Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nesusitvarkote su antrinių žaliavų atliekomis? Presuokite jas!

   2016-05-31

Daugelis įmonių savo veikloje susiduria su antrinių žaliavų tvarkymo problema: kaip patiems tvarkytis su šiomis atliekomis kuo ekonomiškiau? Paprasčiausias ir ekonomiškai naudingiausias būdas yra įsigyti antrinių žaliavų tvarkymo įrangą – presą.
Į ką reikia atsižvelgti, siekiant įsigyti tinkamiausią presą?
Labai svarbu, renkantis antrines žaliavas presuojantį įrenginį, įvertinti atliekų rūšis, tų rūšių skaičių bei kiekį. Įmonėms, generuojančioms itin didelius antrinių žaliavų kiekius, rekomenduotina rinktis iš šių „BALERS LT“ tiekiamų presų serijų: VX ( presuoja platų antrinių žaliavų spektrą: kartoną, kietąjį/plonąjį plastiką, skardinę tarą, statines, tekstilę, poroloną, putplastį), 50 t presavimo galios vertikalių presų (šie presai gamina ryšulius iki 500 kg svorio), pusiau automatinių horizontalių presų (idealiai tinka didelėms įmonėms) ar automatinių horizontalių presių. Tačiau, jei vykdant jūsų įmonės veiklą lieka tik kartono ar plėvelės atliekos, tuomet jums puikiai tiks standartinės serijos vertikalus presas. Ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir įvertinti kiek laiko klientas gali, arba planuoja, skirti antrinių žaliavų presavimui, kokia yra kliento vidinės darbo tvarkos specifika bei patalpų dydis, generuojamų antrinių žaliavų rūšis, galiausiai - kokių matmenų ir svorio supresuotus ryšulius pageidauja turėti. „BALERS LT“ darbuotojai padės klientui surinkti ir susisteminti šią informaciją ir parinks optimaliausią preso variantą, nurodant kokį antrinių antrinių žaliavų kiekį galima supresuoti dienos bėgyje, kokios bus elektros sąnaudos bei aptarnavimo kaštai. Įsigijus antrinių žaliavų tvarkymo presus įgyjate įvairiapusę naudą. Visų pirma, patalpose atsiranda daugiau laisvos vietos ir tvarka, kadangi supresuotos medžiagos užima mažiau sandėliavimo vietos ir gali būti tvarkingai sudėtos. Darbuotojai taip pat pajus įdiegtos atliekų tvarkymo įrangos naudą – nebereikės skirti laiko netiesioginiams savo darbams. Ir galiausiai, tvarkyti atliekas presų pagalba yra ekonomiškai naudinga, kadangi supresuotų žaliavų transportavimo į supirkimo punktus išlaidos yra ženkliai mažesnės, o šių žaliavų kaina rinkoje įgyja kur kas didesnę vertę.
Kodėl būtent „BALERS LT“ presai?
Pasak „BALERS LT“ projektų vadovo Dariaus Laurinavičiaus, jie savo klientams ne tik suteikia informaciją kokie modeliai yra tinkamiausi jiems, atsižvelgus į visas sąlygas. Įmonė, būdama oficialia kompanijos „CK International Ltd” atstove Baltijos šalyse bei bendradarbiaudama su kompanijomis „Maschinenfabrik Bermatingen“, „Avermann Maschinenfabrik GmbH“, savo klientams gali suteikti įrangą bandymams, tokiu būdu jūs galėsite įsitikinti, jog siūloma įranga tenkina jūsų poreikius, o pati įranga atitinka nurodytas technines savybes. Įmonė teikia su presavimo įranga susijusias paslaugas: įrangos pardavimą, nuomą ir jos priežiūrą, kurią atlieka aukštos kvalifikacijos, inžinerinį išsilavinimą turintys specialistai. „BALERS LT“ visa tai atlieka profesionaliai ir operatyviai.

1. Sėkmingai antrinių žaliavų tvarkymo veiklą vystančios įmonės „BALERS LT“ darbuotojai atsižvelgę į visus kriterijus (sukaupiamus žaliavų kiekius, jų tipą, patalpų dydį, pramonės rūšį, planuojamą darbo laiką su presu) padės išsirinkti labiausiai tinkantį presą.
2. Priklausomai nuo antrinių žaliavų kiekio ir rūšių, galite įsigyti presus iš 5 skirtingų serijų.
3. „BALERS LT“ - oficiali kompanijos „CK International Ltd” atstovė Baltijos šalyse, bendradarbiaujanti su „Avermann Maschinenfabrik Bermatingen GmbH & Co“ kompanija, įdiegė atliekų tvarkymo įrangą daugelyje, įvairių pramonės sričių įmonėse Lietuvoje.

Darius Laurinavičius
„BALERS LT“ projektų vadovas
Ateities pl. 30A, Kaunas
Mob. +370 611 46447
Tel. +370 37 291999
Faksas +370 37 280186
darius@balers.lt
www.balers.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 26 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite