui skirtus vežimėlius – pritaikytus prie konkrečios vietos ir konkrečių žmonių poreikių.

 

Įranga restoranų senamiestyje – kad būtų patogu dirbti bet kokiose patalpose

Jei nusprendėte atidaryti restoraną, visų pirma, tikriausiai, pagalvosite apie miesto centrą arba senamiestį. Pagrindinė problema, su kuria susiduria šiose vietose esančių patalpų savininkai – ankštos, brangios, nestandartinio išplanavimo patalpos.

 

Būtent todėl savininkai, užuot pirkę standartinę virtuvės įrangą, užsisako specialiai jų virtuvėms pritaikytus nerūdijančio plieno stalus ir kitus virtuvės reikmenis. Individualios gamybos stalus galima pritaikyti ne tik prie patalpos išplanavimo, bet ir prie darbuotojų ūgio – kad jiems nereikėtų dirbti iškėlus rankas arba susilenkus.

 

Garažo ir sandėlio durys – saugumas pirmiausia

Pakeliami automatiniai garažo vartai – patrauklus estetinis sprendimas, tačiau ką daryti, jei garažas atokioje vietoje, o jūs susirūpinęs savo turto saugumu? Tokiais atvejais, nuošaliose vietose esančiuose objektuose, tokiuose kaip garažai arba sandėliai, rekomenduojama įrengti metalinius vartus. Metalines duris žmonės taip pat įrenginėja daugiabučių namų rūsiuose esančiuose sandėliukuose. Tai – paprasta ir patikrinta apsauga nuo įsilaužėlių.

 

 

Skardos lankstymas ir karpymas  – smulkūs, bet reikšmingi dalykai

Pašaliniai retai susimąsto, o specialistai žino, kiek daug svarbių dalykų gaminama iš skardos – palangės,  lietvamzdžiai, kamino kepurės, stogeliai,  įvairūs gaubtai, profiliai arba paprasčiausios šašlykinės.  Prireikė ko nors iš šio sąrašo? Pagal individualų užsakymą, tokį daiktą jums pagamins greitai ir profesionaliai.

 

Paveldosaugos objektai – džiaugsmas akims, rūpesnis statybininkams

Atskiro aptarimo verti statiniai, įtraukti į valstybės saugomų paveldo objektų sąrašą. Čia, sprendimai turi atitikti ne tik techninius, bet ir estetinius reikalavimus. Tokiais atvejais, reikalingos konstrukcijos gaminamos pagal individualų užsakymą. Pvz.,  2018 m. „Metalga“ pagamino ir sumontavo 18 m aukščio rifliuotos skardos laiptus, kuriais patenkama į Kauno Rotušės apžvalgos aikštelę.

 

UAB „Metalga“ vykdo savo veiklą nuo 1997 m. Įmonė užsiima metalo apdirbimu, gamina garažus, grotas, duris, vartus, konteinerius ir kitas metalo konstrukcijas. Priklausomai nuo gaminio, suteikiama iki 5 metų garantija. Įmonė įsikūrusi Kaune, paslaugas teikia visoje Lietuvoje.

 

 

UAB „METALGA“

Direktorius Rimvydas Makštys

Draugystės g. 19, Kaunas 51230

Tel. nr. +370 37 473261

El. p. metalga@gmail.com

www.metalga.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite