Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Nijolės pyragai“: natūralūs ir švieži maisto produktai

   2010-09-28

Kaune įsikūrusios kepyklos „Nijolės pyragai“ gaminiai išsiskiria savo skoniu. Ne be reikalo jie pardavinėjami daugiau kaip 700 parduotuvių visoje Lietuvoje.

 

„Nijolės pyragų“ asortimentas platus – tai sausainiai, vafliniai pyragaičiai, plokštainiai, mieliniai gaminiai – įvairios bandelės, saldžios pynės. Čia kepama ir duona, batonai, šakočiai, skruzdėlynai, tortai.

Keliems „Nijolės pyragų“ kepamiems gaminiams – meduoliams, meduoliams grybukams, sausainiams sluoksniuotiems rageliams ir aguonų vyniotiniui - Žemės ūkio ministerija yra suteikusi tautinio  paveldo vardą.

„Nijolės pyragai“ gali jums pasiūlyti paskanauti čia kepamos puikios duonos su lašinukais, kalendra, saulėgrąžomis, kitų gaminių, kurie išsiskiria savo skoniu. Asortimentą įmonė vis atnaujina, bet kai kuriais gaminiais, savotiškais įmonės prekės ženklais, čia prekiaujama jau daugiau kaip 10 metų.

Įmonė kepa puošnius tortus pagal užsakymus – toks stilingai atrodantis tortas tikrai papuoš Jūsų šventės stalą.  Tokius tortus įmonė yra kepusi Pažaislio vienuolyne, Šv. Vincento Pauliečio parapijoje vykusioms šventėms, kitiems renginiams.

Daugiau kaip 700 prekybos vietų visoje Lietuvoje, nuo didžiųjų prekybos tinklų iki nedidelių kaimo parduotuvių, prekiauja „Nijolės pyragų“ gaminiais. Tam, kad būtų pasiekta tokios sėkmės, reikia išskirtinio skonio. „Nijolės pyragų“ devizas yra siekti, kad kepant gaminius būtų kuo mažiau naudojama maisto priedų. Ypatingas dėmesys skiriamas miltų, kitų žaliavų kokybei.       

Viso plataus asortimento gaminius galima įsigyti pagrindinėje įmonės parduotuvėje Kaune – ji įsikūrusi prie pat žiedo, kuriuo pasibaigia R. Kalantos gatvė, tiesiog už „Šilo“ prekybos centro. Neseniai atidaryta ir dar viena „Nijolės pyragų“ parduotuvė – Garliavoje, Vytauto g. 39.

„Nijolės pyragai“ – tai šeimos verslas, kuris veikia nuo 1990 metų. Jos vadovė Nijolė Liaugaudienė gaminių receptų sėmėsi ne iš knygų – didelė dalis jų tiesiog keliavo šeimoje iš kartos į kartą.

„Nijolės pyragų“ gaminiai išsiskiria iš kitų ne savo kaina, o šviežumu ir natūralumu - puikiu skoniu.

 

„Nijolės pyragai“

M. Gimbutienės g. 5 Kaunas

Tel. 8 37 459012

Mob. tel.: 8  682 46993

Fax 8 37 459494

Parduotuvė Garliavoje

Vytauto g. 39, Garliava
nijolespyragai@gmail.com 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite