Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„New Holland“ lengvoji statybinė technika – bet kuriam metų sezonui

   2020-03-18

Šiemet, kai ištisą žiemą laukų nesukaustė ledas ir buvo galima daugelį statybos ir žemės ūkio darbų dirbti be pertraukos, susidomėjimas žemės ūkio bei statybine technika pozicijų neužleido, o atėjus pavasariui dar ir padidėjo.

Populiariausia pirkėjų tarpe yra lengvoji statybinė technika – universali, tinkanti nedideliems ir vidutinio dydžio sklypams, patikima, kokybiška ir ekonomiška. Šiuolaikinių žemdirbystės, gyvulininkystės, pienininkystės ir mišrių ūkių poreikius kaip niekas kitas patenkina bendrovės „SV Technika“ tiekiami „New Holland“ prekinio ženklo gaminiai – ratiniai ekskavatoriniai krautuvai, mini ekskavatoriai, mini krautuvai ir dar daug kitų motorizuotų žemės ūkio pagalbininkų. 

 

 

 

Ekskavatoriniai krautuvai – universaliausi

Galingi ir manevringi, galintys atlikti daugelį reikalingiausių operacijų – ratiniai ekskavatoriniai krautuvai visiškai nusipelno savo populiarumo. Bendrovės „SV Technika“ atstovaujama „New Holland“ produkcija pasižymi dar ir papildomais privalumais. „Šiuose krautuvuose montuojami FPT varikliai yra vieni tyliausių ir ekonomiškiausių pasaulyje, ‑ teigia bendrovės produktų vadybininkas Gintautas Šeštokas. – Jų taupumo priežastys slypi geroje variklio ir hidraulinės sistemos dermėje. Gauta degalų ekonomija garantuoja iki 10 proc. greitesnę investicijos grąžą.”

 

Krautuvo operatoriumi irgi pasirūpinta: „Powershift“ transmisija suteikia jam papildomo patogumo. Automatiniu režimu dirbant, greičių dėžė, remdamasi variklio apkrova ir važiavimo greičiu, pati perjungia pavarą. Taip smarkiai sutrumpėja darbo ciklai, o krautuvo judėjimas keliu tampa paprastu ir lengvu. Vienas iš krautuvo modelių‑ B115C – gali būti vairuojamas net trimis būdais: kai valdomi tik priekiniai ratai, kai valdomi visi keturi ratai ir kai įjungiama „krabo“ funkcija. Šitaip operatoriui būna lengva dirbti bet kokiomis sąlygomis.

 

 

Dar vienas privalumas, kurį neabejotinai įvertins ir ekskavatorinių krautuvų operatoriai, ir jų techninės priežiūros specialistai, ‑ savo mašinų klasėje New Holland ratiniai ekskavatoriniai krautuvai pasižymi išskirtinai patogia prieiga prie mašinos techninės priežiūros mazgų.

 

Maži, vikrūs ir pajėgūs

Vikšriniai mini ekskavatoriai – kompaktiški ekskavatorinių krautuvų broliai, patenkantys į pačias siauriausias erdves, – skirstomi pagal svorį. Bendrovė „SV Technika“ jų turi net septynių tipų: nuo mažiausio, vos 1,7 t sveriančio, iki pat sunkiasvorio 6,0 t statybos darbų pagalbininko. Visuose „New Holland“ mini ekskavatoriuose montuojami „Kubota“ arba „Yanmar“ varikliai, pasižymintys ilgu ir ekonomišku veikimu. Operatorių nuo veikiančio variklio keliamo triukšmo apsaugo variklio skyriaus garso izoliacija bei kabinos konstrukcijoje naudojamos triukšmą sugeriančios medžiagos.

 

 

„Šie mini ekskavatoriai gali atstoti kone visą reikalingiausios statybinės ar ūkio technikos parką, ‑ pasakoja G. Šeštokas. – Naudodamasis ta pačia valdymo svirtimi, operatorius gali valdyti daugybę padargų, viskas priklauso tik nuo įsigytų priedų kiekio. Saugų įrenginių darbą užtikrina apsauginiai vožtuvai ir manipuliatoriui tenkančios perkrovos jutiklis.

 

Galingiausiems ir sunkiausiems „New Holland“ ekskavatorių modeliams – atitinkamai E57C ir E60C – vartotojas gali pasirinkti 4 vikšrų tipus: guminius, plieninius arba dviejų tipų kombinuotus.

 

 

 Ribotų erdvių herojai

„New Holland“ mini krautuvai aprūpinami ratine arba vikšrine važiuokle. Tai labai universaliosmašios, dirbančios su kaušais, šepečiais, šakėmis, sniego valymo ir šlavimo įrenginiais, gręžtuvais, hidrauliniais kūjais... šiek tiek rečiau pasitaiko vibroplokštės bei kitokie funkciniai priedai. Dėl tokio didelio priedų pasirinkimo paprastas mini krautuvas pavirsta tikru daugiafunkciniu aparatu, nepakeičiamu bet kurioje statybvietėje ar žemės ūkio valdoje.

 

Aukščiausios kokybės ieškantys pirkėjai tarp „New Holland“ mini krautuvų tikrai ras sau tinkantį modelį, pritaikytą ir reikiamam darbo pobūdžiui, ir jo apimtims.

 

Patikima komanda – laimingo kliento garantas

Sėkmingos bendrovės veiklos pagrindas – kvalifikuoti ir puikiai produktą išmanantys darbuotojai. UAB „SV technika“ nuolat investuoja į savo komandos švietimą bei kvalifikacijos kėlimą. Kiekvienam besidominčiam klientui čia stengiamasi ne tiesiog parduoti prekę iš sandėlio, o patarti ir parinkti mašiną, patenkinsiančią jo individualius poreikius, atsižvelgus į ūkyje ar statybvietėje vystomą technologiją bei jos tęstinumą ateityje. Bendrovės techninės priežiūros padaliniai Kaune bei Telšiuose turi techninę licenciją visų naudotų CNH grupės mašinų remontui ir techninės priežiūros automobilių parką, suteikiantį galimybę atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos tašką. Tad, įsigydamas „New Holland“ techniką, bet kuris pirkėjas čia įgyja ir aukščiausios kokybės garantinę bei po garantinę techninę priežiūrą.

 

 

 

UAB "SV TECHNIKA"

Sausinės g. 2, Sausinės k., Kauno raj.

Теl. +370 37 337 770

www.svtechnika.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite